[Star Player] Ripper Bolgrot

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

[Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Raven » 15 maja 2023, 14:44

Obrazek

Games Workshop zaskakuje coraz mocniej. Właśnie zapowiedziany został kolejny Star Player (a raczej jego wielki powrót do BB w odświeżonej wersji). :)

Pierwsze zdjęcia wyglądają naprawdę obiecująco i muszę przyznać, że świetnie wykonany i niedawno zapowiedziany Grashnak ma godnego rywala w kwestii samego designu i szczegółowości samej figurki!

Obrazek

Obrazek

Co do samych statystyk, startowych skilli i specjalnych zasad to tak jak pisałem wcześniej są one od dawna znane i wyglądają one następująco:

Obrazek

Na chwilę obecną wciąż nie znamy ceny figurki jednak według zapowiedzi powinna się pojawić "niebawem" w Forge World.

Ktoś chętny na nowego Trolla do kolekcji? :D
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 131
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Pan_Vinek » 07 cze 2023, 15:42

Ten model chce tylko po to by go pomalować :P

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Raven » 07 cze 2023, 16:45

Pan_Vinek pisze: 07 cze 2023, 15:42 Ten model chce tylko po to by go pomalować :P
Mam dokładnie tak samo! Z drugiej jednak strony będzie trzeba się na coś konkretnego zdecydować... :?

Ciekawe jak ze złożeniem tych nowych Star Playerów... Ale samo malowanie powinno sprawić dużo frajdy. :D
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Jaskier » 07 cze 2023, 19:07

Raven pisze: 07 cze 2023, 16:45
Pan_Vinek pisze: 07 cze 2023, 15:42 Ten model chce tylko po to by go pomalować :P
Mam dokładnie tak samo! Z drugiej jednak strony będzie trzeba się na coś konkretnego zdecydować... :?

Ciekawe jak ze złożeniem tych nowych Star Playerów... Ale samo malowanie powinno sprawić dużo frajdy. :D
no ja zapraszam na Legendary Cup 3 do Krakowa, tam w rulesecie jest sporo miejsca poświęconego gwiazdom i historycznie był to najbardziej wypakowany gwiazdami turniej w PL, także zrób fajną rozpiskę z niszową gwiazdą - bo ruleset daje na to fajne opcje

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Raven » 07 cze 2023, 19:21

Jaskier pisze: 07 cze 2023, 19:07 no ja zapraszam na Legendary Cup 3 do Krakowa, tam w rulesecie jest sporo miejsca poświęconego gwiazdom i historycznie był to najbardziej wypakowany gwiazdami turniej w PL, także zrób fajną rozpiskę z niszową gwiazdą - bo ruleset daje na to fajne opcje
Powiem Ci, że właśnie się zagłębiłem w zasady tego turnieju i brzmi mega, mega ciekawie! Daje dużo pola do popisu a szczególnie drużynom z niższych Tierów które mogą zatrudniać więcej Star Playerów a dzięki temu zmienić kompletnie styl gry danej rasy. :D

Kurczę, w tym roku raczej nie uda mi się podjechać, choć bardzo bym chciał... :/ Wciąż jestem na etapie zakupu Star Playerów oraz drużyn a także w trakcie przygotowań do ich malowania (co jak widziałem jest obligatoryjne).

Powiedz mi czy ten turniej organizujesz corocznie? :) Jeśli tak to już teraz mógłbym wstępnie potwierdzić mój udział w następnej edycji! :D
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Jaskier » 07 cze 2023, 19:59

Raven pisze: 07 cze 2023, 19:21
Jaskier pisze: 07 cze 2023, 19:07 no ja zapraszam na Legendary Cup 3 do Krakowa, tam w rulesecie jest sporo miejsca poświęconego gwiazdom i historycznie był to najbardziej wypakowany gwiazdami turniej w PL, także zrób fajną rozpiskę z niszową gwiazdą - bo ruleset daje na to fajne opcje
Powiem Ci, że właśnie się zagłębiłem w zasady tego turnieju i brzmi mega, mega ciekawie! Daje dużo pola do popisu a szczególnie drużynom z niższych Tierów które mogą zatrudniać więcej Star Playerów a dzięki temu zmienić kompletnie styl gry danej rasy. :D

Kurczę, w tym roku raczej nie uda mi się podjechać, choć bardzo bym chciał... :/ Wciąż jestem na etapie zakupu Star Playerów oraz drużyn a także w trakcie przygotowań do ich malowania (co jak widziałem jest obligatoryjne).

Powiedz mi czy ten turniej organizujesz corocznie? :) Jeśli tak to już teraz mógłbym wstępnie potwierdzić mój udział w następnej edycji! :D
no cóż taki jest plan - to już 3 edycja tego październikowego święta star playerów, pamiętaj że drużynkę zawsze możesz pożyczyć i pograć tam w październiku

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Jaskier » 07 cze 2023, 20:02

@Raven jak coś konkretnego poszukujesz na turniej to odezwij się priv do mnie

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Raven » 07 cze 2023, 23:53

Jaskier pisze: 07 cze 2023, 19:59 no cóż taki jest plan - to już 3 edycja tego październikowego święta star playerów, pamiętaj że drużynkę zawsze możesz pożyczyć i pograć tam w październiku
Hmm, brzmi naprawdę ciekawie i aż mnie zainspirowałeś żeby wpaść w Październiku do Krakowa. :D

Jutro odezwę się do Ciebie na Priv i dopytam o szczegóły. :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Ripper Bolgrot

Post autor: Raven » 14 lip 2023, 11:48

Oficjalnie pojawiła się możliwość pre-orderowania Ripper Bolgrota bezpośrednio w oficjalnym sklepie Forge World! :)

Jego cena na polskim rynku to 140zł a zakupy możecie dokonać w tym miejscu: https://www.forgeworld.co.uk/en-PL/bloo ... lgrot-2023

Wszystkie zamówienia przedsprzedażowe zostaną zrealizowane i wysłane 21 Lipca.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości