Czym grać/jak żyć - Stikman potrzebuje pomocy

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1162
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Czym grać/jak żyć - Stikman potrzebuje pomocy

Post autor: Vex » 13 maja 2024, 12:42

stikman pisze: 12 maja 2024, 13:01 @Siogun ja zaczynam każdą rozpę od sprawdzenia czy kucharz się mieści ;)
I to jest porządny trener. ;)

Co do wymienionych, to proponuję orków i ludzi, ewentualnie chaos.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 139
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Czym grać/jak żyć - Stikman potrzebuje pomocy

Post autor: Pan_Vinek » 13 maja 2024, 13:32

Ja bym wybrał Delfiny lub Chaośniaki

stikman
liniowy
Posty: 1096
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Czym grać/jak żyć - Stikman potrzebuje pomocy

Post autor: stikman » 14 maja 2024, 20:15

@Blak to pierwsze od Ugni mi się nie podoba, a pewnie przy malowaniu bym się zajebał z taka ilością detali.
Ten drugi jest spoko, do rozważenia.

Ewentualnie dokupię 2 metalem, bo resztę mam, ale to jest kurewsko chodliwy temat. Obecnie nawet na ebayu nikt nie sprzedaje.
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1436
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Czym grać/jak żyć - Stikman potrzebuje pomocy

Post autor: Slimaq » 23 maja 2024, 15:38

stikman pisze: 10 maja 2024, 11:37 Do tej pory grałem:
- Norska - parę lat, ale jeszcze przed zmianą rostera (świnki itp.)
- Undead - parę turniejów, ok 1 rok
- Lizaki - ze 2 turnieje, powiedzmy pół roku
- Chadecja - no już pęka 3 albo 4 rok

No więc jak widzicie bash pełną gębą. I trochę już mi się nudzi to podejście do gry aczkolwiek grało mi się tymi drużynami bardzo spoko.
Jak na to patrzę to widze tylko jeden czysty bash z którym miałeś do czynienia - czyli Chadecję - reszta drużyn to drużyny hybrydowe którymi gra się ciekawie, różnorodnie i nie strikte bashowo według mnie.

Z wymienionych przez Ciebie kandydatów wszystkie są fajne i mogą dać frajdę może poza orkami które są czystym bashem a tego piszesz, że chcesz unikać i vampirów bo to drużyna którą zrobisz co prawda czasem akcje cud - ale i sytucji mega flustrujących będzie też sporo - do tego raczej to drużyna do grania na trzeźwo ;)

Moim zdaniem bierz więc drużynę która podaba cie się najbardziej fluffowo/modelarsko - bo chcesz z nią spędzić sporo czasu.
A jak chcesz powalczyć na turnieju - to zawsze masz lizaki które w epoce braku woodów są moim zdaniem zdecydowanie top obecnie czy undeady.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość