Ranking jest... Czas iść dalej... Czyli co mi jeszcze we łbie siedzi

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 3015
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Ranking jest... Czas iść dalej... Czyli co mi jeszcze we łbie siedzi

Post autor: Jaskier » 30 gru 2018, 19:33

Vincent pisze: 30 gru 2018, 18:41 Ten programik będziesz gdzieś wrzucał żeby linkiem było można pobrać czy na maila?
Myślę, że jutro możemy spróbować. Dziś jeszcze obejrze sobie Twojego tutoriala, potem mam meczyk w bb2. Jutro możemy zacząć.. nie obiecuje super tempa, ale przynajmniej te kilka tur w dzień powinniśmy rozegrać.

Rozumiem, że np. jak ktoś się rusza i musi zrobić dodge, to rusza się jedno pole, wybiera z opcji rzucanie na dodge, ustawia co i jak i rzuca, jak wyjdzie to rusza się dalej, jak nie to rzut na armor itp się odbywa. A co jak ktoś się pomyli i źle policzy liczbę kostek? Np rzuci 2d zamiast 1d, albo rzuci na 3+ a powinien na 4+? o ile w 2d jak dostanie 2x pow albo coś to można przymknąć oko, ale wypadnie 3, pomyśli że success i biegnie dalej a to był początek tury. Wtedy druga osoba po dostaniu pliku mówi że "hola hola" :P i tamta osoba musi wszystko cofnąć?
program sam Ci liczy na ile masz rzucić... zresztą sam zobaczysz... I z dodgem jest taka sprawa, że nie przestawiasz zawodnika tylko klikasz prawym na zawodniku, dajesz "Make a dodge roll" i wybierasz pole (program Ci wyświetla na jakie pole robisz jakiego dodga)

Tutorialem to ciężko nazwać bo głos mi się nie nagrał, zaraz będę próbował zrobić poprawkę... A do programu to wyślij mi swojego maila w wiadomości prywatnej. Ja Ci wyślę ZIPka, wystarczy go rozpakować, nie trzeba nic instalować. Co więcej program działa jak go uruchamiasz np. z pendriva.

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 3015
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Ranking jest... Czas iść dalej... Czyli co mi jeszcze we łbie siedzi

Post autor: Jaskier » 30 gru 2018, 20:20

Podejście drugie

Tym razem już z dźwiękiem (aczkolwiek średniej jakości)... Filmik ostro na spontanie dlatego dużo wypełniaczy typu "yy" i takie skakanie po tematach

https://youtu.be/NrbKEHZZ-kQ

[mention]Vincent[/mention]

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 3015
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Ranking jest... Czas iść dalej... Czyli co mi jeszcze we łbie siedzi

Post autor: Jaskier » 31 gru 2018, 19:11

Zostało założone subforum w Innych wersjach BB dotyczące właśnie "play by email"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości