MATERIAŁY DO BB NA START

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Shawass » 24 lut 2013, 23:33

Prawda, balansu nie ma, ale to i lepiej że jest to z góry powiedziane :D Grając w 40k wściekałem się niezmiernie, że GW co jakiś czas wydawało nowe armie "wygrywam na 2+ z przerzutem", więc zgodzę się - nowe zasady nie. Ja chcę tylko żeby podstawkę ładną wydali, z tymi zasadami co są obecnie i będzie git. I ładne figurki, nie z finecastu (choć to to samo :P ).

Chociaż jest wiele firm które tworzą figzy do BB to jednak jakby to GW je robiło to byłaby szansa, żeby dostać je gdzieś w okolicy a nie płacić dodatkowo 10E+ za przesyłkę.

A co do demonów to słyszałem na Both Down że była dyskusja na temat wprowadzenia drużyny Khorne'a z demonami (taką jak w CE), ale GW się nie zgodziło, co ponoć miało związek właśnie z tym że nie chcą wprowadzać nic nowego dopóki nie zbiorą się za odświeżenie całej gry. Albo to ja tak to zinterpretowałem :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: zgnity » 25 lut 2013, 09:10

Shawass pisze:A co do demonów to słyszałem na Both Down że była dyskusja na temat wprowadzenia drużyny Khorne'a z demonami (taką jak w CE), ale GW się nie zgodziło, co ponoć miało związek właśnie z tym że nie chcą wprowadzać nic nowego dopóki nie zbiorą się za odświeżenie całej gry. Albo to ja tak to zinterpretowałem :D
Ja tam demony z CE trawie dopiero jak wyglądają
0-16 Pit Fighters (unchanged)
0-4 Khorn-gors (replaces Bloodletters)
0-2 Bloodletters (replaces Heralds)
0-1 Herald (replaces Bloodthirster)

A Bloodthirstera niech zrobią jakimś Star Playerem. Bo niejako aż śmiać się chce jak się widzi pierwotny skład ( wielkie demony takie słabe , aż taką cene płacą za Stabilność ? )

Mi się podoba fanowska Drużyna Demonów gdzie demony mają "Demoniczną zbroje" i "niestabilność" tzn rzuty na Demoniczną zbroje nie mogą być modyfikowane , ale niestabilnosc działała tak że jeśli przebijesz demoniczną zbroję i spowodujesz rany to odrazu znika (nie możesz użyć Apo) , no i na koniec rozgrywki bądź połowy rzucało się na niestabilność.
Tzn brzmiało dość sensownie bo Demony były tam silne. A byłą to modyfikacja Tego Zespołu Demonów

A co do figurek to mam tylko 1 oryginalny team , reszta to "moje interpretacje" (konwersje) lepsze bądź gorsze.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Shawass » 26 lut 2013, 02:05

Konwersje masz dobre, ale obszerniej jakoś napiszę coś jak ogarnę magisterki conieco :) Poza tym dla mnie właśnie w konwersjach leży spory urok figurkówek.

Udało mi się znaleźć zasady do BB przetłumaczony na polski przez Gregora, który swoją drogą zacny blog prowadzi :)

Zasady Blood Bowl po polsku by Gregor
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Dabi » 26 lut 2013, 08:57

Dziwne - ja jak już wydawali by nowego Blood Bowla to liczyłbym właśnie na zmiany w zasadach :)
Pewne skille oraz zespoły przydało by się lekko stuningować a inne przytęperować aby gra była ciekawsza.
Argument o brak balansu niektórych zespołów które są gorsze rozumiem ale to nie znaczy, że liczba zespołów które prezentują podobny poziom nie mogła by być większa.

Jakby figurki były fajne to też fajnie ale zasady również być powinny :) Fajne karty dodatkowe jakieś może.

No i ciekawe jaki byłby koszt takiej imprezy - pewnie około 300 PLN.

Etain
podawacz piłek
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:10

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Etain » 27 lut 2013, 00:27

sorry ze tutaj pytam, ale nie wiedzialem gdzie to napisac :D
Moze mi ktos powiedziec co robi nekromanta bo jutro gram przeciwko jednemu mecz a nie wiem co on robi :D

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Shawass » 27 lut 2013, 01:27

Dabi: Pewnie 300-350, dlatego liczę że by tam były z 4 drużyny ;)

Etain: Nekromanta jest za darmo dla drużyn nieumarłych i tworzy zombiaka z zabitego gracza przeciwnika :) Umarły gracz musi mieć siły 4 lub mniej i nie może mieć zasad Stunty i Regeneration żeby stać się zombiakiem, który od razu ląduje w rezerwach gracza kontrolującego nekromantę.

A wszelkie kolejne pytania najlepiej rzucajcie tutaj: http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php? ... 1563#p1563
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Etain
podawacz piłek
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:10

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Etain » 27 lut 2013, 10:54

dzieki wielkie za info :D
Mam nadzieje ze mu sie nie przyda ten nekromanta dzisiaj :D

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Shawass » 27 lut 2013, 11:03

Trzymam kciuki zatem, za granie i nie-umieranie Twoich graczy :D Ja na szczęście niziołkami nie mam problemu co do wskrzeszeń.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Shawass » 06 mar 2013, 15:03

Znalazłem aplikację na Androida która pokazuje które modele mogą przechwytywać podanie ;)

http://zlurpcast.com/category/episodes/ ... ption-app/
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Gregor
rekrut
Posty: 96
Rejestracja: 13 kwie 2013, 14:01

Re: Rzeczy przydatne do Blood Bowla

Post autor: Gregor » 17 lip 2013, 21:43

Eee, wcześniej tego nie było...O co c'mon? Czyżby, czyżby... ;)
http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... owl_7s.pdf

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości