Nowy w systemie

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2863
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Nowy w systemie

Post autor: reszka » 30 mar 2022, 09:06

Pan_Vinek pisze: 29 mar 2022, 08:56 Dzień dobry,
na początek się przywitam bo jestem nowy na tym forum.
I od razu sympatyczniejszy poranek.

Witamy.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 131
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Nowy w systemie

Post autor: Pan_Vinek » 06 kwie 2022, 20:53

Witam ponownie, jestem już po pierwszym poważnym meczu (chociaż nie udało się dograć 2 połowy) i korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować @Balon za naukę i wyrozumiałość. Jesteś naprawdę cierpliwym i super pozytywnym sparing nauczycielem!

Mecz jak pisałem był nie rozstrzygnięty z powodu braku czasu ale moje Orky zdobyły przyłożenie, więc pierwsza połowa była zdecydowanie moja. @Balon muszę przyznać, że Twoi Norsowie ewidentnie nie wyznają Nuffle dlatego ta nie okazała im żadnej litości.

Jeszcze raz dzięki i liczę, że uda mi się częściej grać (Zwłaszcza, że prawie jesteśmy sąsiadami ;))

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Balon
rezerwowy
Posty: 632
Rejestracja: 16 wrz 2017, 08:44

Zdobyte trofea

Re: Nowy w systemie

Post autor: Balon » 06 kwie 2022, 21:15

Hej, również dzieki. Cieszę się, że Ci się podobało. Cóż, mój liniowy blitzujacy throwera z piłką dał pozostałym przykład, za którym niestety poszli :lol: tam wystarczyła by strzałka, bo chciałem chainpushem dostawić Twojego miotacza do berserkera i wypłacić mu po wstaniu z jump up. Niestety, podwójne czachy powinienem przewidzieć :D może następnym razem będzie lepiej i nie będę się zabijał o Twoich zawodników :lol:

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 131
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Nowy w systemie

Post autor: Pan_Vinek » 06 kwie 2022, 23:24

Balon pisze: 06 kwie 2022, 21:15 Hej, również dzieki. Cieszę się, że Ci się podobało. Cóż, mój liniowy blitzujacy throwera z piłką dał pozostałym przykład, za którym niestety poszli :lol: tam wystarczyła by strzałka, bo chciałem chainpushem dostawić Twojego miotacza do berserkera i wypłacić mu po wstaniu z jump up. Niestety, podwójne czachy powinienem przewidzieć :D może następnym razem będzie lepiej i nie będę się zabijał o Twoich zawodników :lol:
Oj zabijał od razu, jedynego zabitego to sprezentował Ci mój Blitzer, reszta jakoś dawała radę. Jednak fakt ten jeden push mógł zmienić grę. Niestety czaszki lubią się turlać 🤗

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość