WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: Shawass » 16 kwie 2019, 20:49

Nowy Walec Vision na ten tydzień - https://www.youtube.com/watch?v=jdnoxXl0zAY
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: Tomek Kos » 21 lut 2020, 22:28

Mam wrażenie, że z chłopaków trochę schodzi zajawka na robienie Walca więc odkopuję temat by głośno napisać coś pozytywnego.
Przede wszystkim czekam na każdego kolejnego Walca. Po prostu lubię was słuchać w robocie. Poza tym czasami wracam do starszych odcinków, zwłaszcza niektórych przewodników. Trudno ogarnąć uważnie na raz trzy godziny materiału więc zwykle okazuje się, że duże fragmenty zupełnie mi uciekły z pamięci. Doceniam, szanuję, propsuję. Czysty pozytyw wysyłany w eter.

Mój subiektywny ranking najciekawszych poradników:
- oba Reszki, choć o Nurglu opowiadał na większej zajawce (chyba wtedy jeszcze wierzył, że będą większym diamentem niż Chaos na zasadach WC)
- Rovera o WE, bo to potężna piguła wiedzy. Stężenie konkretów było tak duże, jakby tekst był napisany wcześniej i tylko odczytany.
- zakurzony Kopuł o HE. Chciałbym usłyszeć aktualizację po doświadczeniach z World Cup.
Z innych materiałów najczęściej wracam do relacji z EuroBowl z Mewashem, naprawdę super wam wyszedł. Poza nim relacja z World Cup, czysto wspominkowo.

Nawet jeśli znów będziecie opowiadać o pogodzie, nawet gdy Shawass nie ma już czasu na kreatywne intra, nawet gdy nie przeczytacie przed nagraniem pytań, o które sami prosicie - nagrywajcie dalej! Czekam na kolejne odcinki, w których będziecie opowiadać o wkręcaniu się w inne systemy oraz o hajlajtach z gier gdy żadnej w ostatnim miesiącu nie zagraliście. Fajnie się słucha Walca!

Ps. jestem bardzo ciekawy kiedy poradnik dla skavenów :>
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: R2-D2 » 22 lut 2020, 06:38

Tomek dobrze prawi sam nie ujął bym tego lepiej, czlowiek czeka na tego walca i jak juz jest to słucha z usmiechem na ryju :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: rover » 22 lut 2020, 10:35

Poradnik dla skavenow to jak ktos ogarnie jak tym grac. Chyba Ty masz [mention]Tomek Kos[/mention] akurat najwieksze doswiadczenie w Polsce w tej materii :D
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: Warrior1980 » 22 lut 2020, 15:25

My a Trollami słuchamy regularnie jak jedziemy albo wracamy z turnieju WarriorBusem. Nasz ulubiona zabawa to liczenie ile razy w trakcie odcinka wystąpi dialog:
[Shawass] - Domingo, czy chciałbyś coś dodać?
[Domingo] - Nie

:D

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: MarkusNord » 22 lut 2020, 21:12

Warrior1980 pisze: 22 lut 2020, 15:25 My a Trollami słuchamy regularnie jak jedziemy albo wracamy z turnieju WarriorBusem. Nasz ulubiona zabawa to liczenie ile razy w trakcie odcinka wystąpi dialog:
[Shawass] - Domingo, czy chciałbyś coś dodać?
[Domingo] - Nie

:D
Obrazek

A tak między Bogiem a prawdą to odwalacie kawał dobrej roboty. Walec Bojowy jest kamieniem milowym w rozwoju naszego Community. Nie przestawajcie! Czy lepiej czy gorzej zawsze do przodu! :)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: Shawass » 23 lut 2020, 09:46

Dzię-ku-ję! ^^ Nie spodziewałem się że ktoś zagląda do tego tematu, uzupełnić będę musiał

Dementuję że zajawka nam schodzi ;) Zostało nam już niewiele ras do zrobienia przewodników po których zaczniemy wersję 2.0 gdzie będzie potrzeba/zainteresowanie. Poza tym legendarny jak jednorożec Patronite i konkursy - do tego wszystkiego w końcu dojdę, jednak narazie dzielę moje skupienie między Walca i parę innych projektów, ale będzie on kontynuowany póki będziecie go słuchać :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: Raven » 02 wrz 2023, 10:19

Widzę, że temat delikatnie "umarł" a nie do końca rozumiem dlaczego. ;)

Kiedy tylko pojawia się nowy odcinek od razu próbuje sobie zorganizować trochę czasu żeby go przesłuchać a po jego zakończeniu już nie mogę się doczekać kolejnego! Naprawdę @Shawass świetna robota! Słucha się was mega przyjemnie i te dwie czy trzy godzinki zlatują nawet nie wiem kiedy... :lol:

Mega wielkie dzięki za pozdrowienia w najnowszym odcinku - ja oczywiście również pozdrawiam! :D

Ze swojej strony tylko dodam to co poruszyłeś na początku odcinka, że byłoby dużo wygodniej gdyby udało się dopiąć temat z Apple Podcasts czy innymi, popularnymi serwisami streamingowymi. Nie wiem na ile to trudne w samej organizacji ale byłoby naprawdę super gdyby się udało. :)

Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek! :D
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: Shawass » 03 wrz 2023, 16:39

@Raven - Walec nie umarł, przerwę miał :D

Jeśli chodzi Ci o ten temat konkretny - updatuję każdą grupę Blood Bowlową na FB, wrzucam post na fanpejdżu i blogu (chyba jeden odcinek nie trafił na blog ostatnio) i filmik na YT, przez jakiś czas wrzucałem jeszcze post tutaj, ale dodawało mi to roboty na której czasu miałem mniej z czasem i że nikt do teraz nie narzekał za bardzo :P

Jeśli chodzi o Spotify/iTunes/inne - zapominam się tym zainteresować, ale przykładowo Spotify jest dosyć rygorystyczny jeśli chodzi o wykorzystywanie nie swojej muzyki, a w intro mamy muzykę Kevina MacLeoda. Niby na przypale można wrzucić i zobaczymy co się stanie ale chcę to zrobić jak będę miał więcej czasu żeby albo podpytać support Spotify albo żeby w razie W się wykłócać na mailach że wymieniam Kevina według jego wytycznych.

Także czas mi potrzebny, tak.

Dzięki za miłe słowa, pozdrowienia i cieszę się że się podoba co robimy :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Raven
rezerwowy
Posty: 773
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: WALEC BOJOWY - Podcast Blood Bowlowy

Post autor: Raven » 03 wrz 2023, 22:38

Wiadomo, czasu zawsze za mało - nieważne jak duży natłok obowiązków byśmy mieli. ;)

Fajnie jednak, że Walec „się kręci” i kolejne odcinki w dalszym ciągu będą się pojawiać. :D

Ja za każdym razem widzę posty na FB o których wspominałeś więc dla mnie to żaden kłopot. Po prostu postując linka również tutaj myśle, że jest większa szansa, że żaden potencjalny i zainteresowany użytkownik go nie ominie. 8-)

Co do praw do zewnętrznych serwisów to na spokojnie. Jak się uda to będzie super. Jeśli się nie uda to w dalszym ciągu będzie fajnie. :D A jak już się za to zabrać to tak jak pisałeś - zrobić to z głową żeby później nie było przypału z jakąś licencją czy czymś. ;)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 25 / 26

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości