Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Tomek Kos » 03 mar 2020, 09:26

Szanowni proszę państwo,

Chciałbym poprosić o jak najliczniejsze wypowiedzi uczestników lub potencjalnych uczestników turniejów. Celowo we wstępie nie stawiam tezy aby nie sugerować co mnie nurtuje i dlaczego chciałbym poruszyć ten temat publicznie.

Pytania badawcze:

Czy otrzymanie dedykowanych kostek turniejowych w ramach zestawu uczestnika jest dla ciebie istotne?

Czy otrzymanie dedykowanej figurki turniejowej w w ramach zestawu uczestnika jest dla ciebie istotne?

Wiem, że Goat Cup wprowadził już podział wpisowego na dwie kategorie ale interesuje mnie tutaj indywidualna ocena atrakcyjności takich dodatków, a nie konkretne rozwiązania organizacyjne.

Mam nadzieję, że zechcecie się licznie i szeroko wypowiedzieć. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Bratiszka » 03 mar 2020, 09:46

Osobiście lubię różne gadżety, więc jedno i drugie jak najbardziej mnie cieszy. Dodatkowo jako gracz nie najwyższych lotów (jeszcze :P ) nie zdobywam nagród rzeczowe na turniejach a takie gifty to zawsze pamiątka, naoczna którą mogę się pochwalić czy też wykorzystać w samej grze, Zielu z RB w tym momencie jest trenerem amazonek :)
Czy są jakoś mega istotne? Raczej są miłym dodatkiem, który doceniam i z którego się cieszę ;)
Obrazek

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 779
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: dzyndzel » 03 mar 2020, 09:48

Tomek Kos pisze: 03 mar 2020, 09:26
Pytania badawcze:

Czy otrzymanie dedykowanych kostek turniejowych w ramach zestawu uczestnika jest dla ciebie istotne?
Nope

Tomek Kos pisze: 03 mar 2020, 09:26
Czy otrzymanie dedykowanej figurki turniejowej w w ramach zestawu uczestnika jest dla ciebie istotne?
Wszystko zależy od jakości i wzoru modelu. Na chwilę obecną nie przypominam sobie żeby, na którymś turnieju trafił się taki, że muszę go mieć

Awatar użytkownika
Daeval
podawacz piłek
Posty: 39
Rejestracja: 11 paź 2018, 11:50

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Daeval » 03 mar 2020, 09:51

Dedykowane kostki są zawsze miłym dodatkiem, za to zupełnie nie zależy mi na dedykowanej figurce, która zwykle tylko zbiera kurz lub oddaje ją komuś w prezencie.
Obrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: leon » 03 mar 2020, 10:30

figurki laduja blisko smieci. pod wzgledem istotnosci. zbieram je ale na 99% do niczego sie nie przydadza i nic z nimi nie zrobie.
kostki jak sa to fajnie jak nie to tez fajnie. przy takiej ilosci kostek jak wiekszosc z nas ma dla mnie musza byc juz zarabiste aby dolaczyly do woreczka z kostkami "do grania". Poprzednie z goat tam trafiły. kolejne jak beda bardzo podobne to watpie. natomiast znakomita wiekszosc trafia do worka "mam i kiedys dzieci sie pobawia".

podsumowujac wole tansza wejsciowke niz figurke i kostki. ale teraz na goat kupilem sredni pakiet zeby miec kostki. wiem niby brak konsekwencji ale moze beda jeszcze lepsze niz rok temu. nie wyszlo mi to podsumowanie, sprobuje jeszcze raz

figurki - nie
kostki - tylko jak zajebiste
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: ElfiC » 03 mar 2020, 10:31

Kostki jakby były bloku to jeszcze tak. Zwykle k6 nie.

Figurki przynajmniej takie jakie są dotychczas też do niczego się nie przydały.
Obrazek

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: MarkusNord » 03 mar 2020, 10:42

Figurki - moim zdaniem tylko na jakieś 5cio albo 10cio lecie danego turnieju. Wtedy ma to swój prestiż, jest to wydarzenie i fajna pamiątka. Aktualnie na turniejach robi się niepotrzebny przesyt, modele lądują w większości do szuflad a nie na boiska - dla mnie niepotrzebny wydatek. Lepsze już by były znaczniki albo monetka do oprawienia i też na jakieś 5cio - 10cio lecie.

Kostki - mogą być, nie muszą. Nie są to duże koszta. Faktem jest, że stali bywalcy turniejów mogą się w nich już kąpać :? Najlepiej, żeby były jako opcja dodatkowa. Kto lubi kolekcjonować weźmie a inny zaoszczędzi.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Xsaw
liniowy
Posty: 875
Rejestracja: 05 wrz 2017, 20:15

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Xsaw » 03 mar 2020, 11:00

Jak na razie byłem tylko na dwóch lokalnych turniejach ale myślę, żeby w końcu zacząć też jeździć dalej w kraj to pozwolę także się wypowiedzieć.
Figurki - nie, kostki - mogą być ale nie muszą, jestem pewien, że figurek i tak koniec końców nie będę używał bo niczego mi nie będą pasowały, a kostek i tak mam pełno własnych, ale jako, że są tańsze to mogły by być. Im tańsze wpisowe i pozbawione dodatkowych pierdół tym lepiej z mojego punktu widzenia.

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Elkołak » 03 mar 2020, 11:38

Bardzo się cieszę jak jadę na turniej i dostanę kości k6 czy figurkę. Dla mnie to fajna pamiątka.
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Vincent » 03 mar 2020, 11:44

Idąc na 1 turniej bardzo fajnie było zebrać kostki i różne tego typu gadżety. Jednak z każdym kolejnym turniejem atrakcyjność tego maleje. Któryś z kolei zestaw kostek mi nic nie da, choć nie wiem że są tu zawodowi zbieracze kostek (dlatego dodatkowa opłata za kostki przykładowo jest bardzo fajnym podejściem).

Figurki raczej nie bardzo. Nawet jak figurki są fajne, to nie pasują do aktualnie posiadanych drużyn i nic się z nimi nie zrobi sensownego.

Jakbym miał wybierać to kostki dużo lepsze od figurek, bo też są swego rodzaju pamiątką po turnieju. Figurki.. raczej po roku nie będze się pamiętać skąd jaka figurka pochodzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości