Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Zielu
rekrut
Posty: 249
Rejestracja: 12 lut 2017, 22:51

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Zielu » 03 mar 2020, 14:00

Jak dla mnie gadżety to przede wszystkim fajne dodatki do samej imprezy, najlepsze fanty nie poprawią marnej organizacji i uważam że o ile organizatorzy dopną organizacyjnie turniej na tip-top to dopiero powinni kierować wysiłki w tego typu uatrakcyjnienia.

Osobiście lubię wszelakiego typu gadżety, choć największą frajdę sprawiają mi takie porządne "na grubo", np zamiast badziewnych kilu rzeczy wolałbym jedną porządną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3766
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Avreus » 03 mar 2020, 14:12

Kostki z turniejów uwielbiam. Stanowią fajną pamiątkę. Dlatego jesli była by opcja ich domawiania do wejściówki brałbym.

Co do figurek podoba mi sie inicjatywa dedykowanych figurek na turnieju. Np gobliny z wintera sa super i planuje zbudowac z nich pełnoprawnym ekipe.

Wydaje mi sie ze mozna by tez zrobic taki turniejowy gift shop z całym tym stuffem.
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

TheRoot
podawacz piłek
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 15:25

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: TheRoot » 03 mar 2020, 14:16

Kostki tak, figurki meh.

Awatar użytkownika
Marcepan
rezerwowy
Posty: 661
Rejestracja: 22 wrz 2017, 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Marcepan » 03 mar 2020, 14:32

Figurki i Kostki, nie uważam aby to były jakieś obligatoryjne gifty, miło i fajnie jak są, ale nie przywiązuje się do nich. Natomiast tak jak pisze [mention]Warrior1980[/mention] wlepy są super, znaczniki piłek, tur, stun'ów też coś fajnego bo rzadko są, mnie natomiast cieszy smycz z Wintera 2017, fajny gift, używam prawie codziennie do dzisiaj :p Fajny też byłby np otwieracz do piwa z logo turnieju albo gadżety które nie są stricte do gry ale używane w innych okolicznościach :)

Kostki--Neutral
Figurka- Neutral
P. S. Wlepa- tak :P

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: MarkusNord » 03 mar 2020, 14:41

reszka pisze: 03 mar 2020, 12:17 Wyjątkowo podchodzę do Winter cupa, bo ten dał już kiedyś bombardiera goblińskiego i pogo goblinów. Co oznacza, że w 2032 roku będzie kompletny zespół. Jest to pewien plan kolekcjonerski.
Ten wyjątek zdecydowanie warto kontynuować :)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Oro
liniowy
Posty: 926
Rejestracja: 19 kwie 2017, 22:00

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Oro » 03 mar 2020, 15:12

mnie jarają wszystkie kolekcjonerskie pamiątki - kostki, figurki, przypinki, piny, piłki, znaczniki, zasady, dedykowane boiska

Awatar użytkownika
ostry92-92
podawacz piłek
Posty: 37
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:05

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: ostry92-92 » 03 mar 2020, 16:03

Zależy jak na to patrzec, osoby które już długo biorą udział w turniejach mogą faktycznie narzekać na nadmiar kostek i figurek które rzucają w kąt. Dla kogoś nowego kto dopiero wchodzi w tematy turniejów to zawsze jakaś pamiatka a czasem rzeczy które są w sumie potrzebne (piłki, znaczniki, boiska,etc.).
Jeśli o mnie chodzi to wlepa turniejowa i jeden konkretny gadżet byłby spoko.

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: 2GUTTA » 03 mar 2020, 17:11

Kostki kolekcjonuje, wiec dla mnie to najlepszy gift turniejowy - jestem rozczarowany jak ich nie ma, dlatego chetnie dorzucilbym pare groszy za wejsciowke z kosteczkami. Preferuje tez k6, dlatego, że kostki bloku z reguly sa nieczytelne i przekombinowane

Figurki? Też fajnie, ale w wydaniu z WinterCupa - Mamy już dwa gobbasy, jeszcze 4 pozycyjni na 4 turniejach 🙂 W innych przypadkach model jest mocno sytuacyjny, pilarza ma juz kazdy. Moze cheerliderki/sedziowie/apo?

Karty z podpowiedziami, kickoff eventami, tokeny do oznaczania tur, rerolli - juz wszyscy mamy tego pod dostatkiem. Mimo wszystko to prawda, takie gifty dla wiekszosci graczy to jedyne pamiątki, które mają po turnieju.

Kostki milion razy tak

Awatar użytkownika
SEBMOR
podawacz piłek
Posty: 26
Rejestracja: 29 sie 2018, 10:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: SEBMOR » 03 mar 2020, 19:14

Co się tyczy prezentów.
Nie jest to wymóg konieczny jednak bardzo lubię wracać do nich jako pamiątek. Mam co prawda tylko modele z Winter Cupów i leżą schowane w pudełku czekając aż je pomaluje, ale cieszę się że je mam. Bo byłem i dostałem. I nikt kogo na danym turnieju nie był takiego modelu już nie dorwie (w teorii).
Gdybym miał dopłacić za to żeby dostać model to pewnie bym to zrobił. Po co? Nie wiem. Ale ja poprostu jestem gadżeciarz...
Na pewno nigdy nie będę miał takiego podejścia że "nie pojawię się na turnieju bo nie ma dedykowanego modelu". Na turnieje jeździ się po to żeby napić się z fajnymi ludźmi... To znaczy TFU! Żeby pograć w Blood Bowla...

Figurka +
Kostki (nie mam zdania choć to też zajebisty gift)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2020, 22:05 przez SEBMOR, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Gamonie myślą że GFI to żywność modyfikowana genetycznie.

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Tomek Kos » 03 mar 2020, 21:45

Zbudowała się taka piguła opinii, że klękajcie narody. Może jeszcze ktoś zechce dodać swój punkt widzenia?
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości