Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Shawass » 03 mar 2020, 22:53

Nie wiem czy coś się nie zmieniło bo widzę że doszły strony w temacie:
Tomek Kos pisze: 03 mar 2020, 09:26 Czy otrzymanie dedykowanych kostek turniejowych w ramach zestawu uczestnika jest dla ciebie istotne?
Dla mnie osobiście nie, chętnie kupię kostki jeśli są piękne, ale nie jest dla mnie istotne
Tomek Kos pisze: 03 mar 2020, 09:26 Czy otrzymanie dedykowanej figurki turniejowej w w ramach zestawu uczestnika jest dla ciebie istotne?
Tak, chyba że cena wejściówki przez to musi zostać podniesiona do niesmacznego poziomu
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
mówMiWuju
rekrut
Posty: 52
Rejestracja: 28 sie 2018, 16:58

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: mówMiWuju » 03 mar 2020, 23:07

Figurki lubię ale jak nie są na siłę - model jest dopracowany lub zabawny. Też mam plan uzbierać drużynę świątecznych goblinów z Winterów :)

Kostki - jak zaczynałem grać to się cieszyłem z każdych. Teraz k6 są mi obojętne byle były czytelne - inaczej nie mają sensu.

A najbardziej cieszę się z gadżetów których jeszcze nie było na innych turniejach :p
Obrazek

Awatar użytkownika
Pegaz
rezerwowy
Posty: 578
Rejestracja: 18 paź 2015, 15:20

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Pegaz » 03 mar 2020, 23:22

Lubię dostawać figurki, chociaż dobrze jak by były "użyteczne" - np. jako trenerzy, cheerliderki, aptekarze itp., albo... tego jeszcze nie było... drzewo bym chciał :!: A najlepiej dwa :)
Przydałyby mi się znaczniki stun - te biało-czerwone są super; znacznik 3D łapówki, o którym pisał Unicorn, też fajny pomysł.
Lubię wszelkiego rodzaju prezenty i jeszcze nie czuję, bym miał czegoś za dużo. No, może kostek d6 się trochę uzbierało, to może teraz d16 albo kostki bloku? :P
Steam: Pegaz

Awatar użytkownika
DoTheMario
rezerwowy
Posty: 426
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: DoTheMario » 04 mar 2020, 11:52

Jeśli figurki, to tylko Star Playerzy (PO Piła jest cudowna) bądź sideline.

Drużynę mogę spróbować wygrać/kupić sobie, tak samo kostki, a i drużyn i kostek mam już stanowczo za dużo (tak samo boisk i innych pierdółek).

Bardzo do gustu przypadła mi kartka z naklejkami skilli z Brick Bowla, figurka niekoniecznie. Żetony, znaczniki i pierdółki do urozmaicenia gameplayu (bo gra wygląda wtedy "bogaciej") są jak najbardziej w cenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Elkołak » 05 mar 2020, 13:35

Jak ktoś chce się pozbyć wstretnych kości NAF d6 żółtych niebieskich lub różowych to chętnie odkupię :)
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Global
rezerwowy
Posty: 498
Rejestracja: 01 lut 2019, 12:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Global » 06 mar 2020, 14:02

Nie i nie. K6 od NAF i bloku od GW mi wystarczają, natomiast figurki to dla mnie zło konieczne, żeby grać w tę wspaniałą grę.

Awatar użytkownika
tasak
rezerwowy
Posty: 701
Rejestracja: 10 sie 2017, 10:51
Lokalizacja: Piastów
Kontakt:

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: tasak » 07 mar 2020, 01:00

Fajnie jest z czymś wrócić z turnieju jako fizyczna pamiątką, bo na nagradzane miejsce nie ma co liczyć ;)
Co do np kostek to wszystkie które dostałem mi się podobają i jest to fajny nieduży gadżet. Ok 45 komplet nie jest mogę niezbędny ale cieszy chyba. Co do figurek to Może być super sprawa ale mam trzy i uważam że Goblin bomber i trupi pilarz wyszedł super ale ten skaczący Goblin już nie trzyma poziomu.. i ostatnie ale: ale tutaj np boli mnie brak modelu Ziela w kolekcji ;)
Obrazek
Steam: tasak BB2: Unfor Givingson gsm: 5o5.oo2.6o2 messenger: tasak.rafal

Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Shawass » 07 mar 2020, 09:44

tasak pisze: 07 mar 2020, 01:00i ostatnie ale: ale tutaj np boli mnie brak modelu Ziela w kolekcji ;)
:D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Yogi
podawacz piłek
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:46

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Yogi » 07 mar 2020, 19:49

Jak dla mnie, pamiątkowe kostki to bardzo fajny pomysł i chętnie zbiorę więcej jako pamiątki z kolejnych turniejów. Oczywiście "niespodziewana" zamiana k6 na np. bloku (nie koniecznie od razu 3), albo k8 czy k16 byłaby bardzo mile widziana.
Co do figurki - super pomysł jeśli trafi się tematyczna (około turniejowa) figurka, ale przyłączę się do jednego z wcześniejszych głosów - figurki funkcyjne typu assistant coach, apothecary, czy cheerleaderka również byłyby miłą niespodzianką. Tu zgaduję, że nie łatwo jest wszystkim dogodzić taką figurką, bo jeden ma (mentalnie) długą brodę a inny znowu długie uszy i medyk z tym czymś innym za długim (nie zrozumcie mnie źle ;) ) może powodować głosy niezadowolenia... Współczuję próby dogodzenia każemu ;) Ja będę się cieszył z wszystkiego co jest w cenie turnieju.
Wygramy, Przegramy, WSIO RYBA!!!
Najpierw dobra zabawa, a potem Bloki i Przyłożenia!

Awatar użytkownika
Misque
rekrut
Posty: 302
Rejestracja: 16 cze 2018, 21:40
Kontakt:

Re: Kostki i figurki jako gifty turniejowe

Post autor: Misque » 07 mar 2020, 20:00

lubię gifty

kostki zdecydowanie tak, figurka jak jest to ok, ale nie czekam na nią
moneta z Rekina była kozacka
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość