Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Musashi
podawacz piłek
Posty: 15
Rejestracja: 01 kwie 2020, 17:18

Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: Musashi » 18 kwie 2020, 20:22

Hejo ;) !
Tematu takiego nie widziałem, a wydaje mi się ciekawy ( jeśli jest inaczej i niepotrzebnie zaśmieca forum proszę usunąć ).

Tak jak w temacie właśnie jakie macie sposoby na przechowywanie swoich drużyn gdy jedziecie na turniej ( torby, boxy ) ? Czy może w domu macie też sposoby by je jakoś specjalnie przechowywać ?

Wrzucajcie zdjęcia, wymieniajmy się opiniami i produktami jakie możemy zakupić ( no, a może też sami coś tworzycie w tym zakresie :D )

Ja ogólnie póki co nic wielkiego nie wniosę tematu, ale chętnie poczytam porady innych forumowiczów i zobaczę więc chwalcie się śmiało i dzielcie dobrymi radami z innymi ! :D

Dużo widzę firmy Feldherr oraz polskiej Safe and Sound. Osobiście na początek będę szukać boxa jakiego który pomieści mi 2 teamy :P

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: unicorn » 18 kwie 2020, 20:44

W domu moje drużyny stoją w gablocie razem z innymi figurkami.
Zaś na turnieje/mecze ligowe wożę je w pudełkach Safe and Sound - czasem nie chce mi się ich wyciągać do gabloty (zwłaszcza drużyny która gram w lidze) więc też bywa że w domu leżą w pudełku na półce.
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: Oren » 18 kwie 2020, 21:10

W domu mam pudło na narzędzia, idealnie apsuje na kości, figurki i inne elemnty. Nie zajmuje dużo miejsca i nie zbiera kurzu. Co do przenoszeń to torba feldherr z gąbkami.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: reszka » 20 kwie 2020, 15:07

Safe and Sound albo feldherr według upodobań. Feldherr mini pozwala przenosić 2 teamy na raz, tak jeździłem jak miałem pożyczać komuś drużynę.

Ja mam w domu dwa pudła S&S po 144 modele każdy i tak leżą w domu.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
TomB
rekrut
Posty: 121
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:47

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: TomB » 20 kwie 2020, 17:03

Ja mam w domu plastikowe pudełka ogąbkowane, na turnieje mam metalowego case (walizkę) po wiertłach Bos... można w miarę tanio kupić zestaw (60-70zł) i zawartość sprzedać. Któraś z gabek z SS idealnie pasuje do tej walizki. Polecam warto.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: Shawass » 22 kwie 2020, 01:19

Powiem tak - jestem mega zaskoczony ale super się sprawdza opakowanko na bandę do WarCry od GW :D Cena nie jest zawrotna, jak masz modele na podstawkach 32mm to będą się trzymać i jedyny problem to to żeby waktycznie nie kłaść na tym krat z piwem czy 2kg krokietów bo chroni to modele dobrze, ale nie aż tak :D

Minus też jest taki że jak ktoś ma Bloodthirstera który zajmuje 15 pól jak się go położy to to nie jest właściwe rozwiązanie....
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 494
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: ulizzez » 26 maja 2020, 16:34

Mam dwa patenty- jednym z nich są gąbki do drużyn stunty. Drugi to silny magnes w podstawce i metalowe pudełko- nie trzeba żadnych gąbek- idealne np. na szczury z GW (łamliwe ogonki w pudełku nie dotykają niczego). Plusem tego rozwiązania jest ograniczenie wielkości pudełka- moje Amazonki mieszczą się w kieszeni 😁. Jednak, żeby nie było za kolorowo- jeśli magnes nie będzie bardzo mocny to przy uderzeniu figurki mogą się przesunąć- w praktyce nie ten patent nie sprawdza się przy metalowych figsach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 494
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: ulizzez » 26 maja 2020, 16:40

I jeszcze dwie fotki...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LordMaro
rekrut
Posty: 52
Rejestracja: 18 maja 2021, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak przechowujecie swoje drużyny ?

Post autor: LordMaro » 03 cze 2021, 19:47

Ja swoje modele na razie trzymam w najbardziej barbarzyński ze wszystkich sposobów :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość