Rozwiązanie Goat Lublin

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Rozwiązanie Goat Lublin

Post autor: Snajper » 14 maja 2020, 16:59

Witajcie!

Dzisiaj w bardziej poważnym tonie, ale i takie decyzje trzeba podejmować, aby móc się ciągle rozwijać.

Z dniem dzisiejszym kończy działalność klub G.O.A.T. Lublin. Nie jest to tylko moja decyzja (a wynik dyskusji wewnątrz klubu), ale to na mnie jako właścicielu praw do logotypu Goat Cup i koordynatorze BB z ośrodka Lublin, spoczywa przykry obowiązek przekazania Wam tej wiadomości. Rozpad G.O.A.T. Lublin jest spowodowany głównie czynnikami personalnymi i wewnętrzną „chorobą”, która trawiła nas od kilku miesięcy. Chcemy z tym skończyć i rozpocząć nowy etap pozbawiony błędów przeszłości.

Z rzeczy pozytywnych.

Po pierwsze - nadal będziemy organizować turniej Goat Cup pod niezmienioną nazwą. Jest on częścią naszej lubelskiej społeczności i mam nadzieję, że połączy wszystkich graczy z naszego województwa. Czekamy z niecierpliwością na koniec obostrzeń związanych z pandemią i nowy grafik turniejów, abyśmy mogli spotkać się na zaległej edycji GC 2020.

Po drugie – Lubelska Liga Blood Bowla organizowana przez Riota, jest tylko w zawieszeniu. Pomimo rozpadu G.O.A.T. Lublin, rozgrywki Ligowe będą kontynuowane dla wszystkich po zakończeniu pandemii.

Po trzecie - na miejsce G.O.A.T. Lublin powstanie przynajmniej jedna organizacja zrzeszająca graczy. Nie mogę mówić za wszystkich z Lublina, ale zebrała się już grupa 8 osób chcąca zbudować coś zupełnie od zera. Chcemy, żeby wszystko zostało zorganizowane w odpowiedniej kolejności i niepotrzebnego „hurra”, jak to miało miejsce ostatnio. Wzorując się na naszych przyjaciołach z Deadline, Gamonie i Pomorskie Trolle, wiem co musimy zmienić, aby klub działał po prostu lepiej.

Tak więc nie martwcie się – lubelski Blood Bowl nie umiera. Przechodzimy bardzo nam potrzebną przemianę. Wrócimy silniejsi.

Do usłyszenia !
Rafał Dobrowolski
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości