MarkusNord - oświadczenie

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: Oren » 14 cze 2020, 18:02

[mention]MarkusNord[/mention] gadaliśmy przez telefon, napisze raz jeszcze! Po prostu spokoju i jak co to wal!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3766
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: Avreus » 15 cze 2020, 09:24

[mention]MarkusNord[/mention] Do mnie tez możesz śmiało dzwonić jeśli potrzebujesz pogadać
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Xsaw
liniowy
Posty: 875
Rejestracja: 05 wrz 2017, 20:15

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: Xsaw » 15 cze 2020, 12:51

Takie oświadczenie wymaga naprawdę żelaznych jaj, nie pozostaje nic innego jak życzyć spokoju i powodzenia, oby udało Ci się poukładać wszystkie sprawy. Nie znamy się za bardzo więc nie chce Ci mówić co i jak robić, ale zwróć uwagę na to co napisał [mention]Redil[/mention], jeżeli sprawy mają się tak nieciekawie jak piszesz nie ma nic złego w poszukiwaniu pomocy specjalistów, w końcu od tego są ani nie jest to żadną oznaką słabości. Jeszcze raz powodzenia i spokoju życzę.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: MarkusNord » 16 lip 2020, 09:46

Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie tu na forum i FB, bardzo pomogły mi rozmowy telefoniczne. Jeśli ktoś się za mnie modlił to jestem dozgonnie wdzięczny. Otrzymałem dużo porad co podtrzymało mnie na duchu i pozwoliło poukładać życie na nowo.

Minął miesiąc od mojego oświadczenia i mogę wam z czystym sercem powiedzieć, że idzie ku dobremu. Relacje z moimi najbliższymi znacznie się polepszyły. Przede mną jeszcze dużo pracy bo jak wszyscy wiemy, jeśli źle się dzieje to wina nie leży tylko po jednej stronie ;)

W sierpniu finalizuje związek bo do tej pory był nie formalny więc trzymacie proszę kciuki za powodzenie.

Z BB w postaci regularnych lig na kompie jak już wcześniej zapowiedziałem rezygnuję i to się nie zmieni. Niestety jestem osobą, której jedną z wad jest brak umiaru. Grałem nałogowo nie tylko w BB co zabierało dużo czasu i nerwów, jak się domyślacie nie tylko moich. Dlatego PC od miesiąca służy tylko do załatwiania obowiązków co nie znaczy, że będę okresy gdzie trafi się jakiś wolny wieczór i wtedy chętnie zagram w formacie turniejowym jakiś pojedynczy meczyk.

Co się tyczy figurek, okazało się, że padły poniekąd ofiarą ogólnej złej atmosfery która nadbudowywała się miesiącami jak i nie latami. Najbliższa mi osoba po wielu rozmowach zaczęła mnie w tym temacie wspierać co może zaowocować rodzinnym wyjazdem na Maltę w 2022 roku z włączoną dyspensą na Euro Open :D Tak więc będziemy się widywać na turniejach, może nie tak często jak do tej pory bo od miesiąca rodzinę mam BEZWZGLĘDNIE na pierwszym miejscu :) w każdym bądź razie nie zrywam z wami łączności.

Nadal będę się udzielał jako główny organizator Beach Bowla i na tym moja inicjatywa raczej się zakończy, resztę zobowiązań przekazałem dla swojego własnego dobra ale będę miał czujne oko nad Trójmiastem ;) Chodzi mi po głowie już od lat jeden mały projekcik związany z BB, może właśnie nadszedł czas by go zrealizować, czas pokaże :)

Podsumowując, bardzo powoli wracam do normalnego życia. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wsparcie. Polskie BB Community to jednak paczka ludzi najlepszej próby, 24 karaty ludzkiej dobroci, życzę nam wszystkim by się to środowisko nigdy spektakularnie nie posypało!
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: leon » 16 lip 2020, 09:53

ciesze sie bardzo ze udalo sie poukladac tematy. sciskam kciuki za udana finalizacje. i miejmy nadzieje do zobaczenia na Malcie (i wczesniej tez) :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: Shawass » 16 lip 2020, 10:50

Obrazek

Super, extra i rewelacyjnie i oby tak dalej ^^ Dużo siły, dobry człowieku!
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: reszka » 17 lip 2020, 12:55

MarkusNord pisze: 16 lip 2020, 09:46 [...] Euro Open [...]
Eurobowl, reszta się zgadza.

No to się nasze małżonki spotkają w 2022 r. Pierwszy wpis towarzyski na 2022 rok.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: leon » 17 lip 2020, 13:34

[mention]reszka[/mention] moja tez jedzie :-) tylko my robimy sobie wyjazd bez dzieci :mrgreen:
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: MarkusNord » 17 lip 2020, 21:09

reszka pisze: 17 lip 2020, 12:55
MarkusNord pisze: 16 lip 2020, 09:46 [...] Euro Open [...]
Eurobowl, reszta się zgadza.

No to się nasze małżonki spotkają w 2022 r. Pierwszy wpis towarzyski na 2022 rok.
Na Eurobowl to się jeszcze trzeba do kadry dostać a dla mnie to za wysokie progi ;) Myślę, że córki znajdą też wspólne tematy :)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: MarkusNord - oświadczenie

Post autor: Oren » 19 lip 2020, 17:01

Format Open też jest brany pod uwagę. Nie ukrywam że jest małe marzenie pograć nieco na poważnie i bic się o kadrę. Ale Open z pewnością zachacze jeśli nie dam rady spiąć się . Anka też będzie w sumie to wtedy będzie już żona ;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość