Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 968
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: Wombat » 11 lip 2022, 13:16

Elkołak pisze: 11 lip 2022, 12:54
Wombat pisze: 11 lip 2022, 09:57
MarkusNord pisze: 11 lip 2022, 09:47

To by mnie zachęciło do zakupu. Btw. Ta edycja bashowa następna zapewne będzie bardziej pod piłkę. I biznes się kręci.
Bashowa mówisz? ;) GOATa topkę okupywały w większości drużyny agi 8-)
Nie porównuj do goata bo tam jesli chodzi o wyniki i paringi to było wszystko spieprzone Snajper do dzisiaj tabeli nie wrzucił bo jak zaczął zliczac to się pogubił :D
:lol: :lol: :lol:
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 968
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: Wombat » 11 lip 2022, 14:16

https://www.warhammer-community.com/202 ... ssstriktr/

Dla tych co nie widzieli. Sssssweataśne to to!
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10527
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: leon » 12 lip 2022, 11:52

Wombat pisze: 11 lip 2022, 09:25
leon pisze: 11 lip 2022, 09:11 Dla mnie beznadziejne modele. Tragedia wręcz. Projektanci nie myślą wcale o tym jak zawodnik lub zawodniczka ma się w tym poruszać a co dopiero grać.

Co do rostera to jak będzie więcej wiadomo to mogę się wypowiedzieć. Chociaż patrząc na zmianę pozycyjnych to będzie raczej jeszcze większy bash. A sensowniej by było nie pchać wszystkiego w te stronę. Wolałbym jakaś pozycyjna z więcej ruchu.

Patrząc na obrazki wydaje się ze blockerka będzie miała claw? Ciekawe czy będą to pierwsze pozycyjne bez dodge ?
Mi się podoba zachowany motyw Aztecki. Jedyne co można się przyczepić to naramienniki chyba, że masz coś innego jeszcze na myśli?

O clawach nie pomyślałem, ale może? Wtedy widziałbym je bez dodga i dostępu do Agi. Więcej ruchu dla pozycyjnych byłoby już chyba zbyt dużym boostem dla drużyny, myślę że nowa wariacja pozycyjnej w zupełności im wystarczy, żeby nie przegiąć tego.

Jaram się jak świątynia Azteków za czasów wypraw konkwistadorskich :D
jakies latajace im za glowa sznurki (to nie wlosy tylko jakies cholera wie co z helmu???), naramienniki tez. calosc wyglada zle. malowanie dobija.

claw wyglada na rysunku jakby blokerka miala. to rozpruwanie pilki i sama figurka ma wieksze pancerze na rekach. nie zebym tego chcial lub potrzebowal ale wyglada jakby miala. a jak skasowali catcherke to zniknela mi mysl ze bedzie mial ktos wiekszy ruch. jakos po przeczytaniu tego spisu cudzołożnic mam mniejsza ochote nimi grac. moze zaskocza mnie pozytywnie ale chyba bede musial szukac innej druzyny.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 968
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: Wombat » 12 lip 2022, 11:58

leon pisze: 12 lip 2022, 11:52
Wombat pisze: 11 lip 2022, 09:25
leon pisze: 11 lip 2022, 09:11 Dla mnie beznadziejne modele. Tragedia wręcz. Projektanci nie myślą wcale o tym jak zawodnik lub zawodniczka ma się w tym poruszać a co dopiero grać.

Co do rostera to jak będzie więcej wiadomo to mogę się wypowiedzieć. Chociaż patrząc na zmianę pozycyjnych to będzie raczej jeszcze większy bash. A sensowniej by było nie pchać wszystkiego w te stronę. Wolałbym jakaś pozycyjna z więcej ruchu.

Patrząc na obrazki wydaje się ze blockerka będzie miała claw? Ciekawe czy będą to pierwsze pozycyjne bez dodge ?
Mi się podoba zachowany motyw Aztecki. Jedyne co można się przyczepić to naramienniki chyba, że masz coś innego jeszcze na myśli?

O clawach nie pomyślałem, ale może? Wtedy widziałbym je bez dodga i dostępu do Agi. Więcej ruchu dla pozycyjnych byłoby już chyba zbyt dużym boostem dla drużyny, myślę że nowa wariacja pozycyjnej w zupełności im wystarczy, żeby nie przegiąć tego.

Jaram się jak świątynia Azteków za czasów wypraw konkwistadorskich :D
jakies latajace im za glowa sznurki (to nie wlosy tylko jakies cholera wie co z helmu???), naramienniki tez. calosc wyglada zle. malowanie dobija.

claw wyglada na rysunku jakby blokerka miala. to rozpruwanie pilki i sama figurka ma wieksze pancerze na rekach. nie zebym tego chcial lub potrzebowal ale wyglada jakby miala. a jak skasowali catcherke to zniknela mi mysl ze bedzie mial ktos wiekszy ruch. jakos po przeczytaniu tego spisu cudzołożnic mam mniejsza ochote nimi grac. moze zaskocza mnie pozytywnie ale chyba bede musial szukac innej druzyny.
Niektóre sznurko-włosy faktycznie mogłyby być lepsze. Pamiętajmy jednak, że warto ocenić sam surowy model na żywo. GW nie umienostatnio w dobre zdjęcia, mają średnie malowanie. Może w rzeczywistości zrobią lepsze wrażenie ;)

Nie ma póki co złowróżyć - zobaczymy pełny rooster z zasadami to będzie narzekać :D
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10527
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: leon » 12 lip 2022, 13:48

nie zrobia modele lepszego wrazenia :-) zapomnialem napisac jeszcze o tych szmatach na biodrach, jakby reczniki sobie zawiazaly. tragedia. a pod tym majty z nogawka ;-)

i tak bym nie kupowal. jak zobacze po przeciwnej stronie na stole to sie bede smial. a na roster to czekam z mieszanymi uczuciami
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Marcepan
rezerwowy
Posty: 657
Rejestracja: 22 wrz 2017, 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: Marcepan » 12 lip 2022, 19:46

Przesadzasz @leon ;) Nie twierdzę, że te modele są super i mi się podobają, ale też nie są takie złe. Ręczniki na biodrach o których piszesz to tradycyjne ubrania Olmeków + damskie sportowe szorty. Pomysł z dredlokami jak dla mnie spoko, tym że są długie i dyndają z tyłu nawiązują jakoś do rytualnych nakryć głowy u Majów (załączam grafikę poglądową) Obrazek Hełmy i naramienniki faktycznie ostają od reszty i wyglądają głupio, ale umówmy się, połowa drużyn ma taki outfit w którym nie da się biegać. Kolory też mocno się bronią; pancerz w kolorze jadeitu (dla Azteków był to jeden z najcenniejszych kruszców do którego mieli dostęp tylko władcy), do tego żółte ciuchy + ciemna karnacja, od razu mi przywołują na myśl klimaty brazylijskie (no i atletyczne budowa ciała tych kobiet z wielkimi tyłkami). Ogólnie spoko. Hełmy liniowych totalnie do dupy :P Co komu pasuje, o gustach się nie dyskutuje :)

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2863
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: reszka » 12 lip 2022, 20:03

Też mam wrażenie, że oni je robili na tribal. Mi taki styl plemienny się nie podoba, ale to gusta.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: R2-D2 » 12 lip 2022, 22:15

Przecież panie z pazurami to idealny Jaguar Warrior :) Mi tam sie nawet podoba

Obrazek
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10527
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: leon » 12 lip 2022, 23:24

@Marcepan a juz nie bede o nich wiecej pisal ;)
nie musze ich miec ani nimi grac. zero problemu.

jak ktos bedzie mial przecieki jak bedzie roster wygladal to prosze o strzale
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Marcepan
rezerwowy
Posty: 657
Rejestracja: 22 wrz 2017, 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: Marcepan » 13 lip 2022, 07:47

Nie no xD pisz, zawsze warto dzielić się wrażeniami :) mi ogólnie się też nie podobają te modele, ale tragicznie nie jest :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość