Nasz little army designer - bbtc.pl

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3446
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 13 maja 2021, 19:04

Dzięki, już poprawione.
Zamiast Always Hungry miał Swoopa... długo się błąd uchował
Niestety rozpiski już zrobione i zapisane ten błąd będą miały. Dopiero na nowych rozpiskach się to poprawi.

I przy okazji mały update:
Jestem w trakcie przepisywania całej stronki. Już teraz ona mi się rozrosła do takich rozmiarów, których się wcześniej nie spodziewałem. Żeby móc dalej ją rozwijać w sensowny sposób muszę zmienić koncepcję całą.

Idzie mi powoli bo mam niewiele wolnego czasu ale idzie do przodu. Przepisałem ok. 50% całości (dużo różnych funkcjonalności jest dostępnych dla organizatora po zalogowaniu) i już teraz widzę że warto. Wszystkie mechanizmy które miałem porobione mi się bardzo uproszczają. Jeszcze chwilę mi to zajmie.

Jak już skończę przepisywanie to wtedy w końcu dodam opcję tworzenia kont. Następne w kolejce jest umożliwienie rozpisek pod siódemki. Ale już teraz widzę, że dzięki przepisaniu stronki będzie to stosunkowo proste do dodania. Na koniec jak nic wielkiego nie wyskoczy to w końcu pojawi się możliwość robienia rozpisek pod grę ligową.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3446
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 14 cze 2021, 10:34

Powoli bo powoli, ale dużymi krokami zbliżam się do odświeżonej wersji bbtc.pl, która będzie też uwzględniała możliwość tworzenia swojego konta i robienia rozpisek do BB7.

Jeśli ktoś trzyma swoje rozpiski w "Manage my rosters" to informuje, że mogą one poznikać, a w nowej wersji ta funkcjonalność nie będzie dostępna. Aby mieć zapamiętane rozpiski trzeba będzie mieć konto. Bez konta będzie można po prostu sobie zrobić jeden roster, zwalidować go z rulesetem i wydrukować.
Zostawię możliwość wysyłki rozpiski na turniej, bo wiem że nie każdy musi chcieć zakładać konto (ale posiadanie konta umożliwi wtedy edycje tej rozpiski po wysłaniu przykladowo).

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Smollar » 14 cze 2021, 11:31

Hej, a będzie możliwość zgłaszania rozpisek na Beach Bowl? Albo chociaż ruleset.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: leon » 14 cze 2021, 11:47

Smollar pisze: 14 cze 2021, 11:31 Hej, a będzie możliwość zgłaszania rozpisek na Beach Bowl? Albo chociaż ruleset.
przeciez w beach Markus pisal ze tak
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3446
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 14 cze 2021, 12:26

Ruleset na BeachBowl już udostępniłem Markusowi. Nie wiem co on dalej z tym zrobił :)
A w nowej wersji będzie też można wygodniej przeglądać tiery, bo teraz trzeba wybrać rasę i dopiero można podejrzeć ruleset dla danego tieru. Po zmianach będzie można podglądać wszystkie tiery na raz.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3813
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: MarkusNord » 14 cze 2021, 12:42

Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Shawass » 14 cze 2021, 16:45

Vincent pisze: 14 cze 2021, 10:34 Powoli bo powoli, ale dużymi krokami zbliżam się do odświeżonej wersji bbtc.pl, która będzie też uwzględniała możliwość tworzenia swojego konta i robienia rozpisek do BB7.

Jeśli ktoś trzyma swoje rozpiski w "Manage my rosters" to informuje, że mogą one poznikać, a w nowej wersji ta funkcjonalność nie będzie dostępna. Aby mieć zapamiętane rozpiski trzeba będzie mieć konto. Bez konta będzie można po prostu sobie zrobić jeden roster, zwalidować go z rulesetem i wydrukować.
Zostawię możliwość wysyłki rozpiski na turniej, bo wiem że nie każdy musi chcieć zakładać konto (ale posiadanie konta umożliwi wtedy edycje tej rozpiski po wysłaniu przykladowo).
Obrazek
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Domingo » 14 cze 2021, 17:02

Vincent pisze: 14 cze 2021, 10:34 Powoli bo powoli, ale dużymi krokami zbliżam się do odświeżonej wersji bbtc.pl, która będzie też uwzględniała możliwość tworzenia swojego konta i robienia rozpisek do BB7.
Obrazek
Vincent pisze: 14 cze 2021, 10:34(ale posiadanie konta umożliwi wtedy edycje tej rozpiski po wysłaniu przykladowo).
Jak to będzie działało? Mam nadzieję, że nie tak, że gracz w dniu turnieju zmieni rozpiskę i na turnieju powie organizatorowi "no przecież edytowałem i ci ją przesłałem" ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3446
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 14 cze 2021, 20:00

@Domingo organizator turnieju będzie miał tzw. fachowo "pstryczek" (lub ustawiać będzie date graniczną - to się jeszcze okaże), który będzie blokował już możliwość dalszej edycji.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Domingo » 14 cze 2021, 20:57

Super :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość