Nasz little army designer - bbtc.pl

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Domingo » 04 mar 2021, 15:58

Vincent pisze: 04 mar 2021, 14:07 @Domingo Konta niestety nie (to jest gdzieś w bardziej odległych planach).

Generalnie są 3 scenariusze, które potencjalnie mogą rozwiązać problem:
1. Teillman już udostępnił rozpiski https://bbtc.pl/views/rosters.php?tourId=14 . Możesz stąd wydrukować każdą rozpiskę.
2. Gdyby ich nie udostępnił, to zostaje tylko kontakt do mnie lub do niego (czy ogólnie organizatora turnieju)
3. Przed wysłaniem rozpiski na turniej można ją sobie zapisać lokalnie (pod przyciskiem Manage my rosters). Wtedy będziesz miał do niej dostęp cały czas (do momentu wyczyszczenia pamięci w przeglądarce).
Dzięki :) wystarczył mi punkt 1.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Smollar » 11 mar 2021, 10:13

Taka mnie myśl naszła: może zamiast zawracać głowę @Vincentowi i/lub organizatorom turnieju, możnaby przecież zgłaszać kolejne poprawione rozpiski jako użytkownik np. Smollar2, Smollar3 itd. i wtedy wiadomo, że najnowsza obowiązuje, a resztę można wypieprzać.
Jak sądzicie?
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3815
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: MarkusNord » 11 mar 2021, 10:34

Smollar pisze: 11 mar 2021, 10:13 Taka mnie myśl naszła: może zamiast zawracać głowę @Vincentowi i/lub organizatorom turnieju, możnaby przecież zgłaszać kolejne poprawione rozpiski jako użytkownik np. Smollar2, Smollar3 itd. i wtedy wiadomo, że najnowsza obowiązuje, a resztę można wypieprzać.
Jak sądzicie?
Jest to rozsądne rozwiązanie :) Aczkolwiek musi być poprzedzone informacją od gracza na forum żeby koledzy nie robili innym psikusów ;)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 11 mar 2021, 10:53

Postaram się niebawem ogarnąć możliwość tworzenia kont (w jakiś uproszczony sposób, wierze w rozsądek i nie będzie się zdarzało że ktoś utworzy sobie 100 kont bo zapominał hasła - nie planuje wymogu podawania adresu mailowego, potwierdzania go itp) i wtedy zarządzanie swoimi rozpiskami zgłoszonymi już nie powinno stanowić problemu. Ale to jest raczej kwestia ~miesiąca).

Wymogu tworzenia konta też nie planuje. Po prostu taka osoba nie będzie mogła zarządzać swoimi rozpiskami.

Awatar użytkownika
Marcepan
rezerwowy
Posty: 661
Rejestracja: 22 wrz 2017, 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Marcepan » 14 kwie 2021, 11:17

@Vincent coś nie bangla, Dark elfom nie można wytworzyć pdfa (ja rozumiem, że nikt nie lubi elfów, ale może jednak zrobimy jakiś wyjątek? :P)

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 14 kwie 2021, 12:30

@Marcepan dzięki, już powinno działać. Coś się skaszaniło z plikiem graficznym dla Dark Elfów.
Niedługo chyba będę musiał i tak te grafiki pousuwać i ew. dać możliwość wrzucenia swoich.

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3815
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: MarkusNord » 15 kwie 2021, 08:30

Vincent pisze: 14 kwie 2021, 12:30 @Marcepan dzięki, już powinno działać. Coś się skaszaniło z plikiem graficznym dla Dark Elfów.
Niedługo chyba będę musiał i tak te grafiki pousuwać i ew. dać możliwość wrzucenia swoich.
Zostaw ładne są :) Daj możliwość wymiany co najwyżej.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 15 kwie 2021, 11:36

Ładne, ale nie moje :) nie czuje się komfortowo z tym, że po prostu zakosiłem z innego źródła obrazki.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 23 kwie 2021, 21:17

Dodałem możliwość podania numeru NAF w rozpisce, co przenosi się oczywiście na PDF i jest też wysyłane w przypadku zapisu na turniej.
Jeśli ktoś nie ma/nie poda numeru NAF na moment wysyłania rozpiski, to spokojnie później organizator turnieju może ten numer dodać i będzie ładnie widoczny w PDF.

W związku z tym, musiałem namieszać trochę w kodzie w kilku miejscach, a że dziś jestem nieco zmęczony, to nie zrobiłem tego najlepiej :) jakby ktoś natrafił na jakiś błąd to dajcie proszę znać.

Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: bor667 » 13 maja 2021, 13:45

pierdoła - Trolle w drużynie goblinów mają Swoop

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość