Nasz little army designer - bbtc.pl

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2989
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Jaskier » 30 mar 2022, 12:51

super sprawa!

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 04 kwie 2022, 19:48

Miałem zgłoszony błąd, że koszt Underworld Gutter Runnera wynosił 90k zamiast 85k. Już poprawiłem, ale jak ktoś robił rozpiski Underworldu to warto wiedzieć ;)

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 23 kwie 2022, 13:07

Dodaje właśnie do BBTC nowy zespół Norsów i mam do Was dwa pytania:
Z mojej stronki wynika, że zespół ten powinien mieć dostęp do Barika Farblasta (ma on Old World Classic) oraz Kreek Rustgouger (ma on Favoured of.. więc rozumiem, że dla Favoured of Khorne lub Chaos Undivided powinien być).
Jednak w Spike 14! na liście dostępnych Star Playerów do Norsów, tych dwóch gości nie ma... ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić?

Dodatkowo, czy coś teraz Norsom daje Favoured of Chaos Undivided? Bo to się chyba pierwszy raz pojawia.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: leon » 24 kwie 2022, 22:10

chcialbym CI pomoc ale to co robi teraz GW zaczyna mnie tak irytowac ze przestawie sie tylko na granie na turniejach (lub zasadach turniejowych)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 25 kwie 2022, 08:15

Ja to zostawię u siebie jak jest. Czyli ci dwaj star playerzy biorąc pod uwagę zasady (a nie listę w Spike!) powinni być dostępni.
Listy ze spike'ów wraz z kolejnymi publikacjami i tak się zmieniają, więc nie można ich traktować jako stałą wytyczną.

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 979
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Wombat » 25 kwie 2022, 08:37

Nie wykluczone, że A) jest to kolejny babol, który w maju zostanie sfaqowany (włącznie z useless skillem Baraka), B) nie starczyło im miejsca w Spiku! co... odnosi się do punktu A) :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Shawass » 25 kwie 2022, 09:11

Vincent pisze: 25 kwie 2022, 08:15 Ja to zostawię u siebie jak jest. Czyli ci dwaj star playerzy biorąc pod uwagę zasady (a nie listę w Spike!) powinni być dostępni.
Listy ze spike'ów wraz z kolejnymi publikacjami i tak się zmieniają, więc nie można ich traktować jako stałą wytyczną.
imo dobre podejście
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3818
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: MarkusNord » 25 kwie 2022, 14:08

Vincent pisze: 23 kwie 2022, 13:07 Z mojej stronki wynika, że zespół ten powinien mieć dostęp do Barika Farblasta (ma on Old World Classic) oraz Kreek Rustgouger (ma on Favoured of.. więc rozumiem, że dla Favoured of Khorne lub Chaos Undivided powinien być).
Jednak w Spike 14! na liście dostępnych Star Playerów do Norsów, tych dwóch gości nie ma... ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić?
Na Fummblu rozwiązali to tak, że wpierw wybierasz czy drużyna ma dostęp do SP z Old World Classic LUB Favoured of.. SP z tych dwóch źródeł nie można z sobą łączyć. Dodatkowo poniżej lista SP jaką dla Norski przyjęli na Fumbblu:

https://fumbbl.com/help:BB20NorseSetUp
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Vincent » 26 kwie 2022, 08:33

@MarkusNord oni nawet Frank'n'Steina nie mają, a w spike'u on jest.. i również nie mają Kreeka i Barika. Więc jak dla mnie lista na fumbblu jest bardziej popsuta niż ta co jest w spike :D
Wiewiórki też nie mają, ale nie wiem na ile to jest w końcu "oficjalny" star player. Choć GW normalnie kartę nawet do niego wypuścił..

Czy Kreek był w jakimś Spike? Czy tylko jego statsy wypuścili? Ale też, karta ze statystykami jest na stronie GW, figurka z Forge Worlda.. więc jak dla mnie legitny jest. Zakładam, że TO też by nie mieli uwag do jego wpuszczenia na boisko.

Docelowo tak planuje zrobić, żeby najpierw wybrać. I tak cały temat mi się już opóźnia o co najmniej parę miesięcy.. :D ale jak tylko mam chwilę wolną to coś tam dłubie bardziej.

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 979
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Nasz little army designer - bbtc.pl

Post autor: Wombat » 26 kwie 2022, 08:45

@Vincent Kreeka nie było chyba w żadnym Spiku! Bo nie było drużyny z jego keywordami, chyba od jego releasa był tylko Khorne i Norsca z magazynów. Kreek dostał zasady w pudełku FW (podobnie jak nowe gobosy czy Bazooka bez kolan) więc jak najbardziej jest legitny, wewiór ma swoją kartę oficjalną od GW więc de facto jest to również oficjalny SP :)
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość