Uzupełnianie braków i inne sprawy

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2988
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: Jaskier » 16 maja 2021, 17:50

[do adminów - jeśli post bardziej pasuje do działu Ławka rezerwowych to przepraszam za umieszczenie tutaj i proszę o przeniesienie]

Cześć,

w sumie nie wiem co napisać po powrocie do "życia" po tych chyba siedmiu miesiącach niebytu na forum i ogólnego odcięcia od Blood Bowl'a. Ale powiem chyba tylko tyle, że mam nadzieję, że pomimo każdej mojej przywary i dziwnej vel denerwującej rzeczy, którą zrobiłem (przepraszam Was wszystkich za każdy taki incydent i postaram się żeby teraz, przy drugim wejściu do community było lepiej), to jednak trochę mnie brakowało na forum i jako czynnego członka community. Jestem jeszcze przed dwiema maturkami, ale najważniejsza już za mną, niestety pomimo trzech lat przygotowań na 200% napisana tragicznie, głównie przez mental, i zmusza do zmian planów na studia ALE ponownie (a przynajmniej na to liczę) będę miał czas na różne blood bowlowe rzeczy. Jednocześnie też życiowo wyszedłem trochę na prostą i chyba za mną są problemy, które mnie swego czasu przerastały (choć pewnie były dość błahe) i były przyczyną zepsucia mojego image'u we wrześniu zeszłego roku.

Zatem:
1. Będę próbował uzupełnić ranking ELO (póki co turnieje BB2016, potem prawdopodobnie też BB2020 na świeżych punktach lub czymś w tym stylu ale to pieśń przyszłości) - wszystkie wyniki z brakujących turniejów chętnie przyjmę, wszelką pomoc również - za spóźnienia wielkie przepraszam każdą osobę, której zależało na rankingu.
2. Jeśli są lub będą jakieś błędy w ELO to chętnie poprawię, jeśli ktoś już kiedyś mówił to proszę o przypomnienie i przepraszam za zwłokę i brak profesjonalizmu. O Twojej sprawie @miguel pamiętam.
3. Postaram się możliwie jak najszybciej uzupełnić wszelkie braki w NAFie i naprawić błędy, które są tam w wynikach. Każde info o brakach/błędach i wyniki z konkretnych turniejów będą bardzo pomocne i przyspieszą proces. Przepraszam za brak profesjonalizmu i zwłokę.

Dodatkowo:
4. Jeśli ktoś miałby coś w czym trzeba mu było pomóc, to jeśli podołam to pomogę. Przez cały czas otrzymywałem od wielu osób z Was pomoc i na pewno wiele razy otrzymam - dlatego jeśli ktoś czegoś potrzebuje, to spróbuję pomóc.
5. Jestem na etapie szukania pracy i prawdopodobnie w Tarnowie znajdę pracę w jakimś macu czy coś, ale jeśli ktoś z Was czegoś w ten deseń by potrzebował to jestem otwarty.
[autoreklama] Poza wszelką "standardową" pracą jestem otwarty na udzielanie korepetycji z matematyki przede wszystkim, udzielam od 5 lat, w tym dzieciom nauczycieli z mojej szkoły i większość osób z którymi współpracowałem było bardzo zadowolonych. Przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej. W sytuacji nagłej potrzeby pomocy również mogę poprowadzić lekcje, pomóc w konkretnym zadaniu domowym nieodpłatnie.

Prośby w związku z moim długim niebytem:
6. Znalazłyby się miłe osoby, które przybliżyłyby mi nową edycję i wszelkie zmiany i wydarzeniu, które w BB zaszły od wydania nowej edycji włącznie? Btw da się gdzieś online zagrać?
7. Znalazłyby się miłe osoby, które przybliżyłyby mi co się działo i jakie zmiany zaszły na scenie i community od RumBowla?

Wyszło dużo... I to dopiero pierwszy wielokropek w poście :lol:
Cieszę się bardzo, że wracam i mam nadzieję, że nie wywołam fali załamań tym faktem ;)
I przepraszam za osobiste kwestie poruszone na początku, ale chyba czułem po prostu potrzebę uzewnętrznienia pewnych rzeczy.

Pozdrawiam Was wszystkich i do zobaczenia przy boisku
~Jaskier
Ostatnio zmieniony 17 maja 2021, 08:37 przez Jaskier, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: Vincent » 16 maja 2021, 19:28

Witamy ponownie :)

Odniosę się do tego co wiem, tam gdzie nie wiem, zostawię miejsce innym.

Nie wiem jakie miałeś plany na przyszłość. Jeśli to nie był wyjazd na prestiżowe zagraniczne studia lub kariera naukowa - to matura jest mało istotna. Jeśli jednak jedno z tych dwóch - zawsze możesz ją za rok poprawić.

Jesteś dobry z matmy, masz zdolności analityczne, myślenie przyczynowo-skutkowe i jeśli interesujesz się komputerami - odezwij się, pogadamy, coś Ci podpowiem. Ja chciałbym aby ktoś na początku moich studiów powiedział mi to co wiem teraz. Fartem akurat jakoś tam trafiłem w miejsce, z którego jestem zadowolony.
Sam pracy Ci nie załatwię bo takich możliwości nie mam, ale samą wiedzą i doświadczeniem mogę się podzielić.

Co do BB2020.
W necie nigdzie w to nie zagrasz. Polecam przeczytać podręcznik samemu. Jest sporo zmian, dużo niuansów. Lepiej samemu przeczytać, a dodatkowo na forum Pieta rozbił podręcznik na części pierwsze i wypunktował wiele wątpliwości, jednocześnie wiele z nich wyjaśniając.

Kiedyś Ci wspominałem, że zmieniłem już host na rankingu ELO. Daj znać, to pogadamy co i jak. Jeśli będziesz potrzebował jakichś zmian pod BB2020 to też coś wymyślimy.

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2988
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: Jaskier » 16 maja 2021, 19:41

Vincent pisze: 16 maja 2021, 19:28 Witamy ponownie :)

Odniosę się do tego co wiem, tam gdzie nie wiem, zostawię miejsce innym.

Nie wiem jakie miałeś plany na przyszłość. Jeśli to nie był wyjazd na prestiżowe zagraniczne studia lub kariera naukowa - to matura jest mało istotna. Jeśli jednak jedno z tych dwóch - zawsze możesz ją za rok poprawić.

Jesteś dobry z matmy, masz zdolności analityczne, myślenie przyczynowo-skutkowe i jeśli interesujesz się komputerami - odezwij się, pogadamy, coś Ci podpowiem. Ja chciałbym aby ktoś na początku moich studiów powiedział mi to co wiem teraz. Fartem akurat jakoś tam trafiłem w miejsce, z którego jestem zadowolony.
Sam pracy Ci nie załatwię bo takich możliwości nie mam, ale samą wiedzą i doświadczeniem mogę się podzielić.

Co do BB2020.
W necie nigdzie w to nie zagrasz. Polecam przeczytać podręcznik samemu. Jest sporo zmian, dużo niuansów. Lepiej samemu przeczytać, a dodatkowo na forum Pieta rozbił podręcznik na części pierwsze i wypunktował wiele wątpliwości, jednocześnie wiele z nich wyjaśniając.

Kiedyś Ci wspominałem, że zmieniłem już host na rankingu ELO. Daj znać, to pogadamy co i jak. Jeśli będziesz potrzebował jakichś zmian pod BB2020 to też coś wymyślimy.
na pewno się odezwę, dzięki Vincent

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: bialy » 17 maja 2021, 08:25

@Jaskier nawet nie zauważyłem Twojej nieobecności ;P

Fajnie jakbyś lepiej numerował tematy o których chcesz dyskutować, a nie że są trzy tematy o numerze "1", trzy o numerze "2" i dwa o numerze "3" :)

Miło Cię widzieć!

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: rover » 17 maja 2021, 22:46

Vincent pisze: 16 maja 2021, 19:28 Jesteś dobry z matmy, masz zdolności analityczne, myślenie przyczynowo-skutkowe i jeśli interesujesz się komputerami - odezwij się, pogadamy, coś Ci podpowiem.
bialy pisze: 17 maja 2021, 08:25 Fajnie jakbyś lepiej numerował tematy o których chcesz dyskutować, a nie że są trzy tematy o numerze "1", trzy o numerze "2" i dwa o numerze "3" :)
I caly plan w pizdu wyladowal :]
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: leon » 17 maja 2021, 23:05

rover pisze: 17 maja 2021, 22:46
Vincent pisze: 16 maja 2021, 19:28 Jesteś dobry z matmy, masz zdolności analityczne, myślenie przyczynowo-skutkowe i jeśli interesujesz się komputerami - odezwij się, pogadamy, coś Ci podpowiem.
bialy pisze: 17 maja 2021, 08:25 Fajnie jakbyś lepiej numerował tematy o których chcesz dyskutować, a nie że są trzy tematy o numerze "1", trzy o numerze "2" i dwa o numerze "3" :)
I caly plan w pizdu wyladowal :]
:D :D :D :D :D

anyway witamy mlody ponownie w naszym nalogu
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: Domingo » 18 maja 2021, 08:08

Cześć Jaskier. Fajnie, że wróciłeś :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: Larry Croft » 18 maja 2021, 08:54

Mój śliczny chłopiec wrócił!
Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Uzupełnianie braków i inne sprawy

Post autor: Oren » 18 maja 2021, 09:53

Nawet ostatnio pisałem Tobie sto lat! Rób ranking bo przez chwilę mogę być gdzieś wyżej xD
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości