Paton vs MagicMaciek drama

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: rover » 16 maja 2021, 10:50

Ja nie dam rady pojechac niestety, ale jakby sie napierdalali jednak, jako taki dodatkowy incentive na turnieju, to niech ktos nagra. Bedziemy mogli potem reklamowac scene w Europie i w ogole w innych grach :}
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: R2-D2 » 16 maja 2021, 12:37

Camera Man in
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: MagicMaciek » 16 maja 2021, 13:21

rover pisze: 16 maja 2021, 10:50 Ja nie dam rady pojechac niestety, ale jakby sie napierdalali jednak, jako taki dodatkowy incentive na turnieju, to niech ktos nagra. Bedziemy mogli potem reklamowac scene w Europie i w ogole w innych grach :}
Mam nadzieję że nie przez syf jaki się nam urodził, jak byś dał priv było by spoko , nie żebyś musiał się tłumaczyć , ale przejmuje się sytuacją po za tym zawodnik twojego pokoju to zawsze jest renoma dla turnieju ;) Jak wszytko wypali to zapraszamy na Wüngel Kombat 2 za rok ;) a jak taki skóry jesteś do bitki wystawimy naszego największego trola jakiego mamy jako Goro . Z zasadą specjalną "Walcz o swoje" czy "test Your might !"Jak wygrasz turniej żeby o musisz urwać Mo głowę żeby zatrzymać nagrodę, głowę też można zatrzymać :p

Paton
podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2020, 09:26

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Paton » 16 maja 2021, 22:48

Poza ogólnym szumem i żadnych faktów dalej wyłapałem to :D . Ty pamiętasz, że graliśmy razem w Rzeszowie? Ja mam szczerą nadzieję , że nie mówisz tego o mnie czy o mojej firmie Veto?
Grab pisze: 16 maja 2021, 09:19 odrobina odwagi i jedziemy z tematem
nikt nie lubi wałków a podnoszenie modelu z zarabianiem pola jest wałem(czyt oszustwem w żołnierzyki)
jednostronne naginanie zasad(ja mogę cofać ruchy a Ty nie) to też oszustwo
wykonywanie uników bez testów dodgea to też oszustwo
a do tego dochodzi jeszcze kutasiarstwo:
nie uczciwe próby walki z konkurencją zawodową-patrz premiera podstawki 2020
zakładanie jednopostowych kont na forum w celu sprzedawanie na części z horrendalnym zyskiem tamtą chwilę limitowanych podstawek
próby dojenia środowiska za pomocą ponad 2krotnie zawyżonych cen boisk
mam nadzieję że pomogłem

Awatar użytkownika
dziczekpl
rezerwowy
Posty: 632
Rejestracja: 11 sty 2017, 22:10

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: dziczekpl » 18 maja 2021, 07:37

Mnie w liceum koleżanka też nie zaprosiła na 18-kę - chyba będę szykować pozew :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rozumiem że chodzi zapewne o zniesławienie... Aż się nie mogę doczekać pozwu z cywila i argumentacji. Przepraszam ale beka okrutna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak sobie myślę - Jak ktoś mnie nie lubi albo dostaje kosza od dziewczyny to czy mogę go pozwać...?

Z kolei to co jest napisane na samym dole to brzmi już pod konkretny paragraf, nawet w domniemaniu zamiaru.

Niedługo trzeba chyba będzie organizować turnieje w formie "tajnych kompletów" żeby można się było dobrze bawić we własnym gronie.

Dawno nie widziałem takiego sztosu aż się chce go przekleić na Border Prince :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pić, pierdolić, kręcić piętą i mieć mordę uśmiechniętą :)

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4343
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Shawass » 18 maja 2021, 08:00

ok, chuja mam tu do powiedzenia ale plox wróćmy do tematu turnieju

jeśli ktoś ma moc i umiejętności to proszę o przeniesienie postów "Paton vs" do wydzielonego tematu gdzie będzie można sobie wyjaśnić jakiekolwiek tematy dotyczące dowodów, uczciwości i innych takich, sugeruję do Dyskusji Ogólnej

proszę kolejne posty trzymać w samym temacie będę/nie będę/czelendź/po ile wódka

jeśli chodzi o moje zdanie to decyzja organizatora jest ostateczna - niezależnie czy jest dobra czy zła z czyjejś perpektywy - i należy się do niej ustosunkować
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Paton vs MagicMaciek drama

Post autor: teillman » 18 maja 2021, 13:15

Przeniesione, basen z kiślem napełniony można się dalej nakurzać
Obrazek
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość