Paton vs MagicMaciek drama

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Paton
podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2020, 09:26

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Paton » 13 maja 2021, 18:14

Przepraszam a czemu dostałem zwrot przelewu za turniej?

Paton
podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2020, 09:26

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Paton » 13 maja 2021, 18:28

Od razu piszę :) Zapłaciłem, dostałem zwrot bez żadnej wiadomości wyjaśniającej. Zamierzam przyjechać . Tym bardziej, że zrobiłem to on time i jak lista nie została zapełniona.

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: MagicMaciek » 13 maja 2021, 20:18

Paton pisze: 13 maja 2021, 18:28 Od razu piszę :) Zapłaciłem, dostałem zwrot bez żadnej wiadomości wyjaśniającej. Zamierzam przyjechać . Tym bardziej, że zrobiłem to on time i jak lista nie została zapełniona.
Polecam czytać *. Jeśli była by nie zrozumiała możemy omówić przypadek na szerszym forum, mogę nawet założyć oddzielny post na którym każdy będzie mógł się wypowiedź, a jak się okazało bardzo dużo osób ma ciekawe doświadczenia w temacie. Użyłem słowa "kolega" żeby nie robić afery. Jak się uprzesz nie ma sprawy.

Paton
podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2020, 09:26

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Paton » 14 maja 2021, 08:16

MagicMaciek pisze: 13 maja 2021, 20:18
Paton pisze: 13 maja 2021, 18:28 Od razu piszę :) Zapłaciłem, dostałem zwrot bez żadnej wiadomości wyjaśniającej. Zamierzam przyjechać . Tym bardziej, że zrobiłem to on time i jak lista nie została zapełniona.
Polecam czytać *. Jeśli była by nie zrozumiała możemy omówić przypadek na szerszym forum, mogę nawet założyć oddzielny post na którym każdy będzie mógł się wypowiedź, a jak się okazało bardzo dużo osób ma ciekawe doświadczenia w temacie. Użyłem słowa "kolega" żeby nie robić afery. Jak się uprzesz nie ma sprawy.
No to ja poproszę, bo ta sytuacja jest dla mnie nowa. Owszem mieliśmy mega spięcie w Krakowie w trakcie meczu ligowego. Teraz nie mam czasu ale opiszę to dokładnie w weekend i tak tej sprawy nie zostawię bo to jest po prostu internetowy hejt

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: MagicMaciek » 14 maja 2021, 09:19

Paton pisze: 14 maja 2021, 08:16
MagicMaciek pisze: 13 maja 2021, 20:18
Paton pisze: 13 maja 2021, 18:28 Od razu piszę :) Zapłaciłem, dostałem zwrot bez żadnej wiadomości wyjaśniającej. Zamierzam przyjechać . Tym bardziej, że zrobiłem to on time i jak lista nie została zapełniona.
Polecam czytać *. Jeśli była by nie zrozumiała możemy omówić przypadek na szerszym forum, mogę nawet założyć oddzielny post na którym każdy będzie mógł się wypowiedź, a jak się okazało bardzo dużo osób ma ciekawe doświadczenia w temacie. Użyłem słowa "kolega" żeby nie robić afery. Jak się uprzesz nie ma sprawy.
No to ja poproszę, bo ta sytuacja jest dla mnie nowa. Owszem mieliśmy mega spięcie w Krakowie w trakcie meczu ligowego. Teraz nie mam czasu ale opiszę to dokładnie w weekend i tak tej sprawy nie zostawię bo to jest po prostu internetowy hejt
Pochowam starego w sobotę i skoro nalegasz nakreślę dwa słowa dla czego spotyka cię taka "niesprawiedliwość". W Polsce są inne turnieje powodzenia, Ja odpuszczam twoje turnieje i ostatni raz proszę odpuść bo zachowujesz się... Chuj tam, jak dorosły chłop tak się zachowuje to pewnie już go nie przekonam. Nie chce mi się z tobą wogole rozmawiać bo zamiast schować się pod kocem robisz sceny
Ostatnio zmieniony 14 maja 2021, 10:56 przez MagicMaciek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: MagicMaciek » 14 maja 2021, 10:17

I jeszcze cytat świadczący w prosty o twojej obłudzie "...ta sytuacja jest dla mnie nowa..." Ciekawe że od kiedy wieść się rozniosła o wydarzeniach z naszego meczu głównie ludzie anonimowo wspominali o sytuacji, to ludzie już wiedzieli że chodzi o ciebie i z całej Polski ale całej Polski od morz do Tatr spłynął feedback żeś jest oszust i nie tylko w Bb ale innych systemach miałeś też przypał. Więc może coś świta ? Tak mi się kurwa nie chce z tobą pisać ... Żeby było jasne @Paton NIE MASZ WSTĘPU na turniej 29 maja ! Powód jesteś rakiem każdego systemu który dotkniesz, albo jak wolisz, Nie lubię cię . Koniec

Ps. BB robię to dla zabawy a ty wysysasz z niej całą przyjemność

Ps2. Żeby było jasne Nie przyjeżdżaj, nie masz wstępu ! Nie chcę się z tobą bawić .

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: rover » 14 maja 2021, 12:50

Jak ma byc na turnieju jakis Mortal Kombat to moze nawet sie wybiore xD
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: MagicMaciek » 14 maja 2021, 13:03

rover pisze: 14 maja 2021, 12:50 Jak ma byc na turnieju jakis Mortal Kombat to moze nawet sie wybiore xD
"Siły zła chcą podbić Ziemię. Aby to uczynić, muszą pokonać ziemskich wojowników w Mortal Kombat, turnieju na śmierć i życie." :P

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: R2-D2 » 14 maja 2021, 13:24

Stawiam na Magica !
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Oren » 14 maja 2021, 14:04

Dosłownie parę dni mnie nie było online na forum a tutaj takie rzeczy.

Leeeeeets get reaaaaady to ruuuuuuumble !
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości