Paton vs MagicMaciek drama

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2743
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Rogal » 14 maja 2021, 14:27

teillman pisze: 14 maja 2021, 12:23 @Paton @MagicMaciek na chwilę obecną, po licznych wiadomościach od innych użytkowników forum, nie będę zamykał tematu, ale proszę o wstrzymanie się z dalszą eskalacją na forum (a przynajmniej w tym temacie). Sądzę, że informacja jest jasna i klarowna, wszelkie nieścisłości proponuję załatwić na priv.
pozdrawiam w imieniu administracji
Obrazek
naf sraf 23542

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3205
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: teillman » 14 maja 2021, 15:48

Rogal pisze: 14 maja 2021, 14:27
teillman pisze: 14 maja 2021, 12:23 @Paton @MagicMaciek na chwilę obecną, po licznych wiadomościach od innych użytkowników forum, nie będę zamykał tematu, ale proszę o wstrzymanie się z dalszą eskalacją na forum (a przynajmniej w tym temacie). Sądzę, że informacja jest jasna i klarowna, wszelkie nieścisłości proponuję załatwić na priv.
pozdrawiam w imieniu administracji
Obrazek
popolupo.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Paton
podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2020, 09:26

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Paton » 14 maja 2021, 18:43

No przepraszam ale jakiś typ wyzywa mnie od oszustów publicznie. Więc chyba jednak muszę coś napisać choć bardzo niechętnie :)
Faktem jest, że graliśmy z Maćkiem w Krakowie ligę. Wyglądało to tak:
Do 13 rundy, kiedy Maciek wygrywał zasłużenie 2-1 było wszystko super. Paliliśmy sobie papierosy, piliśmy piwko. Dużo piwka :)
Kiedy Maciek rozegrał swoją turę po moim przyłożeniu, i ja wykonałem swój ruch , zaczął zachowywać się jak osoba opętana. Wyjął swój telefon i powiedział " ja od początku meczu zapisywałem Twoje oszustwa" Zobacz co napisałem " boje się wyjść do kibla bo na pewno przestawi figurki" Czaicie? Tu normalnie gadamy , śmiejemy się , pijemy a tu takie teksty? Postanowiłem więc strzelić go w ucho. W efekcie końcowym do tego nie doszło bo dokładnie obok siedziało 6 osób które znałem. Więc trochę tylko się poszarpaliśmy ale nic złego się nie stało bo obsługa baru i znajomi zareagowali.
Sytuacja na boisku była taka że ja miałem komplet drużyny a Mackowi zostały 2 saursy 3 skinki :) Rozumiem, że to było powodem całej akcji. Uznałem jednak, że nie chcę grać dalej i taki wynik do ligi został zapisany. Moja przegrana 1-2
Jestem PiotrB. Paton/Patol to mój nowy nick do Blood Bowla. O jakich moich oszustwach mówimy w innych grach? Mało tego, bardzo długo czas grałem dla klubu z Katowic skąd Maciek pochodzi, mówię o Szybkim Szpilu.Wystarczy zapytać chłopaków z Katowic jakim jestem człowiekiem/graczem. Jedyna gra w którą grałem turniejowo to WFB. Bardzo łatwo to zweryfikować wchodząc na forum Border Princes... Jestem dinozaurem batlla.Nawet dostałem statuetkę :) Nigdy nikt mi nie powiedział, że go oszukałem.
Cała ta sprawa to jest jakieś kompletne kuriozum, dlatego bardzo proszę ludzi którzy uważają, że grając ze mną zostali w jakikolwiek sposób oszukani o podanie konkretnych faktów. Kiedy graliśmy i w jaki konkretny sposób ich skrzywdziłem. Łatwo napisać w intrenecie "oszust" .

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: MagicMaciek » 14 maja 2021, 19:15

Poddaje się. Tak tak było koniec tematu. Przepraszam. Mimo to w dalszym ciągu proszę cię nie przyjeżdżaj.
W dalszej części tematu chciał bym poruszać już tylko wątki związane z turniejem .

Paton
podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2020, 09:26

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Paton » 15 maja 2021, 21:36

Mimo to w dalszym ciągu mówię, że przyjadę. Podróż zaplanowana ekipa zebrana 😎 Ja Ci wybaczam i o wybaczenie proszę. Nie jestem dumny z tego co się stało między nami. Uważam że powinniśmy usiąść do stołu jak mężczyźni i zagrać. Tak czy inaczej przyjeżdżam.🙂

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: MagicMaciek » 15 maja 2021, 23:58

Uznam że to sprawa organizacyjna i odpowiem. nie do końca wiem jak to ująć bo wydaje miś się że "proszę nie przyjeżdżaj..."jest dosyć zrozumiałe , ale spróbuję jeszcze.
Wybaczam ci i nie chce wracać do tematu. Co nie zmienia faktu że nie chcę zaprosić cię do domu na cherbatę, ani na nic innego. Nie każdy na świecie musi lubieć każdego, nikogo do tego nie możemy zmuszać, różni ludzie , różne gusta. Muszisz zrozumieć że ja nie chcę cię w moim życiu, mam nadzieję że nie będziesz mnie nachodzić , prześladować lub utrudniać przeprowadzenie turnieju. Twoje pojawienie się będzie czytelną próbą wszczęcia rozróby i zadymy która może przynieść same niepotrzebne konsekwencje , dla Środowiska Śląskiej ligi Bb , uczestników Turnieju i właściciela knajpy. Mam nadzieję że weźmiesz to pod uwagę i odpuścisz sobie ten pomysł. Jeśli nie, będzie to tylko świadectwem twoich zamiarów, a przecież jak już wspominałeś nie chcesz się już kłócić i bić tylko zostawić to za sobą tak samo i ja .
Dodam też że na forum nigdy moim zamiarem nie był personalny atak w twoją stronę i to twoje ustosunkowanie się do mojego anonimowego wpisu o "koledze" któremu podziękuje za udział spowodowały konflikt na który dorośli ludzie bawiący się żołnierzykami nie powinni sobie pozwolić, dla tego przepraszam. I pamiętaj , to że nie będziemy kolegami to nie jest koniec świata jak mawiają," Tego kwiatu to pół światu " pozdrawiam serdecznie zakończmy ten cyrk .

Paton
podawacz piłek
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2020, 09:26

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Paton » 16 maja 2021, 00:28

Nie zmienia to faktu, że zachowujesz się jak dziecko. Publicznie nazwałeś mnie oszustem. W zabawie plastikowymi żołnierzami. Na dodatek napisałeś, że to nie jest mój"pierwszy raz". Przepraszam ale ja nie mogę na to pozwolić. Jeśli masz jakieś wiadomości dotyczące mojej gry, które są faktami to podziel się nimi publicznie. Nie masz prawa odmówić mi udziału w turnieju jeśli jest wydarzeniem ogolenie dostępnym za pieniądze. Ja w Katowicach mam masę kolegów od plastikowych żołnierzy i zawsze jestem tam mile widziany. Ja operuję faktami. Będą i nie będzie żadnej rozruby z mojej strony.

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Grab » 16 maja 2021, 09:19

odrobina odwagi i jedziemy z tematem
nikt nie lubi wałków a podnoszenie modelu z zarabianiem pola jest wałem(czyt oszustwem w żołnierzyki)
jednostronne naginanie zasad(ja mogę cofać ruchy a Ty nie) to też oszustwo
wykonywanie uników bez testów dodgea to też oszustwo
a do tego dochodzi jeszcze kutasiarstwo:
nie uczciwe próby walki z konkurencją zawodową-patrz premiera podstawki 2020
zakładanie jednopostowych kont na forum w celu sprzedawanie na części z horrendalnym zyskiem tamtą chwilę limitowanych podstawek
próby dojenia środowiska za pomocą ponad 2krotnie zawyżonych cen boisk
mam nadzieję że pomogłem
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
Misiozaurus
rezerwowy
Posty: 691
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:33

Zdobyte trofea

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: Misiozaurus » 16 maja 2021, 09:52

@Paton czego nie rozumiesz w tym że organizator nie chce Cię na turnieju. Zostało to dość jasno przedstawione i organizator ma takie prawo. To nie jest jakaś oferta w rozumieniu prawa handlowego że ma obowiązek Cię zapisać jak przelałeś hajs, człowieku ogarnij xD
Obrazek

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 664
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: WÜNGEL KOMBAT Katowice 29maja. 3mecze, 1 zwycięzca

Post autor: KapitanStokczan » 16 maja 2021, 10:09

#patowasytuacja
NAF 25276

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości