Gwiazdy w drużynach

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sneakiers
rekrut
Posty: 236
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:33

Gwiazdy w drużynach

Post autor: Sneakiers » 18 maja 2022, 11:59

Siema,

mam nadzieję, że wpisałem to w dobrej zakładce.
Zastanawiam się nad stworzeniem neutralnego malowania swoich star playerów - na przezroczystych podstawkach i malowanych na srebrno/beżowo/biało.
Co sądzicie o wykorzystaniu takich gwiazd przy drużynach, które są w innej kolorystyce? Czy to budziłoby zbyt duże zamieszanie na boisku czy niekoniecznie?
W końcu gwiazdy nie są częścią drużyny tylko są wykupione specjalnie na ten mecz, a sprawiłoby to, że nie trzeba kupować kilkukrotnie tego samego modelu np. Luźne pytanie może wzbudzi ciekawą konwersację. Czekam na wasze opinie :D

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 881
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: Gwiazdy w drużynach

Post autor: Unicornson » 18 maja 2022, 13:11

Według mnie właśnie dobrze jak gwiazda wygląda inaczej bo po 1 wyróżnia ją to na boisku a po 2 jak dobrze zauważyłeś nie są częścią drużyny
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-69/32/30(131)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 489
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: Gwiazdy w drużynach

Post autor: Crowmaster » 19 maja 2022, 00:16

Ja maluję gwiazdy w barwach ich macierzystego klubu, ale dodaję jakiś detal nawiązujący do drużyny (albo drużyn), w których u mnie grają. Np. Swift Twins pomalowałem tak jak proponuje FW, ale szarfy zrobiłem na pomarańczowo, tak jak główny kolor moich Pro Elfów.
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

Awatar użytkownika
ulizzez
rezerwowy
Posty: 496
Rejestracja: 17 wrz 2018, 14:19

Re: Gwiazdy w drużynach

Post autor: ulizzez » 19 maja 2022, 09:01

Ja maluję SP w kolorach mojej drużyny. Skoro dana gwiazda dostąpiła już zaszczytu gry dla Muflonów to ma też prawo założyć trykot w romby. Jednocześnie skarpety w seledynowo-różowe paski zaznaczają ich niższy status (wiadomo przecież, że prawdziwi twardziele grają całkiem boso).

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Gwiazdy w drużynach

Post autor: Shawass » 19 maja 2022, 11:39

dobry pomysł robić star playerów w "uniwersalnych" barwach, mi na pewno to nie przeszkadza na boisku :)

osobiście miałem taki plan, ale używam takich gwiazd które pasują tylko pod konkretne drużyny które mam. alternatywnie zamawiam u znajomych którzy malują żeby pomalowali mi gwiazdy/trenerów/cheerleaderki żeby wyróżniali się od reszty drużyny
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 137
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Gwiazdy w drużynach

Post autor: Pan_Vinek » 23 maja 2022, 08:30

Ja tam uważam, że z gwiazdami to jest totalna dowolność. Ważne by było widać, że to Star Player. Ostatnio nawet myślałem sobie, żeby gwiazdy miały żółte ranty podstawek tak by się wyróżniały na tle innych graczy i łatwo było by ich zidentyfikować na boisku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość