[Star Player] Bilerot Vomitflesh

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2996
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Jaskier » 06 cze 2023, 10:02

reszka pisze: 06 cze 2023, 10:00 Ja tam się cieszę z takiego obrotu sprawy. Figurka ładna i ładnie komponuje się z warriorami z podstawowego pudełka - (sam mam inne nurgle i z moimi wizualnie zgrzyta). Taka słitaśna.

Natomiast kilka lat temu miałem obawę o problem pieniężenia systemu - coś w stylu: wychodzą amazonki - dajmy im takie zasady, żeby dużo się sprzedało (coś na modłę Votann). Nowa gwiazda? Cyk, Morg wysiada. W tym systemie ktoś trzyma GW lejce.

Zaangażowanie Ravena bardzo mi odpowiada. Ja jestem pozytywnym człowiekiem i lubię, jak ktoś przekazuje informacje w pozytywny sposób. Można od razu wrzucić "bo to beznadziejne jest", ale świat jest zbyt piękny żeby skupiać się na negatywach. Nawet świat nurgla.
Oczywiście, mnie również - zapytałem bo jestem ciekawy, ba ciekawe byłoby zobaczyć polskiego człowieka GW na naszej bbowlowej scenie turniejowej, to mogłoby doprowadzić do ciekawych rzeczy z punktu widzenia organizacji turniejów itp


A nurgling na ramieniu jest kapitalny tbh

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Raven » 06 cze 2023, 10:05

Jaskier pisze: 06 cze 2023, 09:36 @Raven Ty dla gw pracujesz, że bronisz go na siłe i figurke chcesz nam wcisnąć? To ofc półżartem
:lol: :lol: :lol: No nie ukrywam, że byłoby ciekawie ale nie, nie pracuje dla GW. :D

A co do wciskania to oczywiście nic nie wciskam tylko się cieszę, że Blood Bowl jako tako się rozwija i co jakiś czas pojawiają się nowe dodatki. W przypadku Star Playerów nie zawsze możemy liczyć na nowego Griffa czy Hakflema. ;) Większość z nich tak jak stwierdził już ktoś wyżej jest po prostu "średnich" i wierzę, że jeśli ktoś jest fanem danej drużyny to będzie zadowolony i potrafi znaleźć dla niego miejsce w drużynie i "wymasterować" danego Star Playera tak by był po prostu przydatny.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Raven » 06 cze 2023, 10:09

reszka pisze: 06 cze 2023, 10:00 Zaangażowanie Ravena bardzo mi odpowiada. Ja jestem pozytywnym człowiekiem i lubię, jak ktoś przekazuje informacje w pozytywny sposób. Można od razu wrzucić "bo to beznadziejne jest", ale świat jest zbyt piękny żeby skupiać się na negatywach. Nawet świat nurgla.
Dzięki za miłe słowa! :)

Sam staram się to opisywać i przygotowywać w możliwie jak najbardziej przejrzysty i przystępny sposób tak by mieć do tego łatwy dostęp w przyszłości gdybym czegoś szukał i potrzebował.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2996
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Jaskier » 06 cze 2023, 10:11

Raven pisze: 06 cze 2023, 10:05
Jaskier pisze: 06 cze 2023, 09:36 @Raven Ty dla gw pracujesz, że bronisz go na siłe i figurke chcesz nam wcisnąć? To ofc półżartem
:lol: :lol: :lol: No nie ukrywam, że byłoby ciekawie ale nie, nie pracuje dla GW. :D

A co do wciskania to oczywiście nic nie wciskam tylko się cieszę, że Blood Bowl jako tako się rozwija i co jakiś czas pojawiają się nowe dodatki. W przypadku Star Playerów nie zawsze możemy liczyć na nowego Griffa czy Hakflema. ;) Większość z nich tak jak stwierdził już ktoś wyżej jest po prostu "średnich" i wierzę, że jeśli ktoś jest fanem danej drużyny to będzie zadowolony i potrafi znaleźć dla niego miejsce w drużynie i "wymasterować" danego Star Playera tak by był po prostu przydatny.
No tak jak mówiłem to półżartem, zarówno z gw jak i wciskaniem haha
Jak pisałem wyżej, fajny model, nurgling kapitalny, oby więcej gwiazd miało swoje modele i oby jak najwięcej wróciło do łask


A Papa Nurgle prawdziwie kocha wszystkie swoje dzieci

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Elkołak » 06 cze 2023, 12:26

bialy pisze: 06 cze 2023, 09:25
Raven pisze: 06 cze 2023, 08:51 To prawda, dobrze, że nie wszystkie są aż tak dobre. Z drugiej jednak strony mówimy o Star Playerze za 180k a nie 300k czy blisko 400k. ;)
Hakflem kosztuje 210k, co jest cenowo zbliżone do tego typka. Który lepszy? Hmmm... niech się zastanowię...

Ten cały Bilerot nie reprezentuje sobą kompletnie nic. Ma ST 5 i to wszystko - żadnego skilla, na którym można oprzeć jakąkolwiek strategię. DP+1? Faulowanie kolesiem za 180k? Podziękuję. ST 5? Tzw. "bezpieczny blok" na 2 kościach kolesiem z lonerem i bez bloka? Ha-ha! FA? Na boisku już mam 5 innych - lepszych i tańszych graczy z tym skillem, który działa na 6+, bomba! Disturbing... nawet szkoda mi klawiatury.

Gość o wartości zbliżonej do 2 pestigorów z blokami (lub Hakflema)... z czym do ludzi panie Bilerocie?! Wpasowałeś się w drużynę Nurgla idealnie, jak już Redil zauważył: ładny, wolny, silny i kompletnie bez sensu ;P
Nikt jednak nie śmierdzi tak jak ON! :D
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1590
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: bialy » 06 cze 2023, 14:39

Elkołak pisze: 06 cze 2023, 12:26 Nikt jednak nie śmierdzi tak jak ON! :D
Jakby miał jeszcze to FA na 5+ ;)
reszka pisze: 06 cze 2023, 10:00 Ja tam się cieszę z takiego obrotu sprawy. Figurka ładna i ładnie komponuje się z warriorami z podstawowego pudełka - (sam mam inne nurgle i z moimi wizualnie zgrzyta). Taka słitaśna.
Właśnie z powodu "słitaśnych" bloaterów grałem przez ponad 2 lata tym.... zespołem.
Zdecydowanie odradzam, bo fun z gry taki, jak z jeżdżenia gołą dupą po tarce (piszę z wyobraźni, a nie organoleptyki).

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2996
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Jaskier » 06 cze 2023, 15:18

bialy pisze: 06 cze 2023, 14:39 Właśnie z powodu "słitaśnych" bloaterów grałem przez ponad 2 lata tym.... zespołem.
Zdecydowanie odradzam, bo fun z gry taki, jak z jeżdżenia gołą dupą po tarce (piszę z wyobraźni, a nie organoleptyki).
kocham tę recenzję drużyny, grałem nowoedycyjnymi nurglami, tragiczni <3
ale papa nurgle prawdziwie kocha wszystkie swoje dzieci

Awatar użytkownika
Pan_Vinek
rekrut
Posty: 137
Rejestracja: 15 lut 2022, 10:50
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Pan_Vinek » 07 cze 2023, 15:41

Mi model z punktu widzenia malarskiego się podoba. Jest mega komiksowy i można naprawdę fajnie go pomalować. Na półeczce będzie wyglądał cudownie. Po za tym zawsze może robić za znacznik asystenta trenera.

Co do statystyk i kosztu 180k moim zdaniem to taki w sumie wolniejszy Ogr, któremu źle się skile wylosowały ;)

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Raven » 07 cze 2023, 16:47

Pan_Vinek pisze: 07 cze 2023, 15:41 Mi model z punktu widzenia malarskiego się podoba. Jest mega komiksowy i można naprawdę fajnie go pomalować. Na półeczce będzie wyglądał cudownie. Po za tym zawsze może robić za znacznik asystenta trenera.

Co do statystyk i kosztu 180k moim zdaniem to taki w sumie wolniejszy Ogr, któremu źle się skile wylosowały ;)
Z racji na ogromną ilość malutkich detali, masę cieniowania i zabawy barwami jest to chyba jedna z trudniejszych (ostatnio zapowiedzianych) figurek do pomalowania. Finalnie jednak efekt powinien wszystko wynagrodzić.

Jakby ktoś stał się szczęśliwym posiadaczem którejś z nowych figurek i skończył jej składanie i malowanie nie zapomnijcie się tym podzielić na forum! :P
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 801
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Bilerot Vomitflesh

Post autor: Raven » 06 sie 2023, 20:24

Oficjalnie od najbliższego piątku (tj. 11.08.23) będzie możliwość zamawiania figurki Bilerota bezpośrednio z Forge World.

Wciąż niestety nie znamy daty wydania Grashnaka oraz Ivana.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość