[Star Player] Ivan Deathshroud

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 811
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

[Star Player] Ivan Deathshroud

Post autor: Raven » 02 lip 2023, 22:03

Pod dzisiejszym „Sunday Preview” na Warhammer Community pojawiła się wzmianka o Blood Bowlu.

Informacja była łatwa do przeoczenia, bo było to dosłownie jedno zdanie na dole artykułu nie poparte żadnymi konkretami a mianowicie:
Next week on Warhammer Community we will be revealing a new Star Player for Blood Bowl[…]
GW się rozpędzają na dobre! :D Jak myślicie, pojawi się kompletnie nowa Gwiazda czy nowy/stary Star Player powracający z poprzednich edycji?

Ja obstawiałbym tą drugą opcje i oddaje głos na Anqi Panqi (który trafił niedawno do BB3). :)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2023, 15:01 przez Raven, łącznie zmieniany 1 raz.
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 3008
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Nowy SP w przyszłym tygodniu

Post autor: Jaskier » 02 lip 2023, 23:26

Raven pisze: 02 lip 2023, 22:03 Pod dzisiejszym „Sunday Preview” na Warhammer Community pojawiła się wzmianka o Blood Bowlu.

Informacja była łatwa do przeoczenia, bo było to dosłownie jedno zdanie na dole artykułu nie poparte żadnymi konkretami a mianowicie:
Next week on Warhammer Community we will be revealing a new Star Player for Blood Bowl[…]
GW się rozpędzają na dobre! :D Jak myślicie, pojawi się kompletnie nowa Gwiazda czy nowy/stary Star Player powracający z poprzednich edycji?

Ja obstawiałbym tą drugą opcje i oddaje głos na Anqi Panqi (który trafił niedawno do BB3). :)
imo Anqi to niemal pewniak

*press F for Slibli*

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4354
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Nowy SP w przyszłym tygodniu

Post autor: Shawass » 03 lip 2023, 08:14

Humerus Carpal, Humerus Carpal....

Obrazek

a tak serio to obstawiam kompletnie nowego SP do Chaosu :) wątpie żeby mieli zmieniać trend teraz a czuję że prowadzi to do ogłoszenia kolejnej drużyny Chaosu typu Chorfy albo coś kompletnie nowego
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 811
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Nowy SP w przyszłym tygodniu

Post autor: Raven » 03 lip 2023, 09:39

Shawass pisze: 03 lip 2023, 08:14 a tak serio to obstawiam kompletnie nowego SP do Chaosu :) wątpie żeby mieli zmieniać trend teraz a czuję że prowadzi to do ogłoszenia kolejnej drużyny Chaosu typu Chorfy albo coś kompletnie nowego
Ooo bardzo ciekawa teoria! :D No i faktycznie jakby się zastanowić to ma to sens więc kto wie, kto wie... :)

Ja jestem za!
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 811
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Ivan Deathshroud

Post autor: Raven » 03 lip 2023, 15:22

Obrazek

Dobra mamy już aktualizacje! Nie spodziewałem się, że "w przyszłym tygodniu" będzie oznaczać już następnego dnia. :lol:

Games Workshop zapowiedział powrót Star Playera który występuje w drużynach Sylvanian Spotlight a mianowicie Ivana "The Animal" Deathshrouda!

Obrazek

Według lore'a postać ta jest znana ze swojej nienawiści do Dwarfów i przy każdej możliwej okazji uwielbia ich "eliminować". :) W poprzedniej edycji jego karta prezentowała się następująco:

Obrazek

Jednakże biorąc pod uwagę poprzednią cenę 230,000GP która została obniżona do 190,000GP być może został delikatnie "znerfiony". Pewnym jest, że będzie posiadał Block, Juggernaut, Regeneration oraz specjalną zasadę "Dwarfen Scourge" która brzmi:

Obrazek

Co o nim sądzicie? Przyznam szczerze, że tak jak i niektórzy z was spodziewałem się, że to Anqi Panqi w pierwszej kolejności zasili szeregi brakujących aktualnie Star Playerów. Co jednak cieszy? Czyżby wprowadzanie nowej/starej Gwiazdy z Sylvanian Spotlight było swoistą zapowiedzią do wydania drużyny Tomb Kings? Pozostaje trzymać kciuki!

Więcej danych dotyczących figurki jak i spodziewanej daty premiery poznamy już niebawem! :)
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10602
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Star Player] Ivan Deathshroud

Post autor: leon » 03 lip 2023, 15:41

on był bardzo fajna gwiazda. taka bardzo przemyslana i kompletna. ciekawy jestem czy zostana w tym klimacie przy niewiele obnizonej cenie, czy jednak cos bardziej przerobia
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 811
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Ivan Deathshroud

Post autor: Raven » 03 lip 2023, 15:52

leon pisze: 03 lip 2023, 15:41 on był bardzo fajna gwiazda. taka bardzo przemyslana i kompletna. ciekawy jestem czy zostana w tym klimacie przy niewiele obnizonej cenie, czy jednak cos bardziej przerobia
No to prawda. Dodatkowo wypełniał swego rodzaju lukę wśród Gwiazd Sylvanian Spotlight więc fajnie, że wraca. Pozostaje czekać na konkrety i ostateczne statystyki licząc, że wiele nie zmienili...
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 905
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Ivan Deathshroud

Post autor: Unicornson » 03 lip 2023, 19:03

Jak mam być szczery nie wiem czemu ale jak widzę te gwiazdę mam w głowie że może teraz nie Khemri wypuszczą bo nie wiem jak by musieli ich przerobić żeby sprzedać nowe figurki. Mi się wydaje że to może być nowa drużyna Wampirów którzy mają trudniejsze aktywację i mają tylko jednych pozycyjnych.
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-73/35/32(140)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

Awatar użytkownika
Raven
liniowy
Posty: 811
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Star Player] Ivan Deathshroud

Post autor: Raven » 03 lip 2023, 19:19

Unicornson pisze: 03 lip 2023, 19:03 Jak mam być szczery nie wiem czemu ale jak widzę te gwiazdę mam w głowie że może teraz nie Khemri wypuszczą bo nie wiem jak by musieli ich przerobić żeby sprzedać nowe figurki.
Co masz na myśli mówiąc, że mieliby trudności w sprzedaży? Wydaje mi się, że wszystko co sygnowane GW i "aktualne" (bo wtedy automatycznie te poprzednie figurki wyszłyby z Teams of Legends) idzie jak świeże bułeczki... :lol:
My GW Blood Bowl Collection
  • Team - 9 / 24
  • Dice - 26 / 27

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 905
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: [Star Player] Ivan Deathshroud

Post autor: Unicornson » 03 lip 2023, 23:10

Raven pisze: 03 lip 2023, 19:19
Unicornson pisze: 03 lip 2023, 19:03 Jak mam być szczery nie wiem czemu ale jak widzę te gwiazdę mam w głowie że może teraz nie Khemri wypuszczą bo nie wiem jak by musieli ich przerobić żeby sprzedać nowe figurki.
Co masz na myśli mówiąc, że mieliby trudności w sprzedaży? Wydaje mi się, że wszystko co sygnowane GW i "aktualne" (bo wtedy automatycznie te poprzednie figurki wyszłyby z Teams of Legends) idzie jak świeże bułeczki... :lol:
Chodzi mi o to że ludzie mają swoje zestawy khemri i ciężko by było nowych pozycyjnych zrobić. Co prawda wiem że GW umie zrobić nic z niczego dla kasy i zaraz zrobią małe szkieleciki z jeden siły z umiejętnością rzucania kosteczkami swoich towarzyszy, a z drugiej strony w wampirach nie ma żadnych pozycyjnych i dodanie nowych nie byłoby problemem a skoro nowy pozycyjny to nowe figurki i więcej sprzedaży
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-73/35/32(140)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości