1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Tutaj najlepsze drużyny w lidze walczą o Puchar PLBB i tytuł mistrza.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Nimar » 21 lut 2015, 16:31

Lyskie pisze:Poprawione - nie wiedziałem, że to taka zacna i legendarna persona, a nie nazwisko z generatora :D .

Ja bym dał w ogóle wymóg do zasad naszych lig, że muszą być swoje nazwy zawodników. O wiele fajniej się gra z oryginalnymi imionami;)


Śmiać mi się chce z tego, że Rob Zombie jest najlepszym przechwytującym :shock:
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Lyskie » 21 lut 2015, 17:06

Nimar pisze:Ja bym dał w ogóle wymóg do zasad naszych lig, że muszą być swoje nazwy zawodników. O wiele fajniej się gra z oryginalnymi imionami;)
Popieram.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Lyskie » 24 lip 2015, 08:47

Ciekawy sezon padło sporo rekordów. Brylowali kilerzy Elfica i Juniora i poprawili kilka rekordów zespołowych i indywidualnych dotyczących kontuzj, zbitych i przebić pancerza, ale też mój ostatni mecz z Qbususem dał mi małą satysfakcję, bo 7 podań to wyrównanie wyczynu Chrisa z 1 sezonu. Szkoda, że ich nie liczyłem, bo w 16 turze mogłem zrobić jeszcze jedno (mając dostępny reroll) :) . Jest cel na następny sezon ;) .

Na razie zaktualizowane zostały rekordy, tabela wszechczasów będzie w najbliższej wolnej chwili.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: ElfiC » 24 lip 2015, 09:42

Dzięki - fajne - śledzę z uwagą :)
Obrazek

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: ElfiC » 24 lip 2015, 09:44

Dzięki tym znienawidzonym drugim miejscom chyba jest szansa, że wyjdę na prowadzenie w tabeli wszechczasów :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Lyskie » 27 lip 2015, 11:32

Cały 7 sezon i tabela wszech czasów zaktualizowane. Elfic jesteś na szczycie (póki co :P) Masz 9 punktów przewagi nade mną.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Lyskie » 09 lis 2015, 12:33

Tak sobie aktualizuje tą tabelę i widzę, że nie jest łatwo przebić się w tej pierwszej dywizji.
Rozegranych zostało 8 sezonów, a tym samym były do rozdania 24 medale. I co się okazuje? Że na pudle lądują właściwie cały czas ci sami trenerzy, którzy obrastają medalami jak tłuszczem.

24 medale i tylko 8 zespołów, które je wywalczyły.
Klasyfikacja (multi) medalowa wygląda na chwilę obecną tak:

1) Chris: 3 - 0 - 2 (5 medali)
2) Junior: 2 - 1 - 1 (4 medale)
3) Elfic: 1 - 3 - 0 (4 medale)
4) Lyskie: 1 - 2 - 1 (4 medale)
5) Rotti: 1 - 1 - 1 (3 medale)
6) Perihelion: 0 - 1 - 1 (2 medale)
7) Warrior 1980: 0 - 0 - 1 (1 medal)
8) Sir Mewash: 0 - 0 - 1 (1 medal)

Brąz Sir Mewasha to przełamanie stagnacji i wymieniania się medalami w wąskim kręgu trwającej od 4 sezonu.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Nimar » 09 lis 2015, 13:22

A ja tam w 1 dywizji z 3 miejsca nie miałem kiedyś?:)
nick steam: Nimar

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: ElfiC » 09 lis 2015, 13:28

Lyskie pisze:Tak sobie aktualizuje tą tabelę i widzę, że nie jest łatwo przebić się w tej pierwszej dywizji.
Rozegranych zostało 8 sezonów, a tym samym były do rozdania 24 medale. I co się okazuje? Że na pudle lądują właściwie cały czas ci sami trenerzy, którzy obrastają medalami jak tłuszczem.

24 medale i tylko 8 zespołów, które je wywalczyły.
Klasyfikacja (multi) medalowa wygląda na chwilę obecną tak:

1) Chris: 3 - 0 - 2 (5 medali)
2) Junior: 2 - 1 - 1 (4 medale)
3) Elfic: 1 - 3 - 0 (4 medale)
4) Lyskie: 1 - 2 - 1 (4 medale)
5) Rotti: 1 - 1 - 1 (3 medale)
6) Perihelion: 0 - 1 - 1 (2 medale)
7) Warrior 1980: 0 - 0 - 1 (1 medal)
8) Sir Mewash: 0 - 0 - 1 (1 medal)

Brąz Sir Mewasha to przełamanie stagnacji i wymieniania się medalami w wąskim kręgu trwającej od 4 sezonu.
Pokaż to tym, co narzekają w drugiej rundzie, że cały świat jest przeciwko nim i gdyby nie silnik zdobyliby mistrza Marsa :). W tej grze serio - grając zorganizowaną ligę pecha minimalizuje się umiejętnościami prawie do zera. To co robił Lyskie w ostatnim meczu ze mną to mistrzostwo świata. Miał pecha na początku ale zero narzekania - 4 pełne minuty wykorzystywał na kombinowanie - rozstawianie się - ani jednego głupiego dobiegu czy uniku, na którym można się wywalić. Wszystko przemyślane i z wiarą, że skoro on miał pecha na początku ja mogę mieć w środku :)

Szacun Stary.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Lyskie » 09 lis 2015, 14:05

Nimar pisze:A ja tam w 1 dywizji z 3 miejsca nie miałem kiedyś?:)
Wszystko przed Tobą. Na razie byłeś 5.
Elfic pisze:W tej grze serio - grając zorganizowaną ligę pecha minimalizuje się umiejętnościami prawie do zera.
Może nie do zera, ale faktycznie musi się prędzej czy później coś ugrać ;) . Jestem tego dobrym przykładem. Dwa razy mistrzostwo przeszło mi o włos, aż wreszcie wygrałem o włos, a ściślej o 1 td (bo taka różnica była w tabeli między 1 a 2 miejscem). A tak jeszcze ściślej to można powiedzieć, że wygrałem o to, że Elfic nie podniósł piłki w 16 turze ostatniego meczu sezonu i nie wyrównał. A jeszcze najściślej, to że zanim mógł tą piłkę podnieść, to ja wyrzuciłem 1 rr 1 zawodnikiem, który biegł żeby ją podnieść :D . W tej grze oprócz szczęścia liczy się cierpliwość. Jak się jest dobrym sukces faktycznie musi się pojawić. Gra w końcu odda to co zabrała na korzyść przeciwnika ;) .
Elfic pisze:Szacun Stary.
Dla Ciebie również. Jesteś znakomitym taktykiem Ten mecz był o tyle fajny, że kostki był dla nas obu zdradliwe i musieliśmy non stop wymyślać nowy plan. To był jeden z najbardziej nieprzewidywalnych i zwrotnych w swej akcji meczy jaki rozegrałem.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „1 Dywizja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości