1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Tutaj najlepsze drużyny w lidze walczą o Puchar PLBB i tytuł mistrza.
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Lyskie » 10 lis 2015, 07:21

Błąd przy prawdopodobieństwie 1/36 trudno zmiażdżyć krytyką ;) . Aczkolwiek faktycznie tą akcje mogłeś zaplanować inaczej. Czasem wiedźma u mnie robi za wabika i dałeś się trochę podpuścić. Inna sprawa, że ja tą piłkę musiałem odzyskać i na pewno by mi się udało, bo Cię przyblokowałem po drugiej stronie boiska.
Elfic pisze:Za mocno bałem się tego skoku na +1 AG
Szczególnie, że w pierwszej i drugiej turze wyrzuciła trzy jedynki pod rząd. A skok zakończył się twardym lądowaniem z 1 rr 1 :) . Po takim otwarciu wiedziałem, że ten mecz mogę wygrać tylko ostrożna, polegającą na minimalizowaniu ryzyka grą. I faktycznie po tym co nam zaserwowały kości nie pomyliłem się. Dla Ciebie to nie był mecz o taką stawkę, więc zagrania na małym ryzyku nie traktowałbym jako duże błędy ;) .
A co do wiedźmy jeszcze dwa słowa, to jak już nie kaleczy, to oczywiście jest to moja najsilniejsza broń. Chociaż ten mecz akurat był chyba jej najsłabszym w całym sezonie. To dlatego, że główny ciężar gry powierzyłem runnerowi z S4 i w sumie się z roli wywiązał. Doholował piłkę na 1-0 w 8 turze, co było jego najważniejszym zadaniem.
Fajne jest to, że przy takiej różnorodności zawodników grając mrocznymi można kombinować z taktyką ściśle pod przeciwnika.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Lyskie » 24 lut 2016, 20:44

Zaktualizowałem parę rzeczy, niestety po zamknięciu serwerów z BBM nasze statystyki (przynajmniej niektóre) też padają.

Trzeba przyznać, że szczeblo wykręcił fantastyczny wynik, jednak minimalnie gorszy niż Chris w swym najlepszym sezonie. Mimo wszystko rekord z 1 straconym td w sezonie na pewno nie do ruszenia. Szkoda, że rezygnuje z ligi, bo otworzył sobie pole do zapisania się w historii PLBB ;) .

I pewien rozdział się kończy - Elfic spadł do II dywizji. Chyba trzeba uruchomić zielony stolik :D .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: ElfiC » 24 lut 2016, 21:18

A juz wiadomo jaki jest podzial lig w nowym sezonie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Nimar » 24 lut 2016, 21:37

JEszcze nie Elfic;) Niech ktoś to ogarnie, ja się zajmę BB2;D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Sir Mewash » 25 lut 2016, 08:44

Ogarne. Osobiscie proponuje utrzymac 3 dywizje aby zmniejszyc dysproporcje. Mamy przyklad Elko i Juniora gdzie zderzyli sie na dzien dobry z zespolami 600/700 plus a po sezonie zderza sie z kolejnymi potworami.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Domingo » 25 lut 2016, 09:19

Sir Mewash pisze: Mamy przyklad Elko i Juniora gdzie zderzyli sie na dzien dobry z zespolami 600/700 plus
i mnie.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: ElfiC » 25 lut 2016, 10:29

Ja się zgłaszam na ochotnika, ze mogę zostać w 1 dywizji - mogę się zderzać :) Zderzaki i tak mam już rozbite :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Sir Mewash » 25 lut 2016, 15:26

Nie licząc Elfica reszta ma 1800+
Elfic po zdziesiątkowaniu ma 1460TV nadal ok 200 TV na plus od Elko i Juniooora ;)

Prawdopodobnie wymienie niestety vampiry na chaos dwarfy aby trenowac przed Szwecją więc miejsce dla Elfica najprawdppodobniej się znajdzie ;)

Elfic BTW czemu Ciebie nie ma na liście turniejowej?
Kop Gryź Bij!

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: ElfiC » 25 lut 2016, 15:49

Uppps ... no tym razem widać nie dla mnie :( Ale oczywiście jak zawsze przegapiłem - pewnie znowu nie było PM do wszystkich i pozamiatane :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 1 Dywizja PLBB - Hall of Fame

Post autor: Sir Mewash » 25 lut 2016, 16:06

Możesz się jeszcze poprawić impreza pre zaczyna się dopiero jutro od 19.30 :twisted:
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „1 Dywizja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości