S11 Dyw2 MD3

Ambitni trenerzy toczą zażarte walki o awans do pierwszej dywizji lub o utrzymanie w drugiej.
SirMatiel
rekrut
Posty: 93
Rejestracja: 28 sty 2015, 00:28

Zdobyte trofea

Re: S11 Dyw2 MD3

Post autor: SirMatiel » 05 lip 2016, 20:10

Chyba nie zagramy dziś :(

"Jutro niestety nie. Wracam dopiero w niedzielę i tego dnia będę miał czas od rana do wieczora. W następnym tygodniu nie będę miał problemu z umawianiem się ale teraz z tym kiepsko - odpoczywam nad morzem."
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S11 Dyw2 MD3

Post autor: Nimar » 05 lip 2016, 21:16

Hej

Graliśmy z Siemierżnym/Swissguardem i w 15 turze urwało się nam połączenie:/ Było 1:0 dla mnie i w 16 turze Elfy zrobiłyby remis (nie miałem szans by odbić piłkę). szczerze nie chce mi się grac tego meczu raz jeszcze (w bb2 by się dało wrócić:/). Moim zdaniem najbardziej sprawiedliwy będzie remis dla nas.
nick steam: Nimar

Siermiężny
rekrut
Posty: 321
Rejestracja: 08 lut 2016, 21:37

Re: S11 Dyw2 MD3

Post autor: Siermiężny » 05 lip 2016, 21:21

Nimar pisze:Hej

Graliśmy z Siemierżnym/Swissguardem i w 15 turze urwało się nam połączenie:/ Było 1:0 dla mnie i w 16 turze Elfy zrobiłyby remis (nie miałem szans by odbić piłkę). szczerze nie chce mi się grac tego meczu raz jeszcze (w bb2 by się dało wrócić:/). Moim zdaniem najbardziej sprawiedliwy będzie remis dla nas.

Dzięki za wyrozumiałość. Tak właśnie sobie myślę, że przy ewentualnej powtórce, Mighty Blow nie byłby dla mnie taki łaskawy :p Gratulacje za przebicie pancerza Morga :p

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S11 Dyw2 MD3

Post autor: Nimar » 05 lip 2016, 21:28

No Elfy w 2 połowie zastosowały bardzo ciekawą taktykę prawie cała drużyna dała się pobić kibicom. Zieloni jak to zobaczyli to bezmyślnie pobiegli do przodu po piłkę (no bo nie było kogo bić to 2 punkt wbijemy czemu nie). Jednak była to wysoko przemyślana taktyka elfów które piłkę wyrwały orkowemu blitzerowi i wykorzystując swoją przewagę w ruchu uciekły po za zasięg zielonych. Gratki przy takiej różnicy TV myślałem, że ci zniszczę drużynę, a Morgowi się należało ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: S11 Dyw2 MD3

Post autor: Sir Mewash » 06 lip 2016, 18:48

OK Volkh nie mógł zgrać więc Sir Matiel dostał walkowera
Nimar vs Siermiężny remis na zyczenie
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „2 Dywizja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość