Faza play-off Sezon V

Warszawska Federacja Blood Bowl
Awatar użytkownika
Brama
rezerwowy
Posty: 507
Rejestracja: 06 sie 2017, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Faza play-off Sezon V

Post autor: Brama » 17 lut 2020, 08:32

Dokładnie, gramy żeby wszyscy mogli się dobrze bawić. Sprawa nie jest łatwa wiec została uproszczona do: NairoD odwołał dwa razy, Jakubek raz. 2:1 dla Jakubka. Mam nadzieje ze zamiast drzeć łachy zostanie to odebrane jako zachęta do trzymania terminów. Bawmy się ale traktujmy swoj czas poważnie i z szacunkiem. Decydując się na grę w lidze figurkowej w pewien sposób zobowiązujemy się do znalezienia raz na dwa tygodnie 3h na mecz. To nie ja niewywiązaniem się ze swojego zobowiązania. Przeciwnie, ja zobowiązałem się pilnować terminów i płynności kolejek.
Gamonie przed meczem rzucają na really stupid :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciou
rekrut
Posty: 251
Rejestracja: 20 lut 2017, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Faza play-off Sezon V

Post autor: Maciou » 17 lut 2020, 08:41

Sytuacja nie jest prosta ale, w którym momencie trzeba umieć postawić kreskę.
Brama jest komisarzem i zrobił co do niego należało. A co jeżeli w środę znów coś by się wydarzyło?
To wtedy przesuwamy termin? Jak tak to o ile? Jak nie to czemu?
Obrazek

WKS Warsaw Channelers

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Faza play-off Sezon V

Post autor: teillman » 17 lut 2020, 08:59

NairoD pisze: 17 lut 2020, 08:22
Mialem wlasnie ciekawy telefon od jednego z kolegow z forum żeby tu zajrzeć. Dowiedzialem sie tez wielu ciekawych rzeczy na moj temat....
To po co się kolegujesz z typem który Ci przez telefon ciśnie :P

Z drugiej strony sam napisałeś żeby rzucić kostką. A komisarze podjeli bardziej dojrzałą decyzję.
w sytuacji jak wiedzieliście, że nie zagracie ostatniego dnia wystarczyło napisać do Bramy i poprosić o dodatkowy czas, wtedy sądzę że przebiegłoby to zupełnie inaczej.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Faza play-off Sezon V

Post autor: Smollar » 17 lut 2020, 09:51

Decyzja jest efektem głosowania komisarzy, w żadne osobiste wycieczki nikt się tu nie bawi. Bądźmy dorośli.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Faza play-off Sezon V

Post autor: Niko » 17 lut 2020, 10:29

NairoD pisze: 16 lut 2020, 18:39
Brama pisze: 16 lut 2020, 16:32 @NairoD i @Jakubek wynik poproszę dziś do końca dnia 👮🏻‍♂️
to rzuć kostką jak tak bardzo termin goni kto wygrał. Najpierw mi się spierdzielił termin a teraz @Jakubek nie mógł się w zjawić z przyczyn losowych.

Ja mam czas w tą środę dopiero ale to już po wyznaczonym terminie. Ty decydujesz
Tak tylko dla formalnosci, nie Brama decyduje a my decydujemy. I zdecydowalismy.
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

stikman
liniowy
Posty: 1088
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Faza play-off Sezon V

Post autor: stikman » 17 lut 2020, 11:04

Przykra i niefajna sytuacja dla wszystkich, ale od takich trudnych decyzji mamy komisarzy.
Jeśli tak zdecydowali to mają moje poprarcie i lecimy dalej z kolejną kolejką.
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

ODPOWIEDZ

Wróć do „WFBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość