Półfinał V Sezonu

Warszawska Federacja Blood Bowl
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Półfinał V Sezonu

Post autor: leon » 21 lut 2020, 18:19

Kostki priviana przez.cały mecz :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Półfinał V Sezonu

Post autor: rover » 22 lut 2020, 10:43

No mecz byl srogi. Nikt nie bral jencow. Elfami zrobilem 3 faule nawet :D

Mecz byl pelny szalonych zwrotow akcji. Wywalania sie na GFI z pilka i szalonych serii dobrych rzutow po obydwu stronach. Zabieralem Dzooomie pilke trzy razy w jego ataku, a on trzy razy mi ja odbieral. W drugiej polowie skonczyly sie elfy do ataku. Jak uciekajacy ziomek z pilka zabil sie na GFI juz nie mialem nic do powiedzenia!

Final tej historii jest natomiast optymistyczny, bo mamy Gamonia w finale! Teraz jeszcze tylko Jakubek pokaze Kosowi gdzie raki zimuja, ja poprawie w meczu o trzecie miejsce i mamy pelna dominacje! :D

[mention]Tomek Kos[/mention] jestes ostatnia nadzieja ligi na powstrzymanie zielonej dominacji! :D
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: Półfinał V Sezonu

Post autor: Tomek Kos » 22 lut 2020, 11:29

Po poznaniu wyników pierwszego półfinału jestem dwa razy bardziej zmotywowany aby ubić Jakubka, byle tylko ZNOWU nie grać z tymi Woodami. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzoooma
rekrut
Posty: 184
Rejestracja: 15 sty 2018, 17:04
Lokalizacja: Tajna baza Gamoni w Górach Sowich

Re: Półfinał V Sezonu

Post autor: Dzoooma » 22 lut 2020, 13:09

Na pierwszym wykopie moja laska dostała kamieniem i poszła na KO z którego nie wyszła do końca gry. Poszły skuteczne faule rovera i w zasadzie od drugiej tury musiałem się desperacko bronić mimo, że byłem drużyną atakującą. W drugiej połowie za to dostałem blitza, a piłka poleciała tak, że od razu ją otoczyłem i rozpocząłem atak mimo, że byłem drużyną broniącą się. To był niezwykle przewrotny mecz. Najgorsze, że jedna z moich gwiazd wywalając się z piłką na linii TD na GFI tak mocno się poobijała, że będzie pauzować w finale.

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: Półfinał V Sezonu

Post autor: Tomek Kos » 26 lut 2020, 00:15

Kos 2-0 Jakubek
Cas 2-1

Mówiąc krótko w pierwszej połowie Jakubek kończył w 3 na boisku (blitzerzy i ghoul), dwóch ubitych (zombie zdał regenkę), reszta w KO. I wszyscy mu wrócili więc od jego 8 tury zaczynaliśmy zabawę od nowa w pełnych składach. :D

Najważniejsze, że nie będę musiał grać z WE rovera.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „WFBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość