MD1

8 ludzkich drużyn walczy o Puchar Imperatora
Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: Warrior1980 » 11 maja 2014, 21:12

Qbusus pisze:zatem lookne tu o 22:40 :)
To zerknij na PM ja wejdziesz przypadkiem na forum...

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: Warrior1980 » 12 maja 2014, 00:25

Hee, pierwszy mecz i niezła beka...

Trochę się przepychaliśmy po czym Qbusus wywalił mi Throwera z piłką. Piłka została niby na leżącym zawodniku. W następnej turze nim sobie wstałem i pobiegłem dalej (jakby trzymał piłkę cały czas)... dobiergłem w końcu do lini TD i ZONK - nie ma punktu... a na polu obok którego wtedy padł leży sobie niewidzialna piłka :)

Wyszliśmy z meczu - nie wiem czy ktoś to zresetuje?

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MD1

Post autor: szkodnik » 12 maja 2014, 08:49

Jak wrócę do domu to zresetuję. Niech Qbusus mi przypomni jakimś smsem lub coś :) Zdobyłeś chłopie niewidzialnego touchdowna :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Domingo » 12 maja 2014, 09:31

Mecz jest zresetowany.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Qbusus » 12 maja 2014, 22:32

zagralismy z kuzynem poprawke. tym razem kostki byly po mojej stronie i udalo mi sie wygrac 3:1. Mecz strasznie delikatny pod względem kontuzji. ( jak nigdy ) słownie pare dzwonkow i na koniec 1 bh na linemanie u kuzyna. nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze chopaki lali się jak cholera a ciała nisko latały. Ogry " szalały" jak głupie a moj blitzer biegał i wszystko sie od niego odbijało :P dzieki kuzyn do nastepnego. ;)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Domingo » 13 maja 2014, 22:20

Nieoczekiwanie Ostlanderskie Byki pokonały Górali z Helmgartu 2:0! Nieoczekiwanie, ponieważ Górali szkoli znany i znakomity trener ludzkich drużyn: Szkodnik!

Bykom sprzyjał dziś los: trzy wydarzenia przy wykopie (2x blitz i raz wtargnięcie na boisko kibiców) przyczyniło się do tego zaskakującego wyniku. Mecz był rozgrywany na stadionie w Wolfenburgu (to jedyny obiekt architektoniczny w mieście, którego nie zniszczył Archaon podczas "Sztormu Chaosu" w 2523*) a tam Ostlanderskie Byki mają wielu wiernych fanów, którzy postanowili delikatnie pomóc w zwycięstwie rodakom.


* Archaon po zdobyciu Wolfenburga miał rzekomo powiedzieć: " Miasto zniszczyć doszczętnie. Zostawić tylko stadion Blood Bowla. Stąd mam wiele przyjemnych wspomnień: pierwszy wyjazdowy mecz; pierwsza raca wrzucona na murawe. Stare dobre czasy".
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MD1

Post autor: szkodnik » 13 maja 2014, 22:22

0-2 w dupę z Domingo. W pierwszej połowie - dość wyrównanej mimo blitza dla Domingo połowie mogłem zrobić TD w ostatniej rundzie, ale musiałem zrobić dwa wślizgi, co oczywiście się nie udało. Domingo przed rozpoczęciem drugiej połowy miał 2 kolesi na KO a u mnie jeden blitzer z kontuzją (nie zagra w następnym meczu) i jeden lineman zdjęty przez sędziego. Jeden z KO u Domingo wstał, więc w sumie Domingo ma 1 kolesia przewagi, no i piłkę. Sytuacja ciężka, ale nie beznadziejna. Tu zaczyna się kuriozum. Na boisko wpadają kibole i koszą mi sześciu kolesi a u Domingo leży jeden!! Zaraz potem dwóch moich trafia na ławę z kontuzją (jednego uratował aptekarz przed trwałą kontuzją) - Domingo ma w zasadzie wolną drogę do linii końcowej i to wykorzystuje. Znowu mam piłkę, nawet wysoko kopniętą i złapaną, więc przepycham, bo o powaleniu kogokolwiek na dwóch kostkach to nie ma w ogóle mowy, że nie wspomnę o jakimś dzwonku czy tego typu luksusie... No niestety Domingo robi blitz na moim throwerze, piłka wpada mu do rąk (szansa 1/9, że piłka spadnie na to pole plus jeszcze catch) i znowu ma wolną drogę po TD... Mam piłkę po raz trzeci - blitz dla Domingo!!! Domingo tego nie wykorzystuje, wywraca się, przepycham? Nie! Nawet jeden ląduje z krzyżykiem - największy sukces w tym meczu!! Miałem teoretyczne szanse na honorówkę, ale... Nie udało się... Na koniec zgarnąłem 20 tysi nagrody i pobiegłem po waciki dla chearlederki, której nie mam :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Domingo » 13 maja 2014, 22:30

Wszystko się zgadza poza jednym:
szkodnik pisze:Jeden z KO u Domingo wstał, więc w sumie Domingo ma 1 kolesia przewagi, no i piłkę.
Miałem dwóch gości przewagi bo startuje z 12 zawodnikami. Postanowiłem urozmaicić nasze rozgrywki i zrobić inną rozpiskę niż reszta. Mam 12 zawodników ale tylko 2 rerolle. Żeby nie było tak kolorowo, to oba rerolle w pierwszej połowie straciłem na sprinty i to dość szybko. W drugiej połowie długo nie musiałem używać ale to głównie dlatego, że przeciwnicy leżeli- nie było kogo bić ;)

Dzięki jeszcze raz za grę Szkodniku.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MD1

Post autor: szkodnik » 13 maja 2014, 22:39

Aaaa - czyli miałeś 7 przewagi :) Z resztą co za różnica, z takimi rzutami to bym i tak przegrał nawet bez tego wtargnięcia. Pierwsza połowa była jeszcze spoko, druga to przegięcie pały i test mojej cierpliwości...

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Qbusus » 15 maja 2014, 15:23

Peri, kiedy zagracie? )
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Imperatora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość