MD1

8 ludzkich drużyn walczy o Puchar Imperatora
Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: juniooor7 » 15 maja 2014, 18:06

Peri jak chcesz to ja moge nawet za 10min zacząć
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: Perihelion » 15 maja 2014, 20:00

Ok, można puszczać drugą kolejkę. Poddałem mecz bo już mnie zaczął szlak trafiać. Dzięki za grę.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: juniooor7 » 15 maja 2014, 20:05

Pytanie, jak peri wyszedł z gry przed końcem meczu to muszę go wrzucać do bbma?
Fakt, los Periemu od samego początku nie sprzyjał. 1 wykop, kamień efekt: blitzer periego nie żyje, po 1 mojej turze miał już linemana i ogra w KO. Mimo wszystko szkoda że nie dokończyłeś meczu
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: Perihelion » 15 maja 2014, 20:27

Normalnie wrzucaj mecz, dostałeś walkowera. Nie wychodził bym normalnie, chociaż ten mecz był dla mnie i tak już przegrany, ale tem misklik mnie wk****ił mnie na maxa.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Qbusus » 15 maja 2014, 21:50

no szkoda Peri no ale wiem co czujesz. Jak grałem skawenami w lidze szkodnika to kilka razy zatrzymywalem sie palcami nad alt-F4 i tylko ostatkiem sily woli gralem dalej. CHcialem zrezygnowac z dolszej "zabawy" ale co niektórzy byli z tego powodu bardzo nie zadowoleni, wyzywali mnie od różnych takich i wogóle więc postanowiłem się poświęcić dla dobra naszej wspólnoty i się pomęczyć. :)

Ostatni mecz to bylo takie tam kilikanie i moj wspaniały team ma teraz okolo 500 punktów team rEjtingu po dwuch meczeczach. Poza jednym ranerem i poranionym i zdrowym blitzerem mam pare szczurków a reszta to najemnicy. ;) No i mam przed soba kolejne bańka miliard meczy. Nastepny mecz przeciw dwarfom chaosu. Naprawde myśle ze lepije jak by mnie nie było bo ludzie nabijają sobie tylko na mnie punkty a ja gram na odlew i od niechcenia.

No tu sytuacja jest lepsza bo mamy tylko kilka meczy i tak naprawde poza blitzerem nikogo nie straciles. Po nastepnej kolejce inni ludzie potraca zawodników i sytuacja się wyrówna.

Troche szkoda ze mecz poddałeś ale wiem jak to jest. ta gra potrafi naprawde wyprowadzić czołowieka z równowagi.

Miskliki się trafiają , sam nie raz tego doświadczyłem w tym również klik na koniec tury :P mozna by narzekać że gra powinna mieć jakieśzabezpieczenia, ( typu potwierdź czy chcesz wykonać ten ruch ) ale jak wiemy nie ma. wiec jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :P

głowa do góry! Ja ci to mówie :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Sir Nick » 15 maja 2014, 22:44

Qbusus pisze: No tu sytuacja jest lepsza bo mamy tylko kilka meczy i tak naprawde poza blitzerem nikogo nie straciles. Po nastepnej kolejce inni ludzie potraca zawodników i sytuacja się wyrówna.
Morgon w meczu ze mną stracił 2 zawodników (zgon liniowego i -1s na blitzerze (czyli praktycznie też trup)) i nie marudzi.
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: juniooor7 » 15 maja 2014, 23:42

Ja teżstraciłem w tym meczu miotacza ale skoro peri wyszedł to zarobiłem na nowego i konsyliarza :mrgreen:
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: juniooor7 » 15 maja 2014, 23:48

Chciałem wgrać powtórkę ale wyskoczył mi jakiś kod błędu 80 w steamie.. Jak dzisiaj mi się nie uda tego zrobić to jutro to ogarne
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD1

Post autor: Morgon » 16 maja 2014, 08:11

A ta liga jest już założona w BBMie? Jak ostatnio chciałem wrzucić mecz z Sir Nickiem, to nie było, a nie chciałem się szarogęsić i zakładać. Może niech admin, albo któryś komisarz założy :-)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD1

Post autor: Domingo » 16 maja 2014, 10:03

Morgon pisze:A ta liga jest już założona w BBMie? Jak ostatnio chciałem wrzucić mecz z Sir Nickiem, to nie było, a nie chciałem się szarogęsić i zakładać. Może niech admin, albo któryś komisarz założy :-)
Jeśli będziesz to ogarniał i wrzucał powtórki za tych co mają wersję pol to śmiało. Możesz się szarogęsić :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Imperatora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości