MD 7

8 ludzkich drużyn walczy o Puchar Imperatora
Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD 7

Post autor: Morgon » 24 wrz 2014, 23:01

Udało mi się wygrać w finale i mam ten Puchar! :-)

Miałem lepsze rzuty od Domingo. Może nie jakieś spektakularne, ale wbiłem mu ze dwie kontuzje, rerolli mało zużyłem zwłaszcza w 2 połowie, no i zrobiłem intercepta. Domingo miał gorsze, choć temu zaprzeczał podczas meczu. Błędy były, pewnie po obu stronach. Mi notorycznie brakowało czasu na ruch. Chyba nabrałem złych nawyków w 4 minutowym PLBB ;-) W drugiej połowie też niepotrzebnie zbyt szybko zacząłem akcję ofensywną i mogły z tego wyjść kłopoty. U Domingo w mojej ocenie największym błędem było nie kupienie trzeciego RR przed meczem.

Turniej dla mnie bardzo udany. Jak wszyscy w lidze graja ludźmi, to ich (ludzi) lubię :)
Bardzo Wam dziękuję za meczyki i miło spędzony czas.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD 7

Post autor: Nimar » 24 wrz 2014, 23:14

Gratulacje!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 7

Post autor: Qbusus » 24 wrz 2014, 23:25

Dobra robota panowie i gratuluje wygranej! :)

Dzieki wszystkim za pomoc w rozegraniu tej eksperymentalnej mini ligi.

Ciesze sie ze nie tylko mi sie podobalo. Mam nadzieje ze owo zadowolenie z ligi nie wynika to tylko z faktu ze ktoś dostal kolejna fajna i wyjatkowa ikonke do swojej i tak juz bogatej kolorowej i wyjatkowej kolekcji :P

Robimy coś dalej z tym experymentem czy zamykamy mini Lige Impa? Może ktoś ma jakieś pomysły na jakieś inne uniwersalne teamy które mogły by się zmierzyc ze sobą? Może orki? chaos? Moze jakies Łelfy? ( tych ostatnich wyjątkowo nie lubie :) )
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 7

Post autor: Lyskie » 24 wrz 2014, 23:59

Elfy mnie przekonują.

Gratulację dla obu finalistów. Morgon, fajnie, że w następnej kolejce ligi szkodnika wypada nam mecz. Od Twojego powrotu nie było okazji się sprawdzić.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: MD 7

Post autor: Morgon » 25 wrz 2014, 00:06

Qbusus pisze: Mam nadzieje ze owo zadowolenie z ligi nie wynika to tylko z faktu ze ktoś dostal kolejna fajna i wyjatkowa ikonke do swojej i tak juz bogatej kolorowej i wyjatkowej kolekcji :P
Bynajmniej. Ikonka tego pucharu rzeczywiście jest fajna (reszta też), ale to tylko nasz koloryt forumowy i wirtualna pamiątka. Nie przywiązuję wielkiej wagi do tego. Mecze w tej lidze były dla mnie po prostu przyjemne i udane.

Co do ewentualnej kontynuacji to nie wiem czy wezmę udział. Miałem nieco ograniczyć zaangażowanie w BB, bo ostatnio czasu jakby mniej. Ale sama idea monoligi mi się podoba.

@Lyskie
Tak, orki na elfy. Klasyk. Czekam na ten meczyk, bo Mroczny Lyskie stanowi nie lada wyzwanie dla moich zielonych kloców.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: MD 7

Post autor: Perihelion » 25 wrz 2014, 09:27

Moje gratulacje, no i chapnął nam niepowtarzalny medal sprzed nosa :lol:

Jeżeli chodzi o puchar imperatora, to może teraz zrobić puchar rebeliantów i np. Norsy by się okładały, albo też ludzie ponownie – w nowym składzie oczywiście.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 7

Post autor: Domingo » 25 wrz 2014, 10:00

Obrazek

Gratulacje dla Morgona i jego Wilków!
W konfrontacji wilków z bykami nie mogło być innego wyniku...

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego typu turnieju ale nie żałuję, że wziąłem w nim udział. Naprawdę fajna sprawa.
Możecie teraz zrobić:
- Turniej Ulthuanu (ze wszystkimi elfami)
- Turniej Złych Ziem (orkowie)
- Turniej Pustkowi Chaosu (Chaos i Nurgle)

z braku czasu nie dołączę ale pomogę w organizacji.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD 7

Post autor: Qbusus » 25 wrz 2014, 11:51

Hehe, dobre zdjecie :)

Co do ewentualnego wyboru druzyn to trzeba to przemyslec. ludzie byli moim primo pomyslem poniewaz sa chyba najbardziej uniwersalni. natomiast elfy, zwlaszcza lesne to czyste ag a orki to brutalna gra z mala iloscia finezji. No chyba za cios w szczękę i naskok na potylice gdy cel już leży moża uznać za finezyjny wyczyn :)

Ja bym chetnie pograł dalej jednak obawiam sie ze bedzie problem z frekfencją. dużo ludzi nie ma czasu a ci co maja są trochę mało zainteresowani tego typu rozgrywkami. :(

nie mniej mozna by stworzyć nagłówek i zobaczyć czy znalało by się chociaż 6sciu chętnych a jak juz będą chętni to wtedy wsród tych ludzi zrobić głosowanie czym chcieli by zagrać. ( dać pare teamów do wyboru, obowiązkowo mniej niz liczba chetnych do gry ). Team ktory wygra jedzie do ligi Impa a reszta graczy sie dostosowuje.

W ten sposob stworzymy szanse na to ze ktoś jeszcze zgarnie tą ikonkę :)

co wy na to?
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2014, 13:04 przez Qbusus, łącznie zmieniany 1 raz.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: MD 7

Post autor: Elkołak » 25 wrz 2014, 12:23

Z przyjemnością dołącze :)
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD 7

Post autor: Nimar » 25 wrz 2014, 18:10

czyli
1 miejsce : Morgon
2 miejsce: Domingo
3 miejsce: ??? (Czemu my nigdy nie gramy meczu o 3 miejsce?!)
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Imperatora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość