MD2

Turniej rozgrywany tylko latem, gdy trwa przerwa w głównych rozgrywkach.
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2

Post autor: Lyskie » 29 lip 2014, 21:00

Qbus usypiam i jeszcze z pol godziny potrwa...
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2

Post autor: Qbusus » 29 lip 2014, 21:07

poczekam...bez paniki :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2

Post autor: Lyskie » 29 lip 2014, 21:45

dobra możesz się już logować d gry.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD2

Post autor: Nimar » 29 lip 2014, 22:55

Szirer kurde co jest? Już drugi raz się umawiamy i się nie pojawiasz. Pisałem ci dzisiaj około 19, że mogę zacząć wcześniej. Odpisałeś, że nie dasz rady i pojawisz się o 22.00 tak jak się umawialiśmy. teraz siedzę tu godzinę jak ten ciul i czekam. :evil: Ide sobie jakiś serial obejrzeć bo grac mi się odechciało...
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2

Post autor: Qbusus » 29 lip 2014, 23:03

całkiem spoko meczyk. Jak ktoś chciał pooglądac jak ułomne mogą byc wilkołaki to był ten moment. jeden z nich nawet zszedl na krosie pobity przez krasnoludzkiego runnera :P
wynik 1:1. troche bardzo na moja prosbe. W pierwszej polowie błąd przy blitzu kosztował mnie utratę szansy na zdobycie TD no a w drugiej mogłem poczekać z td ( ale mi sie nie chcialo )
innymi słowy grałem jak pipka ale krasie mi to wybaczyli i dali rade mimo ze przeszkadzalem im jak tylko moglem :P

słowo daję im więcej w tą gre gram tym więcej błędów popełniam.

no ale bylo spoko.

raz jeszcze dzieki za gre Lyskie i nie lam sie. Norsi sa fajni ale na inne teamy nie na krasi. :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2

Post autor: Lyskie » 29 lip 2014, 23:21

Ja chyba nie mam ręki do siłowych drużyn. Większość akcji kończę na turnoverach, ale nie wiem co robię źle. Gram jak wszyscy, idę wilkołakami na dwukostkowe bloki i co z tego jak te kacapy najczęściej wyrzucają podwójne czaszki albo obaj powaleni i na dodatek łapią kontuzję :D .

Jak już się wynudziłem próbami oklepywania krasi i pogodziłem, że nawet jak 100 razy rzucę je na glebę, to i tak nie przebiję pancerza (no dobra w całym meczu 3 razy przebiłem) o kontuzji nawet nie marząc. Wreszcie zagrałem to co umiem najlepiej, czyli długie podanie i ucieczka poza strefę zasięgu wroga przez najmniejszy przesmyk, jeśli przeciwnik mi taką szansę stworzy i skończyło się chociaż uratowaniem remisu.

Ten mecz miał tylko antybohaterów, bo troll slayer Qbususa też się nie zapisze w annałach pozytywnie. Właściwie zawdzięczam mu punkt :D . Wysłałem mu baryłkę wina z północy ;) .

Dzięki za mecz. Jak sam napisałeś kiszenie piłki kilka tur przy linii jest lamerskie (szczególnie w turniejach towarzyskich, gdy niedobitki przeciwnika leżą i nawet nie ma kogo bić). Tego nie nazwałbym błędem. Aczkolwiek jakbyś przytrzymał żadnych pretensji oczywiście bym nie miał, nawet w sumie się zdziwiłem, że przykładasz, bo pogodziłem się z porażką. Jedno jest pewne "widowisko" na tym zyskało ;) .

Z ciekawostek Qbusus wylosował dwa razy blitz po moich wznowieniach... Farciarz.

A nie łamię się, gram norsami z ciekawości i żeby ostatecznie przekonać się, że blood bowl tylko mrocznymi mnie cieszy. Jedyny zespół którym potrafię jako tako parszywe kostki jakoś neutralizować jakimiś szaleńczymi akcjami, z których coś czasem wyjdzie. Chociaż dziś te norsy się też ładnie wybroniły.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2

Post autor: Lyskie » 29 lip 2014, 23:33

Obrazek
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: MD2

Post autor: Chris » 30 lip 2014, 08:58

Cosik jak krew w z nosa idą te mecze ...

Czy ktoś może zadminować wynik w BBM?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD2

Post autor: Domingo » 30 lip 2014, 09:37

Chris pisze:
Czy ktoś może zadminować wynik w BBM?
Nimar?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD2

Post autor: Nimar » 30 lip 2014, 09:59

Juz się tym zająłem i przy okazji po akceptowałem wyniki w grze. Chris masz 3x lv up.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Holiday Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości