Druzyny Weteranow

Otwarta Liga.
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druzyny Weteranow

Post autor: Lyskie » 25 lut 2015, 12:28

Chris pisze:Ja mam dwa teamy: Tiste Andii z PLBB oraz Short, Bad, Nasty D0rks (jak się skończy Liga Szkodnika).
W sumie nie wiem co gorsze, czy też lepsze zależy jak na to popatrzeć :) . Krótcy, źli, paskudni, co prawda witają się z gąską, ale ciągle pozostaje 4 kandydatów do podium ;) .
Jeśli zagramy, to ja chyba wystawię The Viper Room (z 1 ed. DP), który był moją pierwszą drużyną i jest dość specyficznie rozwijany, bo to były moje początki w BB.

Co do formuły to zdecydujemy, jak będzie pełny skład ligi. Zależy ilu będzie chętnych. Najfajniej chyba wyglądałaby formuła na 6 lub 8 drużyn oraz liga z wielkim finałem. Dwa pierwsze zespoły grają mecz (jako play off) o mistrzostwo (da się tak ustawić). Emocje będą do końca, bo będzie walka o 2 pierwsze miejsca. A później finał championów, miejmy nadzieję bez ekscesów silnika gry :) .

W sumie na 4 drużyny, też tak można zagrać.

Jeśli idzie o termin rozgrywek, to dobrze się składa, że kończy się sezon Ligi Szkodnika i pewno przejdzie na jakiś czas do lamusa, tym samym wskakuje przynajmniej mnie mały zastrzyk czasu.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Druzyny Weteranow

Post autor: yedee » 25 lut 2015, 13:39

Fajna inicjatywa, co prawda nie wiem czy mam jakis team ktory moglby zagrac, ale pomysl mi sie podoba!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druzyny Weteranow

Post autor: Lyskie » 25 lut 2015, 13:49

Tu jest przydatny link z hall of fame na stronce Nimara. Można sprawdzić medalistów. - ŚCIANA SŁAW
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kislev Open”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości