GKS Khornik Lubaczów

Blood Bowl Rzeszów
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 07 lut 2017, 15:11

Ostatnio zmieniony 01 sty 2018, 23:04 przez Shawass, łącznie zmieniany 5 razy.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 12 lut 2017, 10:14

Pierwsze trzy mecze w ramach Blitzmanii odbyły się przy okazji 1 Krakowskiego Turnieju Blood Bowl w Vanaheim (pełna relacja tutaj: http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php?f=90&t=1303 )

Tymczasem pokładam coraz więcej nadziei w tej drużynie - Minotaur jest zdecydowanie najlepszym z Big Guy'ów, rzucanie Goblinem nie raz ratuje sytuację (chociaż trzeba mieć ten przerzut przygotowany na lądowanie goblina) a Skaven z rogami robi za świetnego blitzera :D

Co do Blitzmanii i popularności Chaos Renegadatów...

Obrazek

Obrazek
IT IS ON!
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 19 lut 2017, 23:20

Ta, granie na zmęczeniu, ale FUMBBL to nie bajka i jak się ma umówioną grę to trza grać....ale za to dzisiaj osiągnąłem bardzo ładny W/D/L - 6/6/6 :twisted:
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 17 kwie 2017, 19:19

Ok, mamy 17 kwietnia, 35 gier za pasem, ale po Polish Open zostawiam wszelkie uwagi co do drużyny dla siebie :D Tyle że przejdą parę kosmetycznych zmian przed kolejnymi grami:

1) imiona zawodników - drużyna je polska to i polskie nazwy będą! jakie nie wiem, na pewno będę kminił nad klasycznym GKSowym składem Gamoni, tymczasem będą inne a zastąpią te: http://prntscr.com/exim2n

Gdyby ktoś jednak szukał inspiracji do powyższych to zapraszam tutaj ;)

2) malowanie zawodników - dość jedna zniewaga, przede mną Praga! Muszę ogarnąć modele do piątku i mam nadzieję że się uda, więc trzymajcie kciuki (dzięki Bogu za święta, już skończyłem dwa modele a resztę ruszyłem :D )

3) sponsor drużyny - wybiorę sponsora dla moich Renegatów i będzie on wiążący, przynajmniej do końca 2017. Kminiłem nad znaną firmą obuwniczą No Balance, ale już nie chcę kusić losu :D Jeśli macie propozycje to dawajcie!

No i do końća roku planuję rozegrać ponad 100 meczy, póki co wygląda na to że idę z tym celem do przodu. Zobaczymy jak pójdzie w Pradze ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Niko » 18 kwie 2017, 00:14

maluj maluj... chociaż z drugiej strony to chyba dopiero 2-3lata jak masz te modele więc nie ma pośpiechu :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 18 kwie 2017, 10:29

Na wszystko przychodzi właściwy czas, także tak :P
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 21 lip 2017, 22:07

Ok, do końca roku zostało 163 dni i jak dotąd mam 52 mecze za pasem. Mierzę w 100 meczy do końca roku, więc zapraszam na FUMBBL ;)

Poza tym przynajmniej tak z 4-5 turniejów będzie trzeba zaliczyć....nagle granie podczas turniejów które organizuję stało się bardziej atrakcyjne :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 20 lis 2017, 00:04

Postanowiłem sprawdzić parę rzeczy, i:

1) jestem obecnie na 66 grach w tym roku Paktem :) Liczba zacna, ale nie dobiję raczej do 100 w tym roku....raczej :twisted: Więc w ramach motywacji Was do grania na FUMBBLu oraz innych okazjach (typu przed turniejami/na turniejach) będę robił losowanie wśród osób z którymi grałem od dnia dzisiejszego.

Jakie są zasady? W zależności od tego ile meczy zagram do końca tego roku oddam jednej z osób, z którą grałem od 66 gry do ostatniej w tym roku następującą rzecz, w zależności od tego ile gier ostatecznie będę miał za pasem:

66-76 gier do końca roku - Slaanesh Raffle! rozlosuję babeczkę z Oktoberfesta firmy Reaper Miniatures
77-87 gier do końca roku - Nurgle Raffle! rozlosuję metalową bestię Nurgla firmy Willy Miniatures
88-98 gier do końca roku - Khorne Raffle! rozlosuję 4 Chaos Warriorów których przekonwertowałem z wariatów khorne'a
99-100 gier do końca roku - Tzeentch Raffle! rozlosuję 1 losową rzecz z powyższych 3 :P
101+ gier do końca roku - Chaos Undivided Raffle! Rozlosuję wszystkie 3 z powyższych rzeczy między 3 osoby! :D

Lista osób biorących udział w losowaniu tutaj.

2) Zakończyłem malowanie mojej drużyny, więc też jakiś kamień milowy :P Jeśli nie zchrzanię wszystkiego przez lakierowanie ich to będzie super:

Obrazek

3) Postanowiłem dalej uczyć się grać Paktem w 2018, więc sprawdziłem kto jest na topie i od kogo się ewentualnie uczyć. Obecnie to jest top 10 graczy Paktu w rankingu NAFu:

Obrazek

Mój rating na dzień dzisiejszy w NAFie to 133.58, czyli jestem na 698 miejscu...

Obrazek

ALE mam zamiar dalej nimi walczyć i mieć jeszcze lepszy ranking, bo jak ma być gorszy? :D Więc liczę na Waszą motywację i tłuczenie mnie po głowie grami i wsparcie jak będę wątpił w tą drużynę, bo jest imo najlepsza!

To tak na dziś od trenera GKS Khonika Lubaczów :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2989
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Jaskier » 18 gru 2017, 12:12

81 meczów jest aktualnie?

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Khornik Lubaczów

Post autor: Shawass » 18 gru 2017, 20:02

Yup :P
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzeszów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości