GKS Sztywni Oleszyce

Blood Bowl Rzeszów
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Shawass » 14 cze 2018, 00:20

Są postępy w malowaniu, więcej kolorków się pojawiło....ale jeszcze nie gotowe :P Tymczasem drużyna pojechała do Łodzi, poniżej mój opis tego co było na turnieju, chociaż mniej opis a bardziej list miłosny do tej imprezy :D

Boat Bowl - Rekin Edyszyn

Co do samych wyników:

Runda 1 - 1:0 vs Paula (Lizardmen)
Runda 2 - 1:2 vs Myszon (Humans)
Runda 3 - 2:0 vs Jeff (Skaven)
Runda 4 - 0:2 vs Mewash (Chaos Dwarves)
Runda 5 - 1:3 vs Dziczek (Lizardmen)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Shawass » 30 cze 2018, 21:34

I jest! wraz z dniem 28.06 udało mi się wbić 50 meczy Khemri!

Obrazek

Statystyka narazie lepsza wciąż niż Renegatami, co mnie w sumie nie dziwi, ale wciąż daję bić sobie mumie co nie wskazuje na to żeby moje Defense-Fu wzrosło....możliwe że zmieni to nowy trener drużyny ;)

Obrazek

Tymczasem Sztywni wystartowali w World Cup na FUMBBLu! Póki co 2 mecze w plecy, ale jeszcze sporo ich zostało, zobaczymy jak im pójdzie zamiatanie warzywniaka :D Relacje zaczynają się tutaj: http://www.bloodbowl.pl/viewtopic.php?p ... 3f2#p70964

Również Sztywni wstąpili do Pixel Cup 2, gdzie na wejściu dostali zwycięzców pierwszej edycji, zobaczymy jak pójdzie ;)

A wersja nie-digital? Póki co mam przerwę od turniejów, nieco jednak postanowiłem skupić się na lidze lokalnej oraz na SKOŃCZENIU W KOŃCU detali drużyny :cry:
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Jaskier » 01 lip 2018, 11:45

Brakło Sztywnych na Tarninówce... Brakło kogoś do challange'a.. :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Shawass » 01 lip 2018, 12:10

Jaskier pisze: 01 lip 2018, 11:45 Brakło Sztywnych na Tarninówce... Brakło kogoś do challange'a.. :cry: :cry: :cry:
No nie dałem Ci wina nabić :D Sztywni czekają na nowego kołcza zanim znowu na hura wyzwą jaszczurki w pierwszej.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Jaskier » 01 lip 2018, 15:06

Shawass pisze: 01 lip 2018, 12:10
Jaskier pisze: 01 lip 2018, 11:45 Brakło Sztywnych na Tarninówce... Brakło kogoś do challange'a.. :cry: :cry: :cry:
No nie dałem Ci wina nabić :D Sztywni czekają na nowego kołcza zanim znowu na hura wyzwą jaszczurki w pierwszej.
z tego co mówi mój plik w którym są wszystkie 46 pojedynki Markotnych... to dwa razy Sztywni ze mną zremisowali i raz wygrali, a na Bowlnanzie się bardzo męczyłem z tobą...

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Shawass » 01 lip 2018, 15:32

Wiem, żart, ale Khemri nie daję sobie rady z jaszczurami tak jak bym zakładał :/ Kwestia doboru jeszcze innych skilli i nie rzucania czaszek :lol: Na pewno jeszcze się spotkamy, kminię nad odwiedzaniem Waszej ligi, tylko nie wiem kiedy startuje/wystartowała :P
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Jaskier » 01 lip 2018, 16:25

Shawass pisze: 01 lip 2018, 15:32 Wiem, żart, ale Khemri nie daję sobie rady z jaszczurami tak jak bym zakładał :/ Kwestia doboru jeszcze innych skilli i nie rzucania czaszek :lol: Na pewno jeszcze się spotkamy, kminię nad odwiedzaniem Waszej ligi, tylko nie wiem kiedy startuje/wystartowała :P
wystartuje we wrześniu a teraz jest wakacyjny i niezobowiązujący "Jaskier's Summer Camp", czyli otwarta liga z rozwojem jak na World Cupie (czerwiec-1 dzień, lipiec - 2 dzień, sierpień - 3 dzień)

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Shawass » 20 sie 2018, 19:57

Kolejny milestone - 70 gier Khemri od początku roku :mrgreen:

Zostało jeszcze 133 dni żeby rozegrać 30 meczy. Czy uda się? Musi się udać! Do końca roku planuję zahaczyć turnieje w Krakowie, jak kasa pozwoli to Winter Cup i jak będzie to na turniej w Tarnowie. Licząc że będę grał jako grający trener podczas Rum Bowlu to z samych turniejów będę miał jakieś 8-18 meczy, więc widzimy się na FUMBBLu i na żywo!

Za dużo ostatnio mam do zrobienia więc nie wiem kiedy pojawią się zdjęcia 100% wykończonej drużyny, ale w trakcie budowania jest Humerus. Również zlecone jest przygotowanie nowego trenera, który planuje zmienić moje GKSy na lepsze 8-)

Obrazek
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: Domingo » 21 sie 2018, 16:36

Jedziesz!
Obrazek
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: GKS Sztywni Oleszyce

Post autor: R2-D2 » 21 sie 2018, 16:46

Chętnie jeszcze posparuje :)
Obrazek
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzeszów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość