[Nurgle] Spleen Splitters Splatterfield

Blood Bowl Rzeszów
Siermiężny
rekrut
Posty: 321
Rejestracja: 08 lut 2016, 21:37

Re: [Nurgle] Spleen Splitters Splatterfield

Post autor: Siermiężny » 07 maja 2018, 22:22

Mecz IV

Kolejny mecz... kolejne, srogie rozczarowanie... Na dodatek w deszczu... Mimo wyrównanych rzutów Nuffle serwował w kluczowych momentach rezultaty, których nie chciałem. Mimo poczucia, że przez niemal cały mecz kontrolowałem sytuację, zabrakło mi odpowiednich rzutów, żeby zmusić przeciwnika do ryzykownych ruchów. Norsi dodge'owali, kiedy potrzebowali, rozdawali świeże bułki, kiedy to było dla nich wskazane do kontrowania mojej ofensywy.

W 1 połowie udało się zaliczyć 5 nokautów... 0 kontuzji. Gdy potrzebowałem pchnąć przeciwnika najczęściej wypadał both down. Kluczowym momentem był blitz Berserkera. Ten wykonując 2x unik (5, 2 (re-roll na 6)) oraz 2x GFI (podwójna 6) zrobił blok na 1 kośc używając frenzy (strzłka -> both down). Oczywiście wszystko się udało i przy okazji koza została ogołuszona. Gdy w kolejnej mojej turze blitznąłem drugą kozą wypadły mi [SKULL][BOTH DOWN]... Resztę dokończył Ulfwerenar zabezpieczając strefę wokół piłki.

Druga połowa to już festiwal szczęścia i pecha.

Wynik:
Norse 1 : 0 Nurgle

Poniżej statystyki rzutów kośćmi (niebieskie należą do przeciwnika):
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Nurgle] Spleen Splitters Splatterfield

Post autor: Shawass » 27 maja 2018, 17:02

Nurgle w deszczu - nie ma gorzej :P

Nie poddawaj się, walcz dalej!
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzeszów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość