GKS Gnojki Lubaczów

Blood Bowl Rzeszów
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

GKS Gnojki Lubaczów

Post autor: Shawass » 08 gru 2018, 19:24

Obrazek

Yo, przekminiłem i postanowiłem, że jak już rozegrałem rok takim top tierowym teamem jak Khemri to czas na coś dziwnego :D I jako przez M6K3 zagrałem parę meczy w Stunty Leeg na FUMBBLu (polecam dla chętnych ;) ) poznałem drużynę Nurglingów, którea jest mega dla mnie wymagającym teamem, oraz jako że spośród drużyn w Stunty Leeg nie ma żadnych secret weaponów (które w tym formacie działają inaczej) i W KOŃCU ponieważ mam masę niewykorzystanych modeli nurglingów - postanowiłem że to będzie moje wyzwanie na najbliższy rok/dwa - zagranie 100 meczy Nurglingami :D

Oczywiście, jako ze jest to nieoficjalny team to raczej grać będę albo we wspomnianym Stunty Leeg, na luźnym graniu, podczas ligi albo przed/po turniejem, chyba że ktoś będzie na tyle szalony żeby ich dopuścić :D

Zanim przejdę do samych zasad - turniejowo widzę ich jako Tier równy z niziołkami z inducementami i gwiazdami, które dostępne są dla Nurgla (gwiazdy Stunty Leeg są jakimiś wypaczeniami natury imo :P ), i tak też będę robiłrozpy jeśli chodzi o grańsko. Wszelkie uwagi dotyczące zasad oczywiście mile widziane :)

A teraz o co kaman? Poniżej rozpa i link do pełnej drużyny na FUMBBLu:

Obrazek

https://fumbbl.com/help:Nurglings?fbcli ... N3k2d_ZoHg

I fotki tego z czego mam zamiar robić drużynę :)

Obrazek

Bestie (jednej macki muszę znaleźć), po lewej Plaguebearerzy a po prawej Putrifierzy

Obrazek

Obrazek

No i Nurglingi :) Gwiazdy będę rozkminiał jakie brać, jeśli oczywiście nie widzicie że gwiazdy Nurglowe mogą być przegięciem i zwiększyć Tier tej drużyny.

Czekam na Wasze komentarze i będę dawał updaty :)

P.S. - oczywiście będę też grał normalnymi drużynami tam gdzie nie będę mógł Nurglingami, planuję testować Skaveny (już nimi ruszyłem w lidze :) ), Amazonki i Chaos Dwarfy a gdzie będzie potrzebna pomalowana drużyna to Khemri będę ruszał.
EDIT: REBRANDING DRUŻYNY - "GKS ZGNILCE ZACZERNIE" ZAMIENIONO NA "GKS GNOJKI LUBACZÓW" :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: GKS Zgnilce Zaczernie

Post autor: Tomek Kos » 08 gru 2018, 22:32

To jest mega pomysł i z chęcią zagram z tobą przy pierwszej nadarzającej się okazji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Zgnilce Zaczernie

Post autor: Shawass » 08 gru 2018, 23:15

Tomek Kos pisze: 08 gru 2018, 22:32 To jest mega pomysł i z chęcią zagram z tobą przy pierwszej nadarzającej się okazji.
Planowałem z Tobą rewanż czymś potężniejszym :D Żart, jesteśmy ustawieni w takim razie :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: GKS Zgnilce Zaczernie

Post autor: R2-D2 » 08 gru 2018, 23:27

Milo slyszeć ze taka inicjatywa wyszła po stunty cup. Moze uda mi sie odpalic moje ogry w koncu i cos posparujemy :). Generalnie trzeba rozkrecic popularnosc fumbbl na naszym podworku :).
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: GKS Zgnilce Zaczernie

Post autor: Tomek Kos » 08 gru 2018, 23:32

Shawass pisze: 08 gru 2018, 23:15
Tomek Kos pisze: 08 gru 2018, 22:32 To jest mega pomysł i z chęcią zagram z tobą przy pierwszej nadarzającej się okazji.
Planowałem z Tobą rewanż czymś potężniejszym :D Żart, jesteśmy ustawieni w takim razie :)
Nic nie obiecam ale może w przyszłym roku rzucę ci rękawicę inną nieoficjalną stunty drużyną z fumbla. To jest modelarsko fantastycznie świeży temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Zgnilce Zaczernie

Post autor: Shawass » 13 gru 2018, 22:26

Dzyń dzyń dzyń, dzyń dzyń dzyń, dzwonią dzwonki POW!

Obrazek

Wczesny WIP pierwszej gwiazdy jaką chcę mieć w tym teamie :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Gnojki Lubaczów

Post autor: Shawass » 19 sty 2019, 22:25

Jest i logo :D

Obrazek

Mniej sportowe, ale mam co do niego parę pomysłów, no i na FUMBBLa pasuje.

Updaty będą, więc zostańta państwo z nami ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Gnojki Lubaczów

Post autor: Shawass » 10 lut 2019, 00:39

Tak jeszcze żeby było jasne że jestem walnięty :D Poniżej karty zawodników do Nurglingów:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Biorę chłopaków na Brick Bowl żeby pokazali co potrafią, bo póki co z meczu na Nufflach i Kuflach II nie pamiętam wiele :D Ale Oren pamiętał i o tym napisał.

Co prawda jeszcze nie pomalowani, ale malować ich będę w międzyczasie budując orków do 40k....
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Gnojki Lubaczów

Post autor: Shawass » 30 mar 2019, 10:22

Ok, parę newsów!

1) Pierwszy kwartał 2019 zakończony 25cioma meczami! Dzięki wszystkim, z którymi udało mi się zagrać, teraz widzę że wogóle możliwe jest zrobienie 100 meczy do końca roku :D

2) Powyższe modele (poza Tollym) znalazły nowego właściciela, [mention]2GUTTA[/mention], który mam nadzieję będzie zadowolony z obranej ścieżki kariery trenera Stunty :P

3) Drużyna Gnojków Lubaczów będzie teraz reprezentowana przez dawne Pętaki z Pappenheim ;) Komu pożyczałem moje "niziołki" ten wie co to za modele.

4) Bestie rzeźbie, foty będą jak skończę!

No i póki co wynik 8/7/10, nie jest NAJgorzej :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: GKS Gnojki Lubaczów

Post autor: Shawass » 15 kwie 2019, 12:01

Update z fotami :) Pętaki z Puppenheim narazie na nowych podstawkach a jeszcze je nieco podmaluję, reszta nówki:

Nurglingi:
Obrazek

Plaguebearery:
Obrazek

Putrifiery:
Obrazek

Bestie są w głębokim WIP, karty będę uaktualniał żeby pasowały do obecnych modeli.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzeszów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość