Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Blood Bowl Rzeszów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: R2-D2 » 20 kwie 2019, 10:20

Trochę tych projektów zespołów mam pozaczynanych a większość nieskończonych, ale jako że totalnie wkręciłem się w jaszczurkowy fluff przedstawiam wam moje Zielone Pytongi :D

Po raz pierwszy postawiłem sobie także nowe wyzwanie czyli rozegranie 30+ meczy jedną rasą. Do puli będą się liczyć mecze na stole i FUMBBL.

Dlaczego 30 meczy? Bo tyle powinienem spokojnie wyrobić do końca roku oraz po tej liczbie powinienem spokojnie stwierdzić czy Blood Bowlowe Lizardy to rasa dla mnie czy nie :) Jak wszystko pójdzie dobrze to postaram się rozegrać nawet więcej!

Poniżej zdjęcia zespołu. Pragnę dodać tylko że że nie jest to mój projekt ani też całkowicie moje malowanie. Kupiłem ten team od jednego z Rzeszowskich graczy. :)

Logo zespołu:

Obrazek

Saurusy oraz Krox (do zrobienia zostały podstawki i drobne detale do pomalowania)

Obrazek

Skinki ( są to staroedycyjne modele saurusów z przylepionymi ochraniaczami, tutaj akurat malowanie tego jednego skinka moje. Reszta czeka aż skończe dłubać nad Warheimem, na rekina pewnie się wyrobie)

Obrazek


Postaram się w tym wątku w miarę regularnie opisywać moje postępy z grania oraz wykańczania teamu :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: R2-D2 » 22 maja 2019, 21:22

Trochę mi to zajęło, mimo ze roboty nie było dużo ale w końcu skończyłem moje Lizardy którymi pojadę na Rekina :)W miedzy czasie skrobałem bandy do Warheim wiec i tak jest zadowolony że nie pomalowane na ostatni gwizdek xD

Co do wyzwania to idzie jak krew z nosa, ale do grudnia jeszcze daleko, na pewno na rekinie kilka gierek nabiję :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4343
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: Shawass » 23 maja 2019, 09:33

Zacnie :D Moż z czasem numerki jeszcze dasz? Na szmatkach skinków i na naramienninkach saurusów?
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: R2-D2 » 23 maja 2019, 12:19

Myślałem o tym :D ale lenistwo wygrało :D
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: R2-D2 » 24 maja 2019, 10:04

Mówił, Mówił i namówił foto z kalkulatora ale wszystkie Pytongi mają już numer :)

Obrazek

Co do wyzwania to mam jedną gierkę więcej, trenowałem razem z [mention]Shawass[/mention] na zasadach WC do Rekina. Zremisowałem 2:2 z jego Amazonkami. Co do samej gry to 1 połowa z tego co pamiętam skończyła się 2:0 i przewaga cas 3:0 dla mnie można powiedzieć że byłem już prawie pewny zwycięstwa. Natomiast drga część spotkania to festiwal posyłania moich saurusów na KO, a chłopaki tak zapatrzyli się na cycuszki że nie chcieli wracać na boisko. Mimo wszystko różnice zrobiła Karrla von Kill która kładła piłke 2 razy na lini TD.
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: R2-D2 » 10 cze 2019, 12:25

No to pierwszy turniej na którym grałem jaszczurkami za mną. Nie będę tutaj za bardzo się rozpisywał o meczach i jakie błędy w których popełniłem ale swoją grę oceniam bardzo na plus a samo granie Lizardami bardzo mi podeszło.

"W duszy jestem zimnokrwistym skurwysynem" - xD

Na turnieju podejmowałem 2x Humans, 2 x Chaos i raz Bretonia, tak że trafiłem na bardzo fajne paringi.

Lizardy 0 - 2 Humans [mention]bor667[/mention] - zdecydowanie mój najgorszy mecz, bor w pierwszej połowie zlał mi pół teamu, musiałem potem dużo ryzykować, dlatego też było dużo turlania a jak i dużo turlania to zdarzały się babole w kościach z których Bor bardzo chętnie korzystał :)

Lizardy 1 - 0 Chaos Kędzi - Mój najtrudniejszy i najdłuższy mecz na tym turnieju, posiadania piłki zmieniały się w nim wielokrotnie. Generalnie myślę że wygrałem bo miałem odrobinę więcej szczęścia i udało mi się przyłożyć zdaje się na turę przed końcem. Zużyłem w tym meczu 1 RR co ciekawe :)

Lizardy 0 - 1 Humans [mention]rover[/mention] Trochę stresu było przed tym meczem, ale myślę że generalnie dałem w nim radę. Była duża szansa na remis, jednak w ważnym momencie wykrzaczył się Krox (dostał stuna tam gdzie powinien stać z Tailem) i cały misterny plan w pizdu :D

Dzień Drugi turnieju zdecydowanie dużo lepszy :)

Lizardy 1 - 0 Bretonia (nie pamiętam ksywki trenera niestety ;( ) Grałem naprzeciwko Bretki z Karlą i 2 blitzerami. Od początku moje Saurusy przebijały pancerze i posyłali Bretończyków do spania, więc sytuacją była dość opanowana. Co prawda przejąłem piłkę w nie swoim drive po szczęśliwym scaterku wpychając jednego z zawodników bretoni na lezącą piłkę. Potem to już tylko klatka bronienie wyniku i rolowanie się po obitej bretce :)

Lizardy 2 - 1 [mention]Kostek[/mention] Bardzo ciekawie zbudowany Chaos kostka z dwoma zawodnikami z dodatkowymi rękami. Kolejny mecz w którym uważam że dobrze broniłem i pozycjonowałem swoich zawodników oraz screenowałem mojego Ball Carriera. Kości też pomogły, pancerze pękały (w 2 turze zdjąłem tacklera) więc była duża szansa na 3-1 jednak jak to w BB bywa 1 na 1 na finalnym GFI ( dodam tylko że podczas śnieżycy)

Wszystkim trenerom z którymi grałem dziękuję za mecz, było zajebiście i grało się z wami świetnie panowie :) Poniżej kilka fot z turnieju :)

Zrobiliśmy z chłopakami z Rzeszowa 8 miejsce z czego jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni ! [mention]Shawass[/mention] [mention]Yuuki[/mention]

Sam turniej Rewelacyjny ! [mention]KapitanStokczan[/mention] kawał dobrej roboty !!!

Link do albumu z zdjęciami z planszy: https://imgur.com/a/jYPLwHg

Obrazek
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: rover » 10 cze 2019, 17:29

m6k3 pisze: 10 cze 2019, 12:25 Była duża szansa na remis, jednak w ważnym momencie wykrzaczył się Krox (dostał stuna tam gdzie powinien stać z Tailem) i cały misterny plan w pizdu :D
To jak wspominasz, ze przewrocilem Kroxa, dzieki czemu przyscorowalem, to wypada tez wspomniec, ze wczesniej rzucilem 2x1 na GFI na linii TD z pilka :P
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: bor667 » 10 cze 2019, 18:42

nie zwalaj na mnie wszystkiego... sam sobie dwóch na gfi zabiłeś ;)

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: Green Pythons Horyniec - [Wyzwanie 30 gier]

Post autor: R2-D2 » 10 cze 2019, 20:56

rover pisze: 10 cze 2019, 17:29
m6k3 pisze: 10 cze 2019, 12:25 Była duża szansa na remis, jednak w ważnym momencie wykrzaczył się Krox (dostał stuna tam gdzie powinien stać z Tailem) i cały misterny plan w pizdu :D
To jak wspominasz, ze przewrocilem Kroxa, dzieki czemu przyscorowalem, to wypada tez wspomniec, ze wczesniej rzucilem 2x1 na GFI na linii TD z pilka :P
O przyznam szczerze że o tym zapomniałem :D no ale tak dokładnie było klasyka :) Nuffle mi to oddał potem w grze z Kostkiem

[mention]bor667[/mention] hehe to były eleganckie 12 xd
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rzeszów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości