gra a początkujący

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
ODPOWIEDZ
luki89pl
podawacz piłek
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2015, 12:47

gra a początkujący

Post autor: luki89pl » 28 gru 2015, 12:49

Witam
Właśnie właśnie zakupiłem grę i zastanawiam się nad wypakowaniem. Jak wygląda sprawa z totalnymi noobami w multi oraz samym multi bo obawiam się że będzie martwy po paru miesiącach;(. Czy ktoś ewentualnie mógł mnie podszkolić ?

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: gra a początkujący

Post autor: Nimar » 28 gru 2015, 13:21

Jeżeli jesteś totalnym nobem to musisz się liczyć z tym, że na początku możesz dostawać trochę po dupie. Tej gry trzeba się nauczyć. Co do poziomu graczy w BB2 to w tej chwili jest różnie trafiają się słabsi, trafiają się też tacy po których widać, że ograli się w tą grę. Mało ras powoduje też to, że większość ludzi gra łatwiejszymi teamami czyli krasnoludy, orki lub Chaos. Co do tego czy multi umrze to wątpię. W BB1 już jest na rynku X lat i ludzie dalej w nią grają. Jak tylko dodadzą brakujące rasy to wydaje mi się, że sporo osób przesiądzie się na stałe z bb1 na bb2.A jeżeli chodzi o naukę to najlepiej zapisz drużynę do naszej Polish Open League, napisz na forum, że chcesz pograć to na pewno ktoś się zgłosi. Sam mogę ci pokazać podstawy, tylko obawiam się, że więcej wolnego czasu będę miał po nowym roku.

Polecam ci również pooglądać kanał youtube tego gościa https://www.youtube.com/user/cKnoor Po kilku meczach które obejrzysz zauważysz/wychwycisz dobre nawyki gry w BB:)
nick steam: Nimar

luki89pl
podawacz piłek
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2015, 12:47

Re: gra a początkujący

Post autor: luki89pl » 28 gru 2015, 13:44

Nimar pisze:Jeżeli jesteś totalnym nobem to musisz się liczyć z tym, że na początku możesz dostawać trochę po dupie. Tej gry trzeba się nauczyć. Co do poziomu graczy w BB2 to w tej chwili jest różnie trafiają się słabsi, trafiają się też tacy po których widać, że ograli się w tą grę. Mało ras powoduje też to, że większość ludzi gra łatwiejszymi teamami czyli krasnoludy, orki lub Chaos. Co do tego czy multi umrze to wątpię. W BB1 już jest na rynku X lat i ludzie dalej w nią grają. Jak tylko dodadzą brakujące rasy to wydaje mi się, że sporo osób przesiądzie się na stałe z bb1 na bb2.A jeżeli chodzi o naukę to najlepiej zapisz drużynę do naszej Polish Open League, napisz na forum, że chcesz pograć to na pewno ktoś się zgłosi. Sam mogę ci pokazać podstawy, tylko obawiam się, że więcej wolnego czasu będę miał po nowym roku.

Polecam ci również pooglądać kanał youtube tego gościa https://www.youtube.com/user/cKnoor Po kilku meczach które obejrzysz zauważysz/wychwycisz dobre nawyki gry w BB:)
Ok a czy warto ją zakupić za 45 zl plus te 2 dlc za free nast roku czy poczekać pół roku i kupić taniej z jakimś pakietem

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: gra a początkujący

Post autor: Nimar » 28 gru 2015, 13:56

No moim zdaniem warto, bo gram w to dużo;) Po za tym jak teraz kupisz to 4 zapowiedziane rasy dostaniesz za darmochę.
nick steam: Nimar

luki89pl
podawacz piłek
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2015, 12:47

Re: gra a początkujący

Post autor: luki89pl » 28 gru 2015, 14:23

Dzięki za odpowiedź

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: gra a początkujący

Post autor: Perihelion » 28 gru 2015, 17:20

Dwie sprawy pozwolę sobie dodać:

Witaj na forum ale to nie o tym chciałem pisać :D

1. poczytaj instrukcję do gry jest na stronie producenta, są tam opisane podstawy i nie tylko. Aby zrobumieć tą grę trzeba się z tym obowiązkowo zapoznać, BB to nie Quake ani jakaś Civilizacja. Tuaj panują specyficzne reguły gry.

2. u ruskich możesz kupić za 20 zika, jak ci cyrylica nie przeszkadza (a da się to obejść)

:P

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10594
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: gra a początkujący

Post autor: leon » 31 gru 2015, 10:19

a na fumbbl (java i piksele) mozna zagrac za darmo :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość