Co bedzie kontunuowane i kiedy

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: Inkq » 15 sie 2018, 08:40

PLBB
Swiss z połączonym dębowym

Drużynówka



Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: Smollar » 15 sie 2018, 12:27

I ja przy adminowaniu np. Dębowego/Swissa mogę również pomóc, jak dotychczas.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4377
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: bukszpan » 17 sie 2018, 11:50

Po przeczytaniu postów tutaj i chwili zastanowienia się, oto moje propozycje co do dalszych rozgrywek.
Byłbym jednak za tym, aby swiss i dębowy pozostały dalej w takiej mniej więcej formule jak są teraz. Ewentualne zmiany to raczej tylko inne turniejowe zasady tworzenia drużyn w swissie, i zmiana początkowego TV w dębowym. Choć jak na razie 1250 moim zdaniem sprawdziło sie. Zespoły nie były jeszcze strasznie przegięte, a można już było ciekawie pokombinować.
Oczywiście te zawody trwałyby gdyby się zbierało minimum 8-10 chętnych na sezon.

Co do eliminacji do Ligi mistrzów to powinny być to jednak osobne zawody. Graliby tam tylko ci którzy sa zdecydowani potem naa LM. Nie bylo by takich sytuacji jak teraz z łapaniem chętnych w ostatniej chwili.
Awans do LM mieliby na ten przykład pierwszy z PLBB i pierwszy z Eliminacji LM. Gdyby nikt z pierwszej trójki z PLBB nie chciał grać, to wtedy 2 miejsce z Eliminacji dawałoby prawo do gry w LM.

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: Smollar » 17 sie 2018, 12:08

O, azaliż słusznie prawicie, mości bukszpanie.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3082
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: Pieta » 17 sie 2018, 12:18

Problem z LM wynikł, według mnie, tylko z jednego powodu. Nabór został ogłoszony zbyt późno, kiedy wszystkie ligi były zaawansowane i zmierzały ku końcowi. Było oczywiste, że będzie zamieszanie przy premierowym sezonie. Domyślnie na drugi ma to już lepiej działać.

Proponuję dokończyć Swissa do 15 grudnia i z niego brać kolejnych chętnych. Natomiast dedykowany turniej LM zrobić dopiero na jej 3 sezon (1 maja 2019) o ile ta LM będzie jeszcze sensownie funkcjonować.

Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: doktorfff » 24 sie 2018, 11:45

Inkq pisze: 14 sie 2018, 13:25 Myślę że propozycja jest warta rozważenia, można by użyć kalendarz a Google :)

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
Hell'o
Piszę a propo terminarza meczowego dla nas.
Znalazłem taka apkę na koma lub kompa :
https://timetreeapp.com
Jeżeli jest ktoś chętny żeby to przetestować jak działa to dajcie znać. Mam już zainstalowany na komie (na razie bez towrzenia konta - opcja nie obowiązkowa na komórce - na kompie żeby odpalić trzeba być zalogowanym) to podeślę linka, aby dana osoba która sobie to zainstaluje mogła dopisać się do korzystania z kalendarza.
Kalendarz w języku angielskim, jest kilka dodatkowych języków jakby English nie odpowiadał :D .
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: Nimar » 24 sie 2018, 12:27

doktorfff pisze: 24 sie 2018, 11:45
Inkq pisze: 14 sie 2018, 13:25 Myślę że propozycja jest warta rozważenia, można by użyć kalendarz a Google :)

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
Hell'o
Piszę a propo terminarza meczowego dla nas.
Znalazłem taka apkę na koma lub kompa :
https://timetreeapp.com
Jeżeli jest ktoś chętny żeby to przetestować jak działa to dajcie znać. Mam już zainstalowany na komie (na razie bez towrzenia konta - opcja nie obowiązkowa na komórce - na kompie żeby odpalić trzeba być zalogowanym) to podeślę linka, aby dana osoba która sobie to zainstaluje mogła dopisać się do korzystania z kalendarza.
Kalendarz w języku angielskim, jest kilka dodatkowych języków jakby English nie odpowiadał :D .
Wiesz to całkiem spoko pomysł, tylko jak znam życie na tyle osób które tutaj mamy znajdzie się z 5 którzy stwierdzą, że tego nie zainstalują bo ściga ich rząd USA. Kolejnych 5 nie zainstaluje bo wirusy, 3 nie będzie potrafiło, 2 powie, że kiedyś to było lepiej i nie zainstalują, no i z 7 takich którzy powiedzą, że bo "nie i ..uj". Jak by coś takiego wprowadzić to fajnie jak by było tutaj na forum w jakimś miejscu, ewentualnie na stronie www.

Ty mi Doktor lepiej powiedz czy wy z Lyskie zagracie mecz w PLBB w tym stuleciu czy mam wam lądować remis z palca?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: doktorfff » 24 sie 2018, 13:35

Przecież napisałem żeby mu wpisać wygraną. O_o.
doktorfff pisze: 13 sie 2018, 18:53
doktorfff pisze: 13 sie 2018, 16:16
Lyskie pisze: 13 sie 2018, 13:5823 to dla mnie za pozno. Moze ci sie uda godzine wczesniej.moge zaczac max 22.
Istnieje o dziwo taka możliwość, będę wiedział około 20. Dam Ci znać. Ponieważ czekam na info od mechanika czy uda mi się odebrać dzisiaj samochód. Jeżeli tak to dopiero będę o 23 w domu. Jeżeli nie to będę ok 22 i możemy wtedy zagrać
:twisted: :twisted: :twisted:
Niestety muszę odebrać samochód. Także będę dopiero o 23 dostępny.
Drodzy admini wpiszcie Lyskiemu wygraną.
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: Elkołak » 24 sie 2018, 13:40

Na uj mi to :lol:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Co bedzie kontunuowane i kiedy

Post autor: Vincent » 24 sie 2018, 14:08

Może jakiś add-on do forum z takim kalendarzem?

Choć pytanie jeszcze do czego konkretnie miałoby to służyć. Jeśli tylko do wpisania kiedy rozgrywki się kończą i zaczynają, to na niewiele się to zda. Żeby to miało większy sens, musiałoby to pełnić bardziej funkcję ankiety, zeby głosować kto w jakich planowanych rozgrywkach chciałby wziąć udział.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość