Nieobecności

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4373
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Nieobecności

Post autor: bukszpan » 02 wrz 2019, 17:40

Inkq pisze: 02 wrz 2019, 17:38
Vincent pisze: 29 sie 2019, 09:49 Inkq ktoś konkretny ma ogarniać D1 i D2 w PLBB? Czy wszyscy po trochu?
Prosze ogarnij D1 I D2

@bukszpan ogarniesz Gupe B debowego?
Jasne.

Awatar użytkownika
Xsaw
liniowy
Posty: 875
Rejestracja: 05 wrz 2017, 20:15

Re: Nieobecności

Post autor: Xsaw » 04 wrz 2019, 13:21

Hej, u mnie jest problem z PCtem, a innego sprzętu do gry nie mam, aktualnie jestem w PLBB2 w drugiej dywizji, Dębowym grupa A oraz Lidze Shallyi, bardzo możliwe że w tych dwóch pierwszych będę musiał pooddawać mecze walkoverem z przyczyn technicznych, w Lidze Shalleyi terminy są dość długie więc chyba przed końcem kolejki uda mi się ogarnąć sprzęt.

Poza tym w dniach 6-9 oraz 12-22 września jestem wyjechany na urlopie.

Awatar użytkownika
doktorfff
star player
Posty: 1835
Rejestracja: 26 paź 2016, 19:04
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Nieobecności

Post autor: doktorfff » 05 kwie 2020, 20:41

Hell'o wszystkim nie wiem gdzie to napisać, dlatego też myślę że ten dział będzie O.K.
Nadeszła wiekopomna chwila, gdzie skończyła się moja cierpliwość do BB. Szalę goryczy przelało moje spotkanie z Hornem, które odbyło się w piątek. Nie wytrzymałem i poleciało kilka mocnych słów. Nie dziwię się Hornowi, że już ma dość słuchania narzekań jak to komu nie idzie i jaki BB jest do dupy. Dlatego też nie mam zamiaru więcej nikomu narzekać i kończę moją przygodę BB w wersji komputerowej.
We wszystkich ligach w których biorę udział oddaję walkowera. Nie chcę zrobić tak jak niektórzy robią i po prostu przestać pisać na forum.
Może kiedyś zagram w figurki, ale nie obiecuję. Plan był jechać z Abulafią i bukszpanem na drużynowe zawody, ale chyba się nie odbędą z oczywistych powodów.
Mam nadzieję że bardzo nie będziecie klnęli na moją rezygnację, a niektórym wręcz pojawi się uśmiech na twarzy.
Pozdrawiam, życzę wszystkim 1 i czach.
:twisted: :twisted: :twisted:
Do ewentualnego zobaczenia
Steam : doktorfff; konto steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198318843406/
Nuffle mnie nienawidzi
:evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Nieobecności

Post autor: Elkołak » 28 gru 2020, 17:17

Kończę z Blood bowl w wersji elektronicznej. Od pewnego czasu gra przestała mnie bawić a jak robić coś na siłę...wiadomo. Do tego doszły problemy ze steamem cały czas mam komunikaty ze pliki nie są zsynchronizowane z chmurą, gra została uruchomiona na innym komputerze??? i coś z plikami się dzieje, a to nieosiagalna lista znajomych, mam wersję Polską a od jakiegoś czasu w czasie odpalania gry wszystko po angielsku itp. Mam dobry Internet a podczas gry mieli ze turę gramy 10 minut. Może wina wiekowego laptopa którego mam tylko do BB. Decyzja przyspieszona tez BB3 którego nie zamierzam kupować. Bardzo przepraszam wszystkich za to że nie dokończę turniejów w których brałem udział opuscilem je a drużyny skasowalem.
Dziękuję wszystkim co przyczynili się do organizacji i ogarniania tego bajzlu. Trenerom za super mecze! Dzięki za wszystko i do zobaczenia przy stole!
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10527
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nieobecności

Post autor: leon » 28 gru 2020, 17:55

wielka szkoda Elko. bedzie Cie brakowalo przy kompie. oby jak najszybciej do zobaczenia na żywo
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Nieobecności

Post autor: Vincent » 29 gru 2020, 10:06

Zrobisz przerwę i wróć do BB3 :) Czasem ze steamem tak jest. Zwykle reinstalacja gry pomaga. A wersja angielska, to tak jest że jak właśnie jakieś pliki próbują się zsynchronizować bo coś nie idzie, to przestawia się na domyślną wersję czyli angielską.
Być może reinstal by też pomógł na to przerywanie.
Mnie kiedyś przerywało tak, ale okazało się, że to była kwestia mojego internetu. Miałem zaniki internetu na ułamki sekund, które nigdzie indziej nie były odczuwalne, a jedynie BB sobie z tym nie radził i od razu zrywał połączenie.

Jeśli zdania nie zmienisz, to dzięki za wspólne mecze, niestety z tego co kojarzę to zwykle mieliśmy takie gdzie albo Ty mnie miażdzyłeś albo ja Ciebie. Nuffle raczej nam nie pozwalał grać wyrównanych spotkań :)

Do zobaczenia kiedyś przy stole.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość