Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: 2GUTTA » 07 lip 2020, 09:58

grzeczne chlopaki

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Vincent » 12 lip 2020, 23:04

Udało się wygrać mecz z Elyodem, choć zaczynając nawet nie dawałem sobie remisu tutaj.
Gość ma 2700 meczy w BB2, a gra nie tylko tutaj. Amazonkami nie tak dużo bo 116 ale za to ponad 70% winrate. Ja przy swoich 350 meczach i marnym dorobkiem figurkowym/fumbblowym mam przy nim nikłe doświadczenie.

W pierwszych dwóch turach już mi pokazał co znaczy dobre pozycjonowanie przy zwykłej grze na środku boiska.
Chciałem mu wyeliminować blitzerke z guardem, faulowałem dwa razy ale niestety 2x stun i mój wyleciał. Potem mój wyleciał na KO a u niego pancerze trzymały.
Musiałem więc przerzucić piłkę na jego połowę, wytrzymać ile się da i przykładać niestety bo sytuacja nie wyglądała dobrze. 1rr1 pogrzebał moje szanse na atak, piłka upadła, on ją złapał.. szczęście w nieszczęściu że w 7 turze na dodgu on też rzucił 1rr1 i nie miał nikogo w zasięgu więc do przerwy 0:0.

Drugą połowę zaczynałem 10v11 ale już na początku mój zszedł więc 9v11. Wiedziałem że on mając roxy i 4 guardy może się bawić ze mną. Postanowiłem więc od samego początku nałożyć na niego mocną presję ponieważ pasywną grą wiele bym nie ugrał. Presja doprowadziła do tego, że w 12 turze on wciąż był daleko na swojej połowie, musiał zbudować klatkę obok linii i postanowiłem wejść do klatki strip ballerem. To się udało, piłka wypadła na aut i dobrze została wrzucona na boisko. Ja ją podniosłem i uciekłem. W 14 turze przyłożyłem na 1:0.

On miał 2 tury, niestety dostał na kick offie RR bo gdyby nie to by już wcześniej sfailował, ale ja nie mając wielu zawodników nie mogłem go dobrze pokryć. Postanowiłem w miarę odciąć od gry Roxy, był zmuszony podać i potem zrobić handoffa. Ostatni hand off całe szczęście mu nie wyszedł.

Kończę więc turniej z indywidualnym wynikiem 3-2-0 z czego jestem bardzo szczęśliwy. Trzymam kciuki za chłopaków abyśmy drużynowo też bez porażki zakończyli.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Vincent » 20 lip 2020, 13:24

Ostatnia kolejka została zremisowana.

Zakończyliśmy na 15 miejscu z chyba 64 drużyn. Cieszy fakt, że drużynowo nie przegraliśmy ani jednej kolejki, tie breakery też mieliśmy dobre bo wśród drużyn z tą samą ilością punktów zajęliśmy 2 miejsce z 12 (pierwszy tie breakerem są punkty indywidualne, więc jest dobrze). Ogólnie turniej bardzo polecam jak będzie miał kolejne edycje.

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5820
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Inkq » 20 lip 2020, 16:42

Vincent pisze: 20 lip 2020, 13:24 Ostatnia kolejka została zremisowana.

Zakończyliśmy na 15 miejscu z chyba 64 drużyn. Cieszy fakt, że drużynowo nie przegraliśmy ani jednej kolejki, tie breakery też mieliśmy dobre bo wśród drużyn z tą samą ilością punktów zajęliśmy 2 miejsce z 12 (pierwszy tie breakerem są punkty indywidualne, więc jest dobrze). Ogólnie turniej bardzo polecam jak będzie miał kolejne edycje.
Gratulacje, kolwjny turniej bedzie organizowany pod patronatem NAFu.

My wyladujemy w top 10.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości