Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Vincent » 24 maja 2020, 09:32

Ja teraz na WE. Rozpiska z drzewem, strip i tackle na WE, dodge na liniowych + leader na throwerze. Niestety jestem bez tackla, ale strip ball jest.

W poprzedni meczu mimo, że przeciwnik nie miał sure handa, to strip ball mi się nie przydał, a tackle byłby dużo lepszy. Zobaczymy jak teraz... może chociaż po tym turnieju będę miał odpowiedź na to, który skill wolę :)

Awatar użytkownika
Global
rezerwowy
Posty: 498
Rejestracja: 01 lut 2019, 12:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Global » 24 maja 2020, 12:24

Ja tym razem gram na undedy, roster przeciwnika poniżej.

https://imgur.com/ykMOERv

Dla mnie niestety granie vs unded jest dosyć problematyczne, mam przeciwko tej drużynie słaby bilans. Zobaczymy, trzeba być dobrej myśli i grać swoje.

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: 2GUTTA » 27 maja 2020, 12:15

global gra dzis o 21 ja o 2130 z noorglami

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Vincent » 29 maja 2020, 22:51

U nas zespołowo drugi remis.
Tym razem 2GUTTA zremisował, DrGlobbtor przegrał, choć gdyby nie misclick to byłby remis, a mi się udało wygrać 3:2 z WE.

Udało mi się zmusić przeciwnika do przyłożenia w 4-5 turze, co dało mi wystarczająco dużo czasu na doprowadzenie do remisu do przerwy.
Po przerwie dostałem bardzo bliski kick i zaczął padać deszcz. Tego deszczu się przestraszyłem, tym bardziej że WE ze strip ballem, więc jak mi wybiją piłkę to mogę już nie podnieść.
Biorąc to pod uwagę i to że w obronie wywierałem dosyć skutecznie na nim presję, to postanowiłem szybko przyłożyć i również zmusić go do przyłożenia. Bałem się że 8 tur nie uciągnę, a zostawiając mu 3-4 tury, on zremisuje.
Więc przyłożyłem w 10 turze (musiałem sobie dwukrotnie piłkę podawać co było trochę ryzykowne).

Potem zdecydowałem się na bliski kick (mając na uwadze wcześniejsze + mając szansę na blitza). Wypadł mi szczęśliwie blitz. Nie mogłem dobrej klatki zrobić, więc chwilę później piłkę straciłem, ale to wystarczyło do dużej presji na jego połowię. Piłka leżała na ziemi, deszcz nie ułatwiał. Z każdą turą miałem coraz lepszą sytuację, lepiej pozycyjnie i zbliżałem się do akcji na 3:1, wtedy on niestety bez rr zrobił mi 1d, POW, wepchnął mnie na piłkę, a ona idealnie się odbijła od mojego leżącego zawodnika i jego catcher stojący wcześniej 2 pola od piłki złapał ją na 5+. Szybko mi uciekł, ale z całych sił go goniłem. W 15 wyszło mi 2+2+2+ i 4+(z rr) i go powaliłem. To nic nie dało, bo jemu z kolei wyszło 2+2+2+2+(z rr) i 4+ bez rr. Została mi jednoturówka, ale bez rr i w deszczu nie widziałem tego.
Wypadł riot. Drugi raz kick off event mi bardzo pomaga. On miał odsłoniętą połowę boiska, więc tam wszystkich przerzuciłem, wystarczyło 3+2+ z rr i już byłem poza jego zasięgiem. W 16 turze musiałem ponownie 3+ z rr zrobić, ale się udało i wygrana 3:2.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Vincent » 09 cze 2020, 08:42

Następna kolejka.

Udało mi się wygrać vs DE.
Przeciwnik nie grał źle, wiedział co robić ale też nie zaskoczył czymś super.
Pierwsza połowa to moja piłka gdzie staliśmy na środku boiska i oddawaliśmy sobie blitz za blitz do 6 tury. Ja miałem lepszy początek bo zdjąłem mu dwóch zawodników, ale pod koniec połowy to jednak on grał w przewadze.
Niestety mój atak nie był najlepiej przygotowany i musiałem wykonać push na 2d i kilka rzutów 2+. Niestety 2d się nie powiodło z rerollem i 0:0 do przerwy.

Na drugą połowę wychodziłem ze stratą zawodnika - blitzera, co bolało najbardziej.
Przez 2 tury nakładałem dość sporą presję na niego, co spowodowało że musiał ustawić luźną klatkę. Wtedy strip ballem wbiegłem na 4+ ale dump offem podał ją na 3+ i złapał na 4+ do blitzera. Blitzer w następnej turze zdołał uciec, ale na dodgu go powaliłem na 2d przy okazji kontuzjując.
Przeciwnik robiąc 3+2+ dodge powalił mojego zawodnika i przejął piłkę, był jednak 1 pole poza zasięgiem TD.
Potem ja znów swoim strip ballem mu ją wytrąciłem, piłka zbouncowała do mojego blitzera. Całe szczęście on go nie powalił a side step pomógł mi się ustawić.
Następna tura to transfer piłki z mojego endzone pod endzone przeciwnika. Wymusiłem na nim ciężką decyzję, mógł zrobić albo 1d na 33% powalenia + rr, albo 2+2+ żeby zrobić 2d. Pierwsze 2+ zakończyło się u niego 1rr1 i spokojnie w 16 turze przyłożyłem.

Indywidualnie na razie 2 zwycięstwa i remis, więc nie jest źle. Drużynowo też na razie bez porażki i oby teraz wina zaliczyć i pniemy się w górę tabeli :D

Awatar użytkownika
Global
rezerwowy
Posty: 498
Rejestracja: 01 lut 2019, 12:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Global » 13 cze 2020, 22:30

Mecz gram w poniedziałek o 20, nurgle. Przeciwnik doświadczony i z dobrym bilansem.

Awatar użytkownika
Global
rezerwowy
Posty: 498
Rejestracja: 01 lut 2019, 12:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Global » 16 cze 2020, 00:17

Wygrałem z nurglami 2:1 co daje nam wina.
Poszliśmy na wymianę ciosów w zwarciu i av9 orków wytrzymało, w przeciwieństwie do pancerzy przeciwnika.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: Vincent » 30 cze 2020, 22:54

My kolejną rundę remisowo. Wszyscy zremisowali 1:1.

Także drużynowo mamy 1-3-0. Zajmujemy 21 miejsce z 64 drużyn. Teoretycznie jak wygramy ostatni mecz to pewnie nawet w okolicach top10 możemy być, także walczymy do końca :) a cel minimum, to żebyśmy pozostali niepokonani do końca, to też będzie fajna rzecz.

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: 2GUTTA » 07 lip 2020, 09:23

ostatni mecz mamy z kfoged, woofbarkiem i eloydem wiec pozdrawiam

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Spike Euro Bowl - 2GUTTA/DrGlobbtor/Vincent

Post autor: leon » 07 lip 2020, 09:55

my gramy z waszymi ostatnimi przeciwnikami.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość