BloodBowl II ??

Rozmowy ogólne o Blood Bowl II
Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: BloodBowl II ??

Post autor: zgnity » 10 paź 2013, 21:48

Z tego co pamiętam to zapowiedz modularnego stadionu tyczyła się kampanii gdzie mieliśmy się zająć legendą ludzkiego BB :P
W multi wydaję mi się że nie będzie to aż rozwinięte bo wymagało by dużego transferu przed meczem - tym bardziej że jeśli będzie tak w multi to śmierdzi to już micro-płatnościami XD
Co do grafiki dużo nie widać a to co widać mnie jakoś nie powaliło na kolana.
Jeśli będzie customalizacja zawodników oraz np tych stadionów to fajnie.
Ale poczekamy zobaczymy.

Oni zawsze dużo obiecywali a sami wiemy jak jest :]
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Nimar » 10 paź 2013, 23:03

Mi graficznie odpowiada. Jak by porobili fajne, najazdy kamer, powtórki takie dynamiczne to bym był zachwycony. Szczególnie jak animacje powaleń by były ładne, różne. Pomysł z najazdami mogli by zaczerpnąć z nowego x-coma, tam własnie jak np. żołnierz zabija ufoka albo np. biegnie to kamera dynamicznie wchodzi za plecy. Na pewno ludzie ze starszymi kompami bedą mieli problem.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: BloodBowl II ??

Post autor: zgnity » 11 paź 2013, 07:37

Ja bym wolał dość dużą modularność i modowalność nowej odsłony.
Tzn ja bym chciał mieć możliwość przystosowania zawodnika pod moją modłę i możliwość zmiany w trakcie rozgrywki.
A mianowicie chciał bym móc dobrać odpowiednie opancerzenie itd itp do zawodnika nadać mu imię itd , a jak się rozwinie to mieć możliwość zmiany wyglądu ale bym to ja wybierał , i chodzi mi też o to bym miał wybór z pośród wielu wzorów np naramienników i możliwość dogrywania własnych bez zastępowania starych. U przeciwnika może wybrać dowolny wzór z tych które on ma , ale niech u mnie wyświetla mojego zawodnika tak jak ja chcę. Przez to można by fajnie odzwierciedlać rolę lub historię zawodnika , np ktoś z 3 Niggling Injury mógłby być ubrany bardziej stosownie XD
Obecnie jest tak że np podoba mi się zawodnik w Chełmie 1 , Pancerzu 2 , Butach 3 , i Rękawicach 2 .. nie do osiągnięcia :P
Wiem że pachnie to trochę Simsami ale jestem pewny że wielu osobą by takie coś się spodobało.
Tzn tyle jeśli chodzi o mój "Wish list" związany z Graficznym aspektem gry :]

Powtórki i action-replaye spisują się na Singlu , na Multi gdy gra ma być szybka i wkurzał bym się jak przeciwnik każdą akcję by oglądał w action-replayu a przez to wydłużał grę :]

Choć i tak zastanawiam się jak będzie sprawa wyglądała w aspekcie BUG Free oraz ile z CRP zaimplementują :P Bez kart przeżyję ale gwiazdy tym razem mogły by być wszystkie XD
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Domingo » 11 paź 2013, 09:41

Mam mieszane wrażenia po obejrzeniu tych screenów. Niby grafika ładniejsza ale ja lubię bardziej taką "rysunkową", wtedy i wymagania nie są potrzebne duże (przykład: WoW).
Bardziej mi zależy na tym co zgnitemu, zwłaszcza możliwość zmieniania imion po zrobieniu drużyny. Dużo więcej frajdy miałbym z nadawania przydomków postaciom w zależności od tego jak się potoczyła ich kariera.
Z takich pierdół to jeszcze mogliby dać możliwość wybrania dwóch kolorów drużyny a nie tylko jednego.
I tak najważniejsze to żeby nie namieszali w zasadach i żeby gra poszła na moim kompie :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Nimar » 11 paź 2013, 10:58

Nie no jak namieszają w zasadach to fani orginalnej wersji ich zjedzą :P No zobaczymy co będzie dalej, mają niby teraz to promować to się powoli okaże. Tak w ogóle to ciekawe kiedy podadzą datę premiery.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Perihelion » 11 paź 2013, 12:15

Mogli by zrobić jakiś upgrade dla posiadaczy wcześniejszych wersji gry. Przecież niektórzy mają już aż 3 zakupione licencje (1 , LE, CE)
Poza tym jak powyłącza się wszystkie efekty w opcjach graficznych gry, to pewnie będzie wyglądała jak dotychczas (aktualnie wszystko na maxa a w BB2 wszystko na min).
Już nawet mogli by zostawić bugi i starą szatę graficzną, byle by umożliwili stosowanie w ligach prywatnych „domowych zasad” rozgrywki. I jakieś narzędzie do ich tworzenia, oraz możliwość tworzenia własnych ras itd.

Własne logo drużyny to by było to.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Domingo » 15 lis 2013, 12:18

Nowe screeny
Obrazek
Obrazek
Co z dogoutami?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Lyskie » 15 lis 2013, 12:35

Co z dogoutami?
W parkingu podziemnym :D .

Nie wiem czy te trybuny będą widoczne przy kamerze z góry, a jak już będą to czy nie będą przeszkadzać i rozpraszać. Widzę, że nie idą w kierunku różnorodności zawodników, znowu wszyscy na jedno kopyto. Mimo wszystko by się przydało, żeby ich można było tworzyć po swojemu i odróżniać na boisku.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Perihelion » 15 lis 2013, 12:59

Ludzie jacyś tacy zgarbieni, wyglądają jak ghoule. A dogouty pewnie będą po bokach, sporo tam miejsca i widać jakby nie dokończony jeszcze ten stadion. Swoją drogą po co takie wielkie trybuny zrobili ? W sumie to niewiele widać na tych screenach, nawet menu bocznego nie ma. Widać że to jakaś wstępna faza projektu jeszcze.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2013, 13:06 przez Perihelion, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BloodBowl II ??

Post autor: Nimar » 15 lis 2013, 13:00

Ładnie to wygląda. Chciałbym żeby pokazali screena z widoku jaki będzie podczas gry. Najlepiej jak by pokazali z 10 min gameplaya. No i własnie postacie same klony. Też liczę na to, że będzie większa możliwość zmian.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości