Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Miszmasz drużyn odrzuconych i testowych
Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5818
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Inkq » 26 paź 2017, 22:33

O 22 tak, jak tylko wiem wczesniej to dam rade sobie zorganizowac czas.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Smollar » 26 paź 2017, 22:50

Inkq pisze:O 22 tak, jak tylko wiem wczesniej to dam rade sobie zorganizowac czas.
No to jesteśmy umówieni :twisted:
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Pegaz
rezerwowy
Posty: 578
Rejestracja: 18 paź 2015, 15:20

Zdobyte trofea

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Pegaz » 27 paź 2017, 12:09

Chce ktoś zagrać dziś o 21:00 albo jutro kiedykolwiek oprócz godzin 17-19, przeciwko moim Norsom?
Steam: Pegaz

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Pieta » 27 paź 2017, 14:12

Możliwe że ja i albo dziś a nawet jutro... :)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Nimar » 27 paź 2017, 14:33

Tak sobie myślę. Fajnie, że jest ta liga, ale dlaczego nie chce mi się tam grać? Bo nie ma rywalizacji. Może byśmy ustalili np. reset co 3 miesiące i wtedy byśmy mieli jakiś cel. Bo takie granie dla testów jest spoko ale np. mi się za bardzo nie chce. Szczególnie, że drużyny się nie rozwijają.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: rotti » 27 paź 2017, 14:38

Nimar to jednak mądry chłop. W BB1 też taka otwarta liga nie działała. Z drugiej strony Nimar, jak zaproponujesz rywalizację, to milion osób napisze, że nie ma czasu/za dużo tego.

I koło się zamyka. Więc ten reset to chyba max co można zrobić. Tylko jak się zagrało 1 mecz (patrz ja), to w sumie człowiekowi reset zwisa i powiewa.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Pieta » 27 paź 2017, 16:13

A to to nie jest ta liga do testowania rozpisek turniejowych?

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Nimar » 27 paź 2017, 17:05

No właśnie się tak zastanawiam co zrobić/wymyśleć by ludzie chcieli grać w takiej drabinkowej lidze. Ta może zostać do testowania, a zrobić jeszcze jedną (tylko ludzie już nie wyrabiają z czasem) Reset co 3 miechy to w naszym przypadku minimum, lub nawet pół roku (tak jak było w bb1 kislev open). I ewentualnie potem dla 4 pierwszych miejsc play-off. Tylko właśnie przydało by się by większy zapał był (mi samemu czasami po kilku parszywych meczach odechciewa się tej gry na jakiś czas), ikonki na forum przyciągały, ewentualnie jakaś nagroda rzeczowa (tylko wtedy musiałaby być zbiórka, bo ja za mało zarabiam by być sponsorem;p).

Kurde marzy mi się to forum przemodelować, a najbardziej zrobić stronkę z prawdziwego zdarzenia połączoną z forum i z czymś na kształt BBMa. Każdy by mógł wgrać powtórkę meczu i wyniki by się zapisywały w tabelkach automatycznie, na stronie głównej wyświetlały np. wyniki meczy itp. Muszę sobie htmla i css przypomnieć i zacząć uczyć programować bo chciałbym coś takiego postawić ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: rotti » 27 paź 2017, 18:09

To jest jakiś pomysł. Ale wymaga poświęceń. Warto by zrobić dyskusję z prawdziwego zdarzenia, bo tu nikt tego nie przeczyta. W ogóle pewnie jest wśród nas jakiś turbo-spec który taki rzeczy robi z palcem w nosie na śniadanie. Proponowałbym założyć osobny temat a następnie rozesłać wiadomość do wszystkich forumowiczów z zaproszeniem do tego tematu - gdzieś w dziale administracyjnym.

Alternatywą (szybszą, pewnie gorszą) jest zmiana administratora w sensie fizycznym na bardziej aktywnego. Mam na myśli przekazanie np. Tobie Nimarze dostępu do konta administratora. Domingo zmieniłby uprzednio nazwę i hasło i takowe ci przekazał. Natomiast sam założyłby sobie nowe konto z uprawnieniami moderatora. Jak jest łatwiejszy sposób to uczciwie przyznaję, że się nie znam, bo z informatyką mam niewiele wspólnego :lol:

ale raczej adminów dwóch być nie może :?:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Otwarta Liga Nieśmiertelnych

Post autor: Pieta » 27 paź 2017, 19:00

Forum połączone z little army designerem, w którym sekwencje pomeczowe uaktualniałyby wyniki i tabele ligowe - to by było coś!

A żeby wyniki z BB2 automatycznie się pobierały, niestety wszyscy w lidze musieliby zainstalować dodatkową aplikację, ale oczywiście można tego wymagać.

Ja to bym się może poświęcił i nauczył jakiegoś języka. Teraz to chyba w pythonie najwięcej się robi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polish Open League”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość