[PL] Blood Bowl Polska

Miszmasz drużyn odrzuconych i testowych
Kargan
podawacz piłek
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2017, 19:27

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Kargan » 22 kwie 2017, 19:37

Hejka :)
Znalazłem Polską Ligę Blood Bowl w ligach BB2 i zastanawiam się czy jeszcze aktywnie gracie :) Chciałbym spróbować swoich sił z żywym przeciwnikiem bo granie przeciwko komputerowi jest takie sobie ;) a że nie zawsze jest możliwość poprzesuwać figurki to komputerowa wersja jest jak znalazł :)

Wysłałem jakiegoś ticketa dla świeżej drużyny Middenheim Rookies i poczekam na odzew ;)

pzdr
Kargan
steam: kargan72

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Nimar » 22 kwie 2017, 22:12

Kargan pisze:Hejka :)
Znalazłem Polską Ligę Blood Bowl w ligach BB2 i zastanawiam się czy jeszcze aktywnie gracie :) Chciałbym spróbować swoich sił z żywym przeciwnikiem bo granie przeciwko komputerowi jest takie sobie ;) a że nie zawsze jest możliwość poprzesuwać figurki to komputerowa wersja jest jak znalazł :)

Wysłałem jakiegoś ticketa dla świeżej drużyny Middenheim Rookies i poczekam na odzew ;)

pzdr
Kargan
Ta liga lekko umarła. Gramy teraz w Polskiej lidze blood bowl tylko to liga ma ścisły schemat grupu i kolejek. W tej chwili niedawno zaczeliśmy i jeszcze sezon pewnie potrwa trochę czasu.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Horn
blitzer
Posty: 1403
Rejestracja: 21 paź 2016, 21:58

Zdobyte trofea

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Horn » 23 kwie 2017, 00:51

Póki ten sezon się nie skończy możesz pograć w oficjalnej lidze Cyanide - Cabalvision Official League. Możesz tam dołączyć do open ladder'a (dowolna drużyna, nawet wyfarmiona na AI) lub champion ladder'a (tylko startowe drużyny 1000TV, bardziej wymagający przeciwnicy, bo najlepsi grają potem w turniejach o realną kasę, czyli lepsza zabawa :) ). Oficjalne ligi mają sezony trwające około miesiąca, więc nie zdziw się jak będziesz musiał ponownie dołączyć bo przypadkiem skończył się parę dni po twojej rejestracji. Po dołączeniu klikasz na "find oponent/wyszukaj przeciwnika" i po kilku minutach znajduje Ci rywala na zbliżonym TV bez potrzeby umawiania się.
Steam: horn
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Sir Mewash » 23 kwie 2017, 07:30

Lub po prostu napisz tutaj zapytanie czy ktos ma ochote zagrac w ten czy w tamten dzien o tej czy o tamtej godzinie :). To sa pojedyncze mecze ale z "żywymi" ludzmi. A przy okazji masz szanse ze nikt nie wyjdzie z gry czy nie bedzie obrazal Ciebie na chatcie gry bo Tobie wyszło a jemu nie ;)
Kop Gryź Bij!

Kargan
podawacz piłek
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2017, 19:27

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Kargan » 23 kwie 2017, 09:50

:D :D :D comprende

To w takim razie będę zaglądał na Forum i czekał na nowy sezon a póki co idę sprawdzić to Cyanide Official ;)
steam: kargan72

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Pieta » 23 kwie 2017, 14:29

A nie da się w trakcie ligi Polish Open zmienić zapisów na FREE? Ostatni mecz był rozegrany w ubiegłym roku, nikt z zewnątrz tam raczej nie wejdzie, a można by czasem od ręki wrzucić jakąś nową drużynę i zagrać towarzyski bez czekania na bilet. Albo i zmienić też, że nie tylko nowe drużyny wchodzą. Może by coś ruszyło.

Generalnie Puchar Bowlsatu 2 się kończy i Liga Lustrzana. Pewnie jakiś turniej BB2 niedługo się zacznie od nowa.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Nimar » 23 kwie 2017, 15:17

Pieta pisze:A nie da się w trakcie ligi Polish Open zmienić zapisów na FREE? Ostatni mecz był rozegrany w ubiegłym roku, nikt z zewnątrz tam raczej nie wejdzie, a można by czasem od ręki wrzucić jakąś nową drużynę i zagrać towarzyski bez czekania na bilet. Albo i zmienić też, że nie tylko nowe drużyny wchodzą. Może by coś ruszyło.

Generalnie Puchar Bowlsatu 2 się kończy i Liga Lustrzana. Pewnie jakiś turniej BB2 niedługo się zacznie od nowa.
Spoko mogę przestawić
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Nimar » 23 kwie 2017, 15:30

Zamknołem tamten turniej i utworzyłem nowy Polish open sezon 2. Rejestracja jest otwarta więc kto ma ochotę może wrzucić drużynę. Szkoda, że nie dali opcji żeby zaprosić wszystkich którzy brali udział w poprzednim sezonie no ale cóż po Cyanide nie można wiele wymagać ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Smollar » 23 kwie 2017, 16:14

O super! A tylko nowe teamy, czy farmione też?
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: [PL] Blood Bowl Polska

Post autor: Nimar » 23 kwie 2017, 18:22

Smollar pisze:O super! A tylko nowe teamy, czy farmione też?
wolna amerykanka, że tak powiem;) To jest dla luzu jak ktoś ma ochotę pograć.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polish Open League”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość