PSS1 MD3

Liga z Play-Offami
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD3

Post autor: Domingo » 14 paź 2015, 20:09

Mapeta pisze:Poprzez moją nierozważną grę w ofensywie w pierwszej turze i niebywały zmysł taktyczny Domingo. 2-1 dla jego ludzi. Gratuluje :)
Dzięki ale bez przesady :) Pomogły kości (dużo czach u Ciebie) i faktycznie źle zagrałeś goblinem. Nie było potrzeby wybiegać nim samopas do przodu. Trzeba było trzymać bo wśród orków i bić aż do 6-7 tury ;)
Przewagę zdobyłeś szybko, gdyby nie dziewczyny to bym w ogóle nie miał szans. Wbrew pozorom cały mecz był dla mnie trudny, moja drużyna jest pokiereszowana i raczej ciężko się nimi gra. Pomógł też czarodziej a to znak dla Ciebie, że masz za wysoki TV skoro przeciwnika na niego stać ;)

Dzięki za grę i do zobaczenia następnym razem!

a tu jest to o czym opowiadałem przy meczu z Elkołakiem. Tak muszę oddalić mapę przy widoku "BB1", żeby móc widzieć gdzie jest piłka w okolicach TD: http://i138.photobucket.com/albums/q252 ... 2bwc1e.jpg

masakra...
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: MD3

Post autor: Nimar » 14 paź 2015, 21:20

Domingo ni rozumiem twojego problemu z piłką. Przecież jest wielka niebieska łuna z nieba. A kamerę możesz przecież przesówać na WSAD czy strzałkach.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: MD3

Post autor: Domingo » 14 paź 2015, 22:52

Nimar pisze:Domingo ni rozumiem twojego problemu z piłką. Przecież jest wielka niebieska łuna z nieba. A kamerę możesz przecież przesówać na WSAD czy strzałkach.
Sprawdziłem. Jak gram z kamerą ustawioną na takiej wysokości jak lubie to nie da się przesunąć tak by widzieć TD. trzeba albo przybliżyć albo oddalić. Fakt, że raczej już lepiej przybliżyć ale tak czy siak to wkurza :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Starego Świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości