Moje przemyślenia

Liga z Play-Offami
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Moje przemyślenia

Post autor: Nimar » 14 paź 2015, 20:02

Witam

W tej chwili gramy 3 z 7 kolejek tego turnieju. Pierwsze mecze poszły szybko teraz trochę zwolniło. Tak się zastanawiam bo mamy spore zainteresowanie, co zrobić by nowi ludzie się z nami szybciej bawili.

1. Zostaje tak jak jest nowi niech na razie wskakują do POL i tam sobie z nami pograją
2. Odpalamy jeszcze jeden turniej teraz i zbieramy wszystkich i gramy równolegle ze Pucharem Starego Świata. To bym zrobił jak wszyscy ci co już grają by mogli zagrać w jeszcze jednym turnieju.
3. Kończymy ten szybciej, zakładamy nowy i zaczynamy od nowa na porządnie

No i druga rzecz którą już poruszyliśmy z Chrisem podczas naszego dzisiejszego meczu. Co zrobimy po tym sezonie?

1. Zostawiamy te nasze drużyny i nowi dołączają golasami. Co może trochę ludzi zniechęcić. My jednak będziemy już po 7 meczach na pewno pojawią się jakieś lv upy
2. Czy wszyscy rezygnujemy z tych drużyn i robimy nowe?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Qbusus » 14 paź 2015, 22:46

Też się nad tym zastanawiałem.

Proponuję zrobić tak... .

1 My sobie zagrajmy dalej ten turniej co go prowadzimy no i na koniec zobaczymy co robić dalej. ( Wszystko może się samo wyjaśnić bo może zabraknąć chętnych )
2 Dodatkowo zacznijmy nowy turniej nowymi tamami żeby nie stracić chętnych do gry i żeby wszyscy mieli równy start.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Nimar » 14 paź 2015, 22:57

Też bym był za taką opcją Qbusus. Tylko pytanie czy reszta grających ma czas na jeszcze jeden turniej. Co prawda tutaj nie trzymamy się ściśle terminów, ale jednak jest to kolejny mecz do zagrania.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Sir Mewash » 14 paź 2015, 23:14

Ja nie dam rady dwóch na raz bo to będzie w sumie dla mnie 5 turniejów...
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Domingo » 14 paź 2015, 23:17

Zgadzam się z tym co pisał Qbusus. Można potraktować ten puchar co już trwa jako lige w stylu Ligi Szkodnika. Tam kolejka nie miala terminu kolejki. Ciagnela sie ale nie bylo z tym problemu i raczej kazdy dal rade dograc. Szkoda grac w osmiu jak sie pojawiaja ciagle nowi chetni.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Mapeta
rekrut
Posty: 179
Rejestracja: 29 wrz 2015, 11:31

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Mapeta » 14 paź 2015, 23:56

Ja bym zrobił tak:

1. Zostawił PSS tak żebyśmy go na spokojnie dograli do końca. I ewentualną II ed. zrobił tak że możemy grać starymi drużynami ale przykładowo z jakimś obostrzeniem na TV (np. max 1100-1200). Żeby starsi gracze byli usatysfakcjonowani bo mieli by coś tam rozwinięte ale mimo wszystko żeby byli w zasięgu nowych graczy.

2. Jeśli jest tylu chętnych (swoją drogą po POO tego nie widać jakiś zastój tam jest) to stworzyć nowy konkurencyjny puchar i niech ludziki grają. Aczkolwiek fajnie by było zrobić coś żeby on się też by się różnił od PSS żeby nie dublować lig/pucharów bo rzeczywiście ludzie się w końcu pogubią.
steam: Mapeta

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Nimar » 15 paź 2015, 08:11

Sir Mewash pisze:Ja nie dam rady dwóch na raz bo to będzie w sumie dla mnie 5 turniejów...
No właśnie o tobie myślałem. Ja bym tam dał radę chociaż i tak ilość BB w tygodniu zaczyna mnie lekko przytłaczać ;) Ja w tej chwili gram w 3 + open ligi;)


Mapeta zastój może trochę jest, wiadomo, że w tygodniu ciężej znaleźć czas( a po za tym to ty o mega późnych godzinach jesteś ;) )
nick steam: Nimar

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: Moje przemyślenia

Post autor: unicorn » 15 paź 2015, 09:23

To może ja jako jeszcze nie grający, a chętny na kolejną edycję :)

Proponuję aby, w kolejnej edycji, umożliwić grę drużynom już lekko rozwiniętym.
Wtedy, w czasie gdy będziecie kończyć aktualny turniej, to osoby chętne do kolejnej edycji mogą zagrać sobie kilka meczy w lidze publicznej i rozwinąć drużynę, którą by planowali grać. Możecie zaznaczyć, że ostatecznie o dopuszczeniu drużyny zdecyduje admin (aby uniknąć przegiętych drużyn, np. kilka awansów z cechą itp).

Oczywiście nie mam nic przeciwko temu aby zacząć równolegle 2-gi turniej, albo zakończyć aktualny i rozpocząć nowy z początkowymi drużynami ;)
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Domingo » 15 paź 2015, 09:40

To co Nimar? chcesz zrobic nabór do nowego turnieju?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Moje przemyślenia

Post autor: Elkołak » 15 paź 2015, 09:40

Zrobić wszystko, by nowi gracze mogli już z nami grać :) Ja tam mogę nawet zrezygnować z pucharu starego świata dla dobra ogółu i zaczynać nową całkiem ligę z większą ilością graczy Co postanowicie to będzie. W nowym turnieju znajdę czas ku uciesze żony :twisted:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Starego Świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości