Liga Nieśmiertelnych - deklaracje

Największa Polska liga w Blood Bowl 2
Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3088
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Nieśmiertelnych - deklaracje

Post autor: Pieta » 03 sie 2017, 17:56

Ale wiadomo, żę ooligana nie będzie jak i żadnych nowych zasad wprowadzonych od 2016.

Turniejów zapowiada się sporo, (za dużo) więc nie złożę deklaracji, dopóki nie będą znane nowe opcje ich tworzenia.
Na pewno w PLBB i Bowlsacie chciałbym wziąć udział.
A liga nieśmiertelnych, to raczej na zasady turniejów figurkowych, ciągle tą samą rozpiską bez awansów.

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1440
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Liga NieśmAiertelnych - deklaracje

Post autor: Slimaq » 31 sie 2017, 12:41

Ja myślałem że ta opcja jest dodana żeby można było grać turnieje resurect (czyli tak jak gramy w figurkowego) i nie do końca wiem czy da się zrobić taką ligę jaką planuje Rotti.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Nieśmiertelnych - deklaracje

Post autor: rotti » 31 sie 2017, 23:25

Primo - sprawdziłem - da się ustawić tryb wskrzeszenia w jakimkolwiek turnieju - w tym lidze typu Round Robin

Secundo - na razie się z tym projektem wstrzymam, bo zakładam, że inne będą miały większy priorytet (drużyny mieszane chcieli chłopaki robić).

Nadto mam od dawna bardzo skomplikowany pomysł na turniej na 8 graczy, do którego przeprowadzenia konieczne jest Legendary Edition i tworzenie (lekko) wyexpionych drużyn z palca.

Ale o tym napiszę w październiku ;)
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Nieśmiertelnych - deklaracje

Post autor: rotti » 01 wrz 2017, 16:13

Heh, jednak dupa. Tzn. to co napisałem wyżej odnośnie trybu nieśmiertelności zawiera jeden mały haczyk:

This mode nullifies a game’s casualties once it is over, meaning no more dead players, no more niggling injuries and none of your players missing the next game. All of your players will be available after each match. It also nullifies gold gain and experience points (SPP).

Ergo - liga bez awansów - mega beton. Czyli ta cała Liga Nieśmiertelnych zostaje przeze mnie oficjalnie i definitywnie skreślona z listy planów.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Liga Nieśmiertelnych - deklaracje

Post autor: Sir Mewash » 02 wrz 2017, 08:31

A dla turniejowoczow super sprawa ;)
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości