Temat do dyskusji na temat sezonu 16

Największa Polska liga w Blood Bowl 2
Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5818
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Temat do dyskusji na temat sezonu 16

Post autor: Inkq » 18 maja 2020, 22:54

Pegaz pisze: 18 maja 2020, 21:35 A czy w takim razie zawsze (nawet jeśli awansuje kilka drużyn z Dywizji 2 do dywizji 1) są spadki dwóch drużyn z Dywizji 2 do dywizji 3 (z obcinaniem TV do 1500)? Bo nie wiem, w której dywizji mam hodowlę potworów uskuteczniać :D
Spadki nigdy sie nie wydazyly od kad biore udzial w tej lidze :P Czyli tak gdzies od 8 sezonu :P
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1338
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: Temat do dyskusji na temat sezonu 16

Post autor: SuicidekidPL » 19 maja 2020, 09:27

Ja rozumiem intencje, chociaż moim zdaniem lepiej by się sprawdził pomysł baby/junior ligi dla świeżych drużyn.
No ale klamka zapadła.
Rozwiązanie które zostało wdrożone po pierwsze jest delikatnym dupochronem dla aktualnej 2 ligi, a co ważniejsze, stawia na mocno uprzywilejowanej pozycji część drużyn bo jest róznica w 1500 Nurgli, czy Chaosu, które dopiero na tym poziomie łapią wiatr w skrzydła , a takie np Skaveny czy rozne Elfy ktore juz przy takim TV potafią wygrać I ligę. Chyba właśnie wprowadziliście lekki tiering.
Steam: youngleszcz

Awatar użytkownika
kicaf_
rezerwowy
Posty: 780
Rejestracja: 25 gru 2017, 16:41
Lokalizacja: Wrocław, czasem Koszalin

Zdobyte trofea

Re: Temat do dyskusji na temat sezonu 16

Post autor: kicaf_ » 19 maja 2020, 13:03

Sam gram teraz elfami z najniższym TV w drugiej lidze. Bardzo mi zależało, żeby się jeszcze przeinkubować jeden sezon w ciepłym kurwidołku 3 dywizji. No niestety nie wyszło. I też nienawidzę tych wszystkich bashowych claw-mb drużyn, które zaraz zdziesiątkują moją wspaniale uciułaną drużynę. Zresztą już w 3 lidze zadeptali mi doskonale zapowiadającego się linemana z 4 siły :(
A jak grałem bashem, to nienawidziłem tych jebanych elfów, co potrafiły w jedną turę zabrać piłkę z pancernej klatki i przenieść ją z jednego - na drugi koniec boiska. Wszystko na 2+.
A jak grałem hybrydami to już w ogóle nienawidziłem wszystkich :D

Jak są w drużynie potworki, albo bulshitowcy - to cała liga na to poluje. Ot cały urok tych rozgrywek.
Poza tym jak jest różnica w TV to sie ją wyrównuje indecementami... Pamiętam jak grałem z dużą przewagą TV z Elficiem, a ten wziął w indu pilarza i od chuja łapówek. Jak myślicie, kto się bardziej bał na meczu?

Liga to liga. Twarde, męskie rozgrywki. Dzisiaj wprowadzamy przywilej dla nowych drużyn w 3 lidze, a jutro w drugiej... Po co w to ingerować? Jak komuś się nie podoba, to może grać w Lidze Shallyi, Swissie, Dębowym etc. - do wyboru, do koloru!

e: poza tym jak ktoś siedzi tyle czasu z wysokim TV w 3 lidze to znaczy, że nie umie grać, albo ma potwornego pecha :P
steam:kicaf_
bb2:Facik

I want your skulls

https://youtu.be/7B5PrIQYuRo?t=52

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska Liga Blood Bowl 2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości